.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    имам ли шанс...СУ

    искам да ви попитм според вас имам ли шанс да вляза с право в СУ оцценките ми от дипломата са 4.67-по история и 5.25 по български

  2. #2
    Супер фен Аватара на vesinka899
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 556
    не никав шанс щом български пишеш с А
    Кръв,черва и хруптящи вокали!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Kaкво да ти кажа,по история в дипломата имам 6.00,а по БЕЛ-5.70 и пак не знам дали ще вляза.То зависи от изпитните резултати.Но според мен нямаш големи шансове.То трябва пълно 6 и на двата изпита да изкараш
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  4. #4
    В този форум какъвто и да е въпрос за приемане...винаги всички отговори ще са негативни.Не се отчайвай...А ти vesinka899 не се захващай за едната буквичка.Може да го пише от телефон или да е свикнал на латиница...пък и все пак казва че има 5.25 по български.
    "How much worse can things get?" that's my motto...they always do get worse but I still use it... ^^

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Цитирай Първоначално написано от krokkrok
    В този форум какъвто и да е въпрос за приемане...винаги всички отговори ще са негативни.Не се отчайвай...А ти vesinka899 не се захващай за едната буквичка.Може да го пише от телефон или да е свикнал на латиница...пък и все пак казва че има 5.25 по български.
    Какъв искаш да е отговорът? Балът за 'Право' е доста висок и не се влиза с матура.С него ще се състезават хора с 5.50 нагоре и по двете неща в дипломата.Айде преди да даваш акъл,поразучи нещата.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  6. #6
    Мега фен Аватара на chemist9009
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Столичная
    Мнения
    3 267
    sanivr199 може да кандидатстваш на друго място Право.Нямаш шанс с тези оценки да влезеш в "най-престижния" университет в БГ

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Дори да нямаш никакъв шанс,опитай си късмета..Не се отчайвай от негативните коментари,не се знае какво ще покаже живота..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    Фен Аватара на friedpotato
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    sofiq
    Мнения
    180
    за юридическия факултет максималния бал е 30
    влиза се с два състезателни изпита. В този факултет се влиза трудно, ама ти не се отчайвай зависи от изпитите

    балообразуване
    Изпит с коефициент 2:1. История на България+Изпит с коефициент 1:1. Български език и литература+оценката по история от дипломата+оценката по бел от дипломата


  9. #9
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Писането на КИРИЛИЦА е задължително!
    амк933
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си