- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Закъснява ми с почти 3 месеца
Здравейте момичета. Искам да ви питам нормално ли е да не ти е идвало почти 3 месеца.Попринцип сега ще е втория път и знам че понякога може да закъснява,но толкова!
Плющяла ли си се?
Ех тея басейни ...
Ако родителите ви са нямали деца значи и вие няма да имате деца.
...колко гледни точки има всяко от нещата,
и въпреки, че знаем пак избираме само ЕДНАТА... - Bisolini /Kingsize/
хахаха страшни съвети ....
мацке ако си си пръснала прозореца честито ставаш майче
=D> =D> =D> ако ли не .... върви при генеколок .... защото все пак здравето е важно![]()
![]()
![]()
Не е нормалноИли си бременна или е хормонален проблем,следователно иди на лекар.
Това е.Друго няма какво да се каже.Първоначално написано от 7227
Сега ще е втория път на кое? Ако ти е дошло само веднъж е нормално втория път да дойде и след половин година.Първоначално написано от ivi96
За първи път ми дойде на 4-ти Юни.Не съм се удряла никаде,нищо не съм правила.
На 14 години си, в пуберт...Първоначално написано от ivi96
За твоета възраст е нормално цикълът да не е редовен.
Особено първите пъти.. постепенно ще се регулира.
С мен точно така се беше получило. Имаше интервал от няколко месеца докато ми дойде за втори път.
При младите момичета след началото на менструацията продължителността на цикъла може силно да се колебае. Затова е много важно младите жени да са напълно наясно, че това е нормално и няма повод за тревога. Смята се, че редовният менструален цикъл трябва да се установи 1 година след момента на първата на менструация.
Нормално е да ти закъснява..При някои даже не идва с 6 месеца..Обаче ако си имала някакъв полов контакт,то тогава има
вероятност да си бременна..
Но за най-сигурно отиди на гинеколог..
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Има няколко възможности, но в твоя случей е виновна възрастта и това, че наскоро ти е дошло. С времето мензисът ти ще се регулира и с времето ще стане по-редовен. Друг е въпросът, че за да ти е точен като часовник трябва да си раждала, затова, ако ти закъснее с някой друг ден или прескочи един месец не е фатално, но е желателно да се консултираш с гинеколког, ако е за по-дълго време, понеже колкото по-рано се диагностицира едно заболяване, толкова по-лесно и бързо е неговото лечение. На мен лично мензисът ми идва един път на всеки 3/4 месеца. Нямам никакви заболявания и тн., но виновникът са килограмите ми. Скоро правя 18 години, а тежа 40кг (като се има в предвид, че слабите ми приятелки тежат около 52...моят случей е леко анормален). Прекалено съм лека,за да имам цикъл. За да имаш цикъл трябва да имаш определено количество мазнини..аз ги нямам и понеже на всеки 3/4 месеца като една нормална жена качвам по 2/3 килограма и ми идва...после бързо ги изгарям( неизвестно как с пица и бира) и пак нямам за някой друг месец. Аз лично съм констатирала, че трябва да тежа поне 43кг, за да ми дойде(това естествено се отнася строго индивидуално за моето телосложение).