.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: ..

  1. #1

  2. #2
    Зависи как си се докоснала. Само се пипна или си бръкна... има значение.
    Magnum Cuba Libre...
    ХАВАНА МЕ !

  3. #3
    С пипане .. и то не стана веднага мина време .. мисля,че сперматозоидите не живеят повече от 10 секунди в кислородна среда .. или се лъжа .. ?

  4. #4
    Да не би да няма аптеки там, където живееш?
    Raised to be stupid,
    taught to be nothing at all.

  5. #5
    Има .. и мисля да си направя тест .. но все пак исках да чуя и мнения по въпроса ..

  6. #6
    Значи нищо ти няма За всеки случай обаче си направи тест
    Magnum Cuba Libre...
    ХАВАНА МЕ !

  7. #7
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    ай стига бе !!! Ако го мързи да си върже презерватива

    Споко !! Няма страшно !!!!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Ice_b0x
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    372
    Трябваше да завържеш презерватива и да го хвърлиш, а ако забременееш да кръстиш детето Майкъл Скофилд

  9. #9

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    35
    Честито ще ставаш майка Не бе бъзикам се , но сл път да не го мързи ами той да си го върже , за вс случей направи тест , пиши да видим резултатуте :P
    Йоо

  10. #10
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755


    вместо да вържеш презервативи влезни малко в часовете по биология.Няма тука как да ти помогнем-ааа има да хвърлим боб
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  11. #11
    Глупости, няма начин да си бременна. Може би за свое успокоение е най- добре да си направиш тест, но 100% ти казвам, че няма шанс да забременeeш така.

  12. #12
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Ммм не знам дали е станал гаф..звездите ми говорят друго обаче! Чакай да си погледна кристалната топка..
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  13. #13
    НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ ШАНС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!000000.0000%Стига си се панирала

  14. #14

    бум шакалакааа

    Еееми виж са нямаме "нищо" против да се правят по 15хиляди едни и същи теми с въпроси от типа " той ми свърши на корема;гълтам сперма;писахме си от бургас и той свърши върху клавиатурата,допишка ми се след секс,не знам си какво си та бременна ли съм.. Виж не знам на колко години си,но попринцип до 16тата 17тата година менструацията не е точна с време,променя се,закъснява,усложнява се и така.Най-малкото е,че половината девойки в тоя сайт,които задават въпроси от този тип,при положение,че има една тема която е в началото на страницата,показват само тъпота и мързел до това да прочетат горенаписаното. И да ти го кажа и аз : НЕ,мисля,че има шанс да си бременна и горе главата !
    Има ли смисъл,когато няма значение ? Има ли значение,когато няма смисъл ?

  15. #15
    Първо: не е свършил в теб;
    Второ: минало е време;
    Трето: ако не си била в овулация, съвсем няма начин да си бременна
    Четвърто: ВЗЕМИ СЕ ОБРАЗОВАЙ, ДЕТЕНЦЕ !!!!!!!!

    Ако ти свърши на косата, ще питаш ли дали няма да родиш маймуни? Забременява се в овулация и когато свърши в теб, иначе няма как. Дори да свърши върху вагината ти, пак нищо ти няма. Ако не си в овулация и вътре да свърши, отново нищо ти няма. Неграмотна челяд...
    Да обичаш значи да страдаш!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ladykeisy
    Първо: не е свършил в теб;
    Второ: минало е време;
    Трето: ако не си била в овулация, съвсем няма начин да си бременна
    Четвърто: ВЗЕМИ СЕ ОБРАЗОВАЙ, ДЕТЕНЦЕ !!!!!!!!

    Ако ти свърши на косата, ще питаш ли дали няма да родиш маймуни? Забременява се в овулация и когато свърши в теб, иначе няма как. Дори да свърши върху вагината ти, пак нищо ти няма. Ако не си в овулация и вътре да свърши, отново нищо ти няма. Неграмотна челяд...
    По начина който обесняваш и многото правописни грешки които допускаш ,стигам до извода ,че ти си неграмотна колкото всичката челяд взета заедно !
    Най обичам аз да тичам ама по обичам да не тичам !
    -----------------------------------------
    С BlowN сме най-добри приятели :
    - Не ми пипай касата че бия !
    --------------------------------
    Аз цъкам травиан , а вие ?

  17. #17
    ^^Ти пък къде видя грешки е .Някои индивиди само търсят начини да се заяждат

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си