- Форум
- По малко от всичко
- Информационни технологии
- ПРОБЛЕМ ! ; (
Майка ми сложи парола на компютъра,а аз я смених с това клипче http://vbox7.com/play:5ebb7153 .. проблемът ми е,че като се прибере и напише паролата,която тя е сложила нищо няма да стане и ще разбере,че аз съм направила нещо .. има ли някакъв начин да разбера или върна старата паролаа![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Не знам начин да върнеш паролата (System Restore) май няма да я върне.
Ако ще загазиш влизаш в C:\ и започваш да триеш файлове яко от папката Windows, така ще съсипеш уиндоуса и ще му трябва преинсталация, но майка ти няма да разбере какво си направил.
Просто махни паролата въобще, и така майка ти като пусне компа и не и поиска парола, можеш да я обвиниш, че не е направила нещо както трябва.![]()
http://www.youtube.com/watch?v=HOy-naFqT7A
"I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters, for those ten seconds or less.... I'm free"
И на мен ми хрумна същото обвини нея че е прецакала нещо с тази парола![]()
Always wanna play but never wanna loose
Казваш на майка ти Чък норис ми смени паролата
Базик.
Еми значии гледай ся шанс да върнеш старата няма как да стане...
Просто я махни както казаха другите.
Или другия вариант е че можеш да хакваш паролите да не слага...
мм как да я махна ?![]()
Пусни един диск на Уиндоус и почни преинстал...удари формат на C: и като форматира отваряш CD-to вадиш диска и задъжаш Power бутона на компа докато угасне. И просто ще тряя да го преинсталират на ново. Да треиш файлове от папка уиндоус смисъл няма. Мicrosoft са предвидили такива молоумщини у потребителите си и файловете които реално тр да делнеш...не можеш. А останалите и да ги делнеш може да се възстанови и не е критично...формат рестарт и все едно се е скапал Уина![]()
Ем по същия начин както в клипчето, но вместо да пишеш нова парола даваш 2 пъти Enter демек не пишеш нищо там дето ти казва да зададеш новата парола :PПървоначално написано от puhi14
http://www.youtube.com/watch?v=HOy-naFqT7A
"I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters, for those ten seconds or less.... I'm free"
Това с триенето на файловете е пробвано и работиПървоначално написано от GregoryHouse
![]()
![]()
По принцип повечето файлове се използват в момента и не могат да бъдат изтрити, но като изгасиш колата и като нямаш акумолатор няма да запали![]()
Repair на уиндоус и се връща в предишното състояние за 15-20 минсПървоначално написано от Cybershot
Т.е. може да бъде възстановено...а идеята е да заличим следите от вандализма
![]()