.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    В търсене на себе си!!!

    Пиша тази тема,за да получа съвет,защото понякога е добре да чуеш какво мисли някой друг!
    Известно време имах проблеми с едно момче,но няма значение.ТОй отиде в едно училище,аз в друго.В класа,в който попаднах,нямаше никои от моя бивш клас,първите дни се чувтвах много самотна.Още на първия учебен ден се запознах с едно момиче,но после като го опознах и разбрах че е зубърка и с извинение задръстена.Абе,не беше мой тип човек.Аз не съм такава. Та отделих се от това момиче и се српиятелих с една групичка момичета. Но сега пак не се чувствам пълноценен човек.Незнам защо-просто всички втази групичка като се видят и се прегръщат за поздрав-незнам може би аз още не съм свикнала,защото аз никога не съм го правила с моите приятели.И сега-някои да не каже,че заглавието не е свързано с темата.-Не знам какво да правя.Чувствам се толкова самотна,макар че толкова хора са около мен. Чудя се дали трябва да свикна отсега нататък с този начин на живот (да пращам на хиляда човека във фейсбук '' Tisi
    istinski priqtel i ako ne polu4a tova obratno 6te razbera tvoq
    namek.Dnes v poluno6t tvoqta istinska liubov 6te razbere,4e ne moje bez
    teb.Utre 6te ti se slu4i ne6to xubavo mejdu 13:00 i 19:00h.'' и знам че не е задължително,и не ми харесва да го правя само за да бъда модерна или и аз не знам как да го нарека. Надявам се че разбрахте объркана ми тема !!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    А момчетата от твоя клас?
    А хората от съседните класове?
    А др.хора от това училище?

    Разбирам те, но не може да седиш "в ъгъла" и да очакваш да имаш много приятели . И аз съм минала през това, едни гаднярки ме изолираха, а уж бяхме "БФФ", тогава се чувствах самотна и тъжна , но просто се огледах - имам цяло училище пълно с хора, от които почти никог0 не познавам . Е, сега като минавам по коридора и съм с една от тия гаднярки, понеже се е лепнала за мен [ първо обиди и всичко, сега все едно нищо не е било] с много хора се поздравяваме и се заговаряме ... Виждай се с момчето ти по-често и може би той ще запълни липсата , която чувстваш
    Послепис : Зарежи ги тия съобщения във фейсбук . Това, че на тия хора "приятелството" им се измерва в съобщенията на "стената" и сърчица в социалните мрежи не означава, че и твоето трябва да е такова .
    Все едно да има съобщение "Ти си истински хейтър и оценявам това ... днес между 10.01 и 10.03 ще се хвърля през прозореца. Ако не го пратиш на 390 човека, планът ще пропадне . "
    Love is everything!

  3. #3
    +1 освен това, ако не ти харесва да си с тях, просто си намери други приятели. Аз съм в абсолютно същото положение в момента,обаче има едно момиче от стария ми клас,но тя се премести много по-рано.
    Та, ако неможеш да си намериш,хора които ти харесват от сегашния ти клас, просто си намери приятели от друг клас...

  4. #4
    благодаря

  5. #5
    You can't stay in your corner of the forest, waiting for others to come to you; you have to go to them sometimes. - A. A. Milne (Winnie the Pooh)

    Даже хората от класа ти/съседните класове/училището да не са твой тип компания, излизай с приятели от стария ти клас, с които ти е било приятно и се присъедини към тяхната групичка примерно

  6. #6
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Ако в училище не можеш да намериш нито една сродна душа както се вика, то от старото ти дасколо или от квартала все ще има някои, с които да излизаш. Предполагам там си имала приятелки - общувай си с тях, а в училище просто поддържай нормалните съученически отношения
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  7. #7
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от GossipGirl89
    Ако в училище не можеш да намериш нито една сродна душа както се вика, то от старото ти дасколо или от квартала все ще има някои, с които да излизаш. Предполагам там си имала приятелки - общувай си с тях, а в училище просто поддържай нормалните съученически отношения
    Подписа ти много ме кефи.

  8. #8
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Цитирай Първоначално написано от danibebi
    Подписа ти много ме кефи.
    Мерси и на мене много ми харесва Доста се доближава до днешната действителност за съжаление ;]
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  9. #9
    благодаряяя ви

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си