Цитирай Първоначално написано от Nam3less3
Цитирай Първоначално написано от TheMightyNadenica
Цитирай Първоначално написано от Nam3less3
Цитирай Първоначално написано от SilverRain
Нима ти изглеждам на несериозен човек, това, че мисля освещаването на дома за глупост ме прави такава?
Ами не вярваш в нематериалното(докато не го видиш с очите си), в Бог със сигурност също не вярваш(щом мислиш и някой добри и качествени църковни практики за глупост), т.е. със сигурност си атеистка, а и не взимаш позиция по темите. Е, тука има атеисти, които бих нарекъл сериозни, щото пишат много неща с "доказателства" и аргументи
Какво общо има нематерялното с Бог??? Нематерялното съществува...докато Бог...ами не! ( Е зависи под какво се разбира нематерялно)

п.п.За пръв път да се съглася със Зипфейл...наистина такова унижение...
Никой атеист не може да ме затапи, а ти си толкова смешен специално, че не заслужаваш да ти се отговаря на празните ти приказки, стана за смях пред всички - атеисти, християни, мюсюлмани даже
Аз няма какво да се изказвам...затапиха те! Но не се нерви(както виждам, че правиш)...е да това е признак на слабост и загуба...но си имаш БОГ!