.
Затворена тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779

    Кво да правя ?

    Ямболският,Банишора Тайгър,Баратхурм или по-известен в реалните среди като-Юлката преди няколко дни ми писа на лично,че съм 14 годишен пикльо,който няма право да го обижда и да се подиграва с него,така че от Ямбол щял да ми уговори банишорски гангстери,които щяли да ме намерят и да ме научат на възпитание Който иска цялата балада написана от Юлчо,да каже на лично...

    Въпроса ми е:Кво да правя,вече от страх 3ти ден съм на кафета и не мога да спя от страх на вратата ми да не почукат банишорските(ямболските)те рминатори,знам,че Ямбол си е забутано село и сигурно жигулите им имат проблем с настилката,но чак пък толкоз...Темата е напълно сериозна,треперя от страх,така че моля да не се мести в раздел "Кофата" http://www.facebook.com/mitko.racov ето това е фейсбука,който Юлчо ми даде,с оправданието,че това е негов фр(банишорски терминатор,трениращ ММА),който разчиства сметки по столицата,понеже наш Юлианчо,нямал пари да си плати бензина на БМБто

    П.П Юлчо,може ли да ми дадеш,горе долу точно време,когато да очаквам ударната бригада,за да не се насирам от страх непрекъснато

  2. #2
    Кофти проблем, мда...
    Разбирам те, извикай някой твой приятел да пази пред вратата и легни да спиш.
    През останалото време си пусни fight club, клипчета на трениращи MMA, трепери и се надявай да се смили над теб.
    Bring your love,baby, I can bring my shame
    Bring the drugs,baby I can bring my pain

  3. #3
    Стига си се правил на интересен бе, бавен...
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  4. #4
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Barathrum


    14 годишния пубер верно се е посрал от страх...
    Ъх...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  5. #5
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Цитирай Първоначално написано от Barathrum


    14 годишния пубер верно се е посрал от страх...
    Да и ти си повярва

  6. #6
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Да вземете най-после да се срещнете и да се натупате с дамските си чанти, че на всички взе да ни писва от тия глупости.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #7
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от reoffender
    Кофти проблем, мда...
    Разбирам те, извикай някой твой приятел да пази пред вратата и легни да спиш.
    През останалото време си пусни fight club, клипчета на трениращи MMA, трепери и се надявай да се смили над теб.
    Tоя обаче бая се върза... .Имаш само 1 възможност-като дойде,великият боец се качваш в маршрутка/тролей и му показваш среден пръст през стъклото.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от slicky
    Цитирай Първоначално написано от reoffender
    Кофти проблем, мда...
    Разбирам те, извикай някой твой приятел да пази пред вратата и легни да спиш.
    През останалото време си пусни fight club, клипчета на трениращи MMA, трепери и се надявай да се смили над теб.
    Tоя обаче бая се върза... .Имаш само 1 възможност-като дойде,великият боец се качваш в маршрутка/тролей и му показваш среден пръст през стъклото.
    Ако говориш за мене, да ъхъ, определено се вързах
    ирония?
    Bring your love,baby, I can bring my shame
    Bring the drugs,baby I can bring my pain

  9. #9
    Всички сме минали по този път, аз даже регистрациите си изтрих, за да не ме намерят.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от terrorism
    Е хич да не е,корав си

    Насирам се от страх, миличък. Страх ме е да не загазя...

  11. #11
    Факт.

    Всеки надъхан шебек с интернет ме е бил по форумите.

  12. #12
    Дам, случвало се е и в реалния живот - моята кариера не е само в интернет. Що ти да не си от истинските стрийтфайтъри, които не са ги докосвали?


    По-важното е, че последните 2-3 години никой не е успявал да ме "загази"...

  13. #13
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Наскоро имаше един, който разправяше, че не го е страх от бой, щото брат му навремето много го биел.

    Ама в кой раздел беше... Вече всички са ми еднакви.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  14. #14
    Колко кила си?

  15. #15
    почти си ми в категорията, ама аз имам да свалям още.

    Някой ден може един приятелски спаринг - аз съм тренирал бокс, ама съм се изправял и срещу кикбоксьори, иначе съм 183 - 90

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от terrorism
    ше вида кога ше ходя в София,само трябва да уточниш къв спаринг?
    бокс ? кикбокс ? муай тай ? мма ?
    За мен ще е най-удобен бокса, естествено.
    За кик или мма - не мисля, че ще издържа достатъчно. За муай тай - нямам никаква идея, само съм чел и гледал.


    Може да се наеме ринг на спорната зала на Славия, ако имаш протектори си носиш, аз ще видя дали имам ръкавици още.

  17. #17
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Баратхурм,Странно защо имам 2ма познати от банишора,които подложих на кръстосан разпит и никой,нищо не знаеше за такъв човек...Банишора не е много голям квартал,така че...Тая тема я направих,за да ти покажа със сърказъм колко жалки и смешни са заплахите ти,както и самия теб

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от terrorism
    муай тая като цяло е свободен бой,там без протектори няма да направя спаринг

    имах 4 см аркада от лакет
    Aз с колена и лакти не боравя, второто само по концерти и то, за да се ръчкам.

  19. #19
    окей.

    Аз път към Варна нямам в скоро време, да няма неразбирателства.

  20. #20
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Хах,насрал съм се Както ти казах на ЛС,почти никога не ходя сам никъде освен на магазина или до кенефа,така че изобщо няма от кво да ме е страх просто исках да видя кво ще стане-както си и мислех,просто лаеш

  21. #21
    You make bunny cry...
    активизъм/превенция; писане; музика

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ, БЕ?
    Бахти филмарите. В такива филми участвах, като бях на 13. Вие на толкова ли сте? Като че ли не. Айде вървете си пийте млякото, мийте си краката и лягайте да спите.

  23. #23
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Drama queens. Hooray.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  24. #24
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Цитирай Първоначално написано от Barathrum
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Хах,насрал съм се Както ти казах на ЛС,почти никога не ходя сам никъде освен на магазина или до кенефа,така че изобщо няма от кво да ме е страх просто исках да видя кво ще стане-както си и мислех,просто лаеш
    С кой ходиш, с мама и тате ли? Разбирам, че си малък и разчиташ на други да решават проблемите ти, но това не ти дава право да се отваряш по форумите. Щом си мислиш, че няма от какво да те е страх...окей...ще видим кой ще се смее последен...
    Добре

  25. #25
    Стига сте ни занимавали с глупости.
    Audio ergo sum

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си