.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 1856

Hybrid View

  1. #1
    Голям фен Аватара на kamen971
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Varna
    Мнения
    576
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe2
    Който му се занимава с графичен дизайн или нещо подобно да идва в нащо даскало госпожата по графичен дизайн е супер мацка :P ще учите фотошоп и разни такива и имаме нови кабинети с климатици и всички екстри

    http://www.ptgvarna.com/
    http://www.youtube.com/watch?v=0_0xo...el_video_title
    Хаха това Механото ли е ? В училище някакви идваха и ни казаха,че е по-добре да пишем него пред 1ЕГ И МГ хаха

  2. #2
    Прочетох някои от мненията в темата, но за съжаление нищо плевенско не можах да намеря. Та, да си кажа и аз , мисля да кандидатствам в МГ "Гео Милев" в паралелката с Биология, Химия и ИТ, с английски език. Ако има някой учил там, да пише, плз.

    Just shut up and smile.

  3. #3
    МГ "Гео Милев" kade se namira tova

  4. #4
    Аз мисля да кандидатствам в Ямбол в Професионална Гимназия по Хранителни Технологии и Туризъм Но не се знае !

  5. #5
    Аз мисля да кандидатствам в Ямбол в Професионална Гимназия по Хранителни Технологии и Туризъм Но не се знае !

  6. #6

    Talking

    Еми сигурно на 1во място ще е испанската, на 2ро немската, на трето втора английска

  7. #7
    При нас тези от сладкарското идваха и ни развиваха теми как можело да излезеш с професия от там,да станеш успешен сладкар,дъра бъра... Абе някой да знае колко се очертават да бъдат тази година баловете в ФЕГ-а и АЕГ ?
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  8. #8
    Аз съм от Варна и сега се готвя за 4та с Испански : )) малко се притеснявам, но дано всичко да мине добре! Може те ли да ми кажете долу горе какви оценки от изпитите ми трябват за да вляза там

  9. #9
    Аз смятам да кандидатствам в МГ Варна с информационни технологии, ВТГ с информационни технологии и 1ва и 4та ЕГ и в 5та

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от gabrielichka Виж мнението
    Аз смятам да кандидатствам в МГ Варна с информационни технологии, ВТГ с информационни технологии и 1ва и 4та ЕГ и в 5та
    С какъв език в 1ва, 4та и 5та ?

  11. #11
    Избрала съм си НПМГ и се надявам да успея. (: Това е главното, иначе ще кандидатствам в НПГИ и ХГ, както и езикови гимназии.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от tes98 Виж мнението
    Избрала съм си НПМГ и се надявам да успея. (: Това е главното, иначе ще кандидатствам в НПГИ и ХГ, както и езикови гимназии.
    Каква специалност в НПМГ? )

  13. #13
    Химия или химия и биология

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от tes98 Виж мнението
    Химия или химия и биология
    химия и биология

  15. #15
    абе, аз ли имам най-скапания бал?! вие 33-34-35 ;ххх

  16. #16
    някой може ли да ми каже за 73 СОУ /немската гимнация в София/ има ли общежития ???

  17. #17
    Аз мисля между 3-та природоматематическата, ГПЧЕ и пгххв димитър менделеев. кажете ми моля нещо за всичките гимназии и трите са във варна!

  18. #18
    аз кандидатствам в 91НЕГ , I AEГ и 35СОУ с немски (в София) и искам да знам ако някой учи там да ми даде обективно мнение
    ;]] ;]] ;]] ;]] ;]] ;]]

  19. #19
    Аз ще кандидатствам в ПМГ (природо математическа гимназия) в информационни ..

  20. #20
    Аз съм в 7-ми клас и мисля след него да продължа да уча в Търговската гимназия,която се намира в Пловдив.
    Ако някой знае за миналогодишния минимален и максимален бал нека ми пише в skype sladoranata_anabel13.

  21. #21
    Така здравейте...сестра ми иска да учи след седми клас и искам да проуча училището, което си е избрала...Искам да питам какви мнения имате относно "Първа английска езикова гимназия"-София....Благодаря предварително!!!

  22. #22
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dzhuly Виж мнението
    сестра ми иска да учи след седми клас
    похвално ;д
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...84%D0%B8%D1%8F
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...BD%D0%B8%D1%8F

  23. #23
    Здравейте, аз съм от София и се чудя къде по-добре да кандидатствам, в 9-та Френска гимназия или в 164 Испанска (Първа испанска)? Ще се радвам да ми помогнете в избора. Благодаря!

  24. #24
    Зависи кой език повече те влече Но преди да решиш потърси подробна информация за всяко от училищата и качествата на преподавателите. Дано съм била полезна!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от maq_pd Виж мнението
    Здравейте, аз съм от София и се чудя къде по-добре да кандидатствам, в 9-та Френска гимназия или в 164 Испанска (Първа испанска)? Ще се радвам да ми помогнете в избора. Благодаря!
    И аз ще кандидатсвам в 164 та се чудех за някакви мнения относно гимназията :д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си