- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- ПОМОЩ! Изгорено..
Здравейте! Аз искам да попитам с какво мога да третирам изгоряла кожа.Понеже днес реших да гладя и нали съм сбъркана в ръцете се изгорих.Изгореното е много и даже се виждат дупките от ютията.Та може ли до утре по някакъв начин да намаля червенината,че ще ме срам да отида така на училище.
Задължително отиди на дерматолог, ако изгарянето е толкова сериозно, колкото си го представям.. а то сигуро е, както го описа с тия дупки дето се виждат от ютията..
....coz you're beautiful, no matter what they say, words can't bring you down....
Ами аз не мисля,че е толкова сериозно.Да раната е голяма на площ,ама е повърхностна,не за пръв път получавам подобни рани.А пък дупките са неизгорените места.Би трябвало да се оправи за 4-5 дни,ама понеже не съм наясно с какво да го мажа дотогава.?
Витамерфен от аптекатаКогато си правих татуса ми казаха да го кажа с Витамерфен-на опаковката пише, че е за изгарания, охлузвания и всякакви такива
![]()
Има един крем на Вишневски, гаден на визия и аромат, обаче прави чудеса с изгореното.![]()
"По - добре 10 години да живея като цар, отколкото цял живот като мишка" - Жоро Илиев
Дефламол. Ако нямаш подръка - обикновен вазелин, боров вазелин, или меден вазелин. Ако и това нямаш, зехтин.
абсолютно съгласнаПървоначално написано от BlindedAngel
Аз ще ти говоря тихо,
да ме чуеш само ти.
За мъничко до мен се спри.