- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Въпросче към БИ-сексуалните жени???
Добре да ви питам един вапрос които мен лично много ме интересува а предполагам и много други момчета. Въпроса ми е следния защо повечето Би-сексуални жени не се навиват да правят троики. Смисал има и такива които са за но повечето го дават на моногамия или само с една жена или само с един мъж и нещат. Идеи как да променя тва :Д
Skype: wonted_id
Ми това,че имат предпочитания към двата пола не означава,че са толкова открити и автоматично са големи почитатели.
Не са длъжни и никой не може да ги задължи,ако принципите им са такива.
все едно да питаш ние хетеросексуалните момичета защо не се навиваме толкова лесно на тройка с 2 момчета..![]()
![]()
![]()
~девойче съм~
Какво е това вАпрос и какво е троИка , ако ме светнеш ще е страхотно![]()
Ще ти препоръчам много сложна литература , купи я от близката книжарница -![]()
Искат да съм кофа... Боклучийски кош - аз им го показах с "Гол в ръката нож"
Едно е да са би, и съвсем друго да са съгласни за тройка. Няма връзка между двете
Все едно да питаш: "ако крокодилът е зелен, пие ли ми се кола"
Да си чувал, че в българския език има запетайки и буквата Ъ ?
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Ем това, че харесваш и момичета, не значи, че като си в сериозна връзка не изпитваш ревност и автоматично нямаш проблеми да си делиш приятеля.
Аз съм ЗА тройките, но не и в сериозна връзка. Мен ще ми е тъпо, ако е с друго момиче (даже тя да е много яка и да я харесвам), на него няма да му е песен, ако е с друго момче (или поне така предполагам).
Lasiodora striatipes
Grammostola rosea
Cyclosternum fasciatum
Brachypelma emilia
Acanthoscurria geniculata![]()
Радослав![]()
Кое ще променяш, бе? Промени си правописа !![]()