- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Лубриканти за горещ секс
Здравейте приятели ,извинявам се ако има такава тема.Искам да попитам, какви лубриканти използвате, досега не сам се интересувала и ни6ти4ко незнам ,какъв да си купя ,цени.Търсих в нета малко инфо ,но колкото пове4е 4ета ,толкова пове4е се обърквамДайте някакви съвети
![]()
Какво ще рече това „горещ секс“? Обясни го както ти го разбираш.![]()
Аз като чукам здраво става гьол и лубриканти никога не съм ползвал.
Мисля, че имаше някви презервативи с лубрикантче Sportex ли к'ви бяха.
В някои магазини има лубрикантчета на цени 5-20лв според опаковката и марката.
Respect my authoritah
За горещ секс - термокапути, че да не е разтопят![]()
Дефинирай това горещ секс.
да поясня - не разбирайте durex warming защото не струват ..Първоначално написано от GregoryHouse
![]()
Сега ще взема да ви светна.... Лубрикантите се използват най-често от хомосексуалисти (мъже) ,защото по-принцип те правят анален секс а ануса няма функцията да се овлажнява естествено и затова се овлажнява с така нареченият лубрикант за да бъде по-лесно проникването. Някои хетеросексуални жеви лубриканта се използва предимно ако .. любовната игра е много кратка и няма време влагалището да се овлажни естествено ... и ако жената има зравословни проблеми в този аспект на нещата... Най-добрият лубрикант който се е използвал преди и дори сега е много коментиран и дори подиграван в някои вицове и това е ВАЗЕЛИНА ,но има и други които също масово се използват аз препоръчвам Astroglide ето и линк към сайта >>>> www.astroglide.com
*Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
но пълно с правописни грешки”.
^^ ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ДОбре!
Предимно от гейовете е ползвал... а жените като решат да ги пецкат отзад, техния анус сигурно се овлажнява![]()
![]()
Горещия секс е "пецкане" с нажежени предмети - маша, преса, ръжени, сешоари..
Далеч си от истината, че само хомосексуалистите ползват лубриканти. Както каза Хаус доста момичета пробват анален, а без лубрикант си е гърч.
Също така някои момичета се притесняват от протриване и предпочитат нещата "да вървят гладко" дори при вагинален.
Под това да разбирам ли, че "горещ секс" означава да си завреш гореща маша в *******??Първоначално написано от Thrombocyte
Или се бъзикаш?![]()
Can't get you outta my mind ♡
искам порно с горещ сексПървоначално написано от ex7azy
![]()
![]()
![]()
![]()
Вземи си Durex HEAT - Определено ще ви е горещо!!!
♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪
- http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3
няма смисъл си давате парите) на котлона за 5 минути слагаш малко олио и после си го изсипваш на хуйо
![]()
![]()
Лубрикантите са част от тайната на добрия секс и, поради многото си плюсове, бързо набират популярност. Лубрикантът е най-бързият, лесен и ефективен начин за справянето със сухотата във влагалището и болезненото триене при секс.
При възбуда женският организъм произвежда естествени овлажнители, които предпазват тъканите от нараняване. Тези от вас обаче, които пропускат любовната игра, трябва да имат предвид, че за естественото овлажняване е нужно време.
В тези моменти именно лубрикантите са най-верни приятели
Лубрикантите се използват не само при липса на естествено овлажняване. Дори и при наличието на такова, овлажняващите гелове са способни да увеличат удоволствието от секса и при двамата партньори и да намалят възможността от нараняване на тъканите. С друго думи: „Колкото повече, толкова по-добре!”
Голяма част от хората, обаче не знаят какво е тяхното предназначениеТе могат да бъдат ползвани от почти всеки, важно е да се избере най-подходящия
За всички е ясно, че презервативите са пренебрежение на така ценните гумички, защото били тесни, неудобни, водят до протриване при жените и какво ли още не.
живота си в ръцете на случайността.
овлажняващи кремове или така наречените лубриканти.
скъсване.
гел, особено ако на дамата й е нужно повече време, за да се „настрои“ за любовни ласки.
Така и накрая за тези побертетчета които не са ходили на училище Синоними на думата горещ (прил.) буен, пламенен, неудържим, страстен, разпален, разгорещен
Първоначално написано от ex7azy
По дяволите, ходи си заври една гореща маша и ми кажи колко голямо е било "удоволствието".
I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
-M.B.
В цялата тема имаше само 2 смислени отговора![]()
![]()
.. та Дюрекс черешката е хубав - бих казала доста съм доволна .. а също и от Дюрекс 2 в 1 - масажното също нямах проблеми просто на вкус не е толкова хубаво и сладичкоо
![]()
![]()
![]()
![]()
smileee