.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429

    Надута?Я пак???

    Не е ли тъпо,когато момиче отблъсне момче(което е поредния бройкаджия),момчето да я нарече надуфка?Това,че момичето се държи на ниво и реже такива момченца със самочувствие до небето(които дори не знаят как да подходят към нежния пол) не я прави надуфка!Просто на тези момчета тип "има място за всяка" не им изнася...
    Ще се радвам да споделите вашите мнения...

  2. #2
    Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н." Жалки същества..
    А някой дори си вярват.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  3. #3
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416

    Re: Надута?Я пак???

    Цитирай Първоначално написано от elizabethg
    Не е ли тъпо,когато момиче отблъсне момче(което е поредния бройкаджия),момчето да я нарече надуфка?Това,че момичето се държи на ниво и реже такива момченца със самочувствие до небето(които дори не знаят как да подходят към нежния пол) не я прави надуфка!Просто на тези момчета тип "има място за всяка" не им изнася...
    Ще се радвам да споделите вашите мнения...
    Е няма какво да се споделя,права си.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от kyon
    Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н."
    Много точно казано.
    Такова поведение аз лично съм забелязвала най-често в тийновете, които тепърва започват да се вживяват като мачовци и започват да изграждат самочувствие на такива. И разбира се, те са толкова перфектни и неустоими, че ако някое момиче ги отреже, значи вината трябва да е в нея.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  5. #5
    Най-лошото е да си вярват,че са ''МЪЖЕ'',които сa харесвани и желани,но общо взето има и загубени девойки,които им се връзват на номерата и стават поредната бройка в така известния ''списък''
    Tell me,darling,do you wish we'd fall in love ?

  6. #6
    Гадни бройкаджии.
    пу пу пу.

  7. #7

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    Ок.
    Кажи й ,че не е надута

  9. #9
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    Момичетата обвиняват момчетата че са виновни за всичко...Ние ви обвиняваме че даже незнаете какво искате...а като кажете онази песен за мъжкото сърце...Искам да си останем само приятели...Какво да се прави така е устроен света...
    В твоя случай момчето може да е виновно но не говорете за всички така...Понякога наистина момичето се прави на няква недостижима и реже някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат!
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  10. #10
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Цитирай Първоначално написано от FantaMen
    В твоя случай момчето може да е виновно но не говорете за всички така...Понякога наистина момичето се прави на няква недостижима и реже някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат!

    АЗ не говоря за всички така,а за тези,които са от типа "има място за всяка". Защото ми писна от такива жалки същества...Какво само ма т'варят се чудя...По-добре да ме подминат и изобщо да не се разправят с мен! Просто исках да споделя,за да видя вашите мнения и вие мили момичета да споделите подобни ситуаций и случки.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Айде айде пикли, не се вземайте толкова насериозно сякаш не ви харесва да ви търчат след гъзовете. Много ви скачат акциите зад мониторите...

  12. #12
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Айде айде пикли, не се вземайте толкова насериозно сякаш не ви харесва да ви търчат след гъзовете. Много ви скачат акциите зад мониторите...
    Мда, много ни е кеф да ни търчат след г*зовете разни пикльовци, които без мама и тати не могат да си попълнят бележника, но вече са мъже с главно М и обикалят с кондоми в джоба.

    ПТ: А ти какво толкова си се издразнила? Нека си ти вика надувка. Отстрани изглежда много смешно, когато не иде реч за момичета с нацупени устни, които после мрънкат как били влюбени в тоя, ама нямало да му го покажат, щото са твърде яки парчета. Остави го да си се излага, ако не си такава.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  13. #13
    момчетата никога няма да порастнат..
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  14. #14
    Мега фен Аватара на bubkaa93
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14 457
    Когато една жена отблъсне един мъж веднага е смятана за кучка,курва,надута и т.н..Нямам,какво да добавя ти си казала всичко.
    Нещата не стават като по филмите. Няма щастлив край, няма вечна любов, няма нищо на готово. Всичко трябва да си го направиш САМ !

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    няма какво да кажа.. авторката е напълно права.. просто явно такава е тяхната защита.. като ги режеш и си надуфка,курва.. абе все обиди...

  16. #16
    Веднъж станах свидетел на тва...Едно момче (поредният бройкаджия) предложи на една приятелка и тя го отряза.И на другия ден идва при нас някъв такъв с бавна походка и голямо самочувствие и ни каза,че тя е курва и надувка,че е грозна и кво ли още не..идваше ми да му завъртя един шамар ама се стърпях.След 2 дни се пробва с мен :д и след тва и за мен беше казал,че съм надута..Абее наречи ги момчета и не ги обиждай повече

    I remember your name crying in a rain
    When you left and close my door
    I remember myself in my emptiness
    Waiting for a special call…

    Eric <3 Pam <3 Jessica <3 True Blood <3

  17. #17
    anonymous708973
    Guest
    [quote="FantaMen"някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат![/quote]
    Точно ей тоя отчаян стремеж да бъдеш харесан тоолкова много ме отблъсква.
    Алабалапортокала, ако щеш вярвай, ама акциите ми въобще не скачат, ако ме свалят някви пълни дебили.

  18. #18
    Боже, какъв огромен проблем, Боже! Накажи всички грешници, нарекли момичето "надуФка"!


    Да ви имам глупавите проблеми! И кво кат те нарече така, кво? Живота ли ти трови, кво? Продължаваш си напред и тва е .. пфф
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  19. #19
    Супер фен Аватара на LeprikonA
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 697
    това само показва колко жалки са
    "Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."


  20. #20
    Повече от фен Аватара на SorrowEyes
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    391
    Какво те грее теб, че ти викал надувка. Ако наистина не ти пукаше за този,че си го резнала, изобщо нямаше да пишеш тема.

  21. #21
    Повече от фен Аватара на SorrowEyes
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    391
    Цитирай Първоначално написано от yeeee
    Веднъж станах свидетел на тва...Едно момче (поредният бройкаджия) предложи на една приятелка и тя го отряза.И на другия ден идва при нас някъв такъв с бавна походка и голямо самочувствие и ни каза,че тя е к***а и надувка,че е грозна и кво ли още не..идваше ми да му завъртя един шамар ама се стърпях.След 2 дни се пробва с мен :д и след тва и за мен беше казал,че съм надута..Абее наречи ги момчета и не ги обиждай повече
    Това вече е жалка история.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на sLaDkagRe6ka
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    373
    И аз сам съгласна точно така наречи го мъж и повече не го обиждай както казаха по-горе

  23. #23
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg
    Цитирай Първоначално написано от FantaMen
    В твоя случай момчето може да е виновно но не говорете за всички така...Понякога наистина момичето се прави на няква недостижима и реже някви пичове който правят всичко по силите си за да и се харесат!

    АЗ не говоря за всички така,а за тези,които са от типа "има място за всяка". Защото ми писна от такива жалки същества...Какво само ма т'варят се чудя...По-добре да ме подминат и изобщо да не се разправят с мен! Просто исках да споделя,за да видя вашите мнения и вие мили момичета да споделите подобни ситуаций и случки.
    Как можеш да прецениш някой какъв е от толкова малко време? Я обясни ситуацията, която те е провокирала да недоволстваш във форума, вместо да дрънкаш обобщаващи глупости.
    Temet Nosce

    벨야카

  24. #24
    Супер фен Аватара на elysunny
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 232
    Цитирай Първоначално написано от kyon
    Еми като не могат да спечелят една жена и за да не се чустват жалки жената е "надуфка, кучка, к.урва и т.н." Жалки същества..
    А някой дори си вярват.
    именно и много точно казано
    от прекрасното момиче, когато ги отрежеш ставаш ужасно подлото момиче

  25. #25
    Повече от фен Аватара на abvd
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    353
    ESL !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си