.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621

    Наскоро не съм....

    Пускал смислена тема и мисля че запростявам затова обещавам че тази тема ще бъде умна smartpost


    Темата е забранена за мекотели и за всякъкви Ermic-човци

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Ето и първия имен пост Значи харесъл съм си това смартфонче http://359gsm.com/HTC-Rhyme.html ма мисля че цената му е доста пресилена мисля да изчакам поне два месеца да спадне.

  3. #3
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Какво ще пише в нея? Квантова физика?
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota
    Какво ще пише в нея? Квантова физика?
    Също не е лошо но бих се насочил повече към висша математика.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Президентът на САЩ се присъедини към Google+
    Шрифт
    От В. Василев, 24.11.2011 - 17:41 0 препоръчай 0 коментара

    Споделяне
    Facebook
    Twitter
    Google
    Още
    Абонамент
    Google
    myYahoo

    0
    inShare

    google_plus2.png Все още текат дебати колко хора наистина използват новата социална мрежа Google+ и дали тя има шанс да измести Facebook, а междувременно към набиращия сила проект се включи още една важна личност. Вчера Барак Обама, който е президент на Съединените щати, се присъедини към Google+, предаде Mashable.

    Профилът на Обама вече е официално верифициран, така че е сигурно, че не става въпрос за фалшификат. На всички е ясно, че акаунтът няма да се управлява от самия президент, а от негови представители, но поне хората ще знаят, че информацията, която се публикува там е одобрена от него.

    Една от причините за създаването на акаунта е предстоящата предизборна кампания, в която Барак Обама ще участва с надеждата да бъде преизбран за втори мандат като президент на САЩ.

    Присъединяването на Обама е добър знак за Google, които се опитват всячески да направят новата си социална услуга по-интересно и желано място. Белия дом традиционно е активен във всички по-големи социални сайтове и присъединяването към Google+ не е изненада за никого.

    Обама има профили във Facebook, YouTube, Twitter, Flickr, Foursquare и други подобни услуги.

    Интересът към президента засега е слаб. По-малко от 5 хиляди души са означили страницата му с +1. Публикациите в нея, които са направени до момента, сочат че тя ще бъде ориентирана към набирането на избиратели, които да гласуват за Обама на следващите президентски избори.


    Сега ще го скъскам от трол.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Тук ще ви науча на c++ ама само ако следите темата иначе ще ме домързи много. и незабравяйте бутона subscribe вече се чуствам като youtube звезда.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Няма умни хора в тоя форум май ще трябва да се местя

  8. #8
    Супер фен Аватара на icebulllet14
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    1 002
    u feel lonely?
    Bought a ticket for a runaway train
    Like a madman laughin' at the rain
    Little out of touch, little insane
    Just easier than dealing with the pain


    RaisedOnRock <333

    Velkovsgirl <3333

    Greennight <333

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Ме кък!

  10. #10
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от ThEKiNgG
    Няма умни хора в тоя форум май ще трябва да се местя
    Ти си ни последната надежда.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Знам щото ви обичам и за тва не мърдам.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Ъп и Вени готино аватарче.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Искам да изразя защо напуснах раздела информационни технологии ми защото ми омръзна да обеснявам на неандерталци по 10000 пъти на ден какъв телефон да си купят или какво да научат това е.

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    е ти па да не се комплексира с'я

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    е ти па да не се комплексира с'я
    ах ти всичко си връщаш

  16. #16
    Голям фен Аватара на asp1r1n94
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    817

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    ĵ(|{

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Вече започвам да се комплексирам

  19. #19
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Гепардът (Acinonyx jubatus) e бозайник, член на семейство Котки. Днес той е единственият представител на род Acinonyx, известен с още четири древни вида.
    Ареалът му на разпространение е много ограничен и обхваща територии предимно на юг от Сахара. Освен тях, малки популации обитават Северна Африка и Иран. Сравнително големият им брой в Намибия става причина тя да бъде наречена „Страната на гепардите“.
    Гепардът е най-бързото сухоземно животно. Развива скорост от 112 до 120 km/h на къси разстояния (460 m). Ускорението му е от 0 до 110 km/h за 3 секунди – по-бързо от повечето спортни суперавтомобили. Палеонтоложки данни сочат, че той е значително по-дребен и по-бърз от своите предци. Според скорошни генетични проучвания най-близките роднини на гепарда се намират в Северна Америка.
    В Червения списък на Международния съюз за защита на природата гепардът е поставен сред уязвимите видове. Основните заплахи за просъществуването на вида са свързани с човешката дейност — загуба и фрагментиране на местообитанията, както и избиване от скотовъдци като „враг“ на домашните животни.
    Думата Acinonyx, дадена в научното му наименование, има древногръцки произход. Тя е съставена от две думи akin - „неподвижен“ и onyx - „лапа“. Jubatus означава гривест. Думата на английски за гепард е cheetah, произлиза от санскрит citrakāyaḥ и означава „пъстро тяло“. Тя навлиза в английския посредством хинди. В България думата гепард навлиза от немски и френски, има латински произход и е резултат на словосъчетанието gattus pardus, означаващо „петниста котка“.




    Издавани звуци:
    Интересен факт е, че гепардите не издават характерния рев, специфичен за големите котки. Въпреки това те издават различни звуци като ответна поведенческа реакция на конкретната ситуация, в която се намират. Могат да се различат следните звуци, които гепардите издават:
    Чуруликане или цвърчене - този звук се издава от майката и малките, когато те се търсят един друг. Звуците издавани от малките са по-тънки и наподобяват на цвърчене от птица. Те се чуват от гепардите на разстояние от 2 km. и позволяват майката и малките да се откриват лесно .
    Хъркане - това е накъсан нисък звук издаван от възрастни индивиди по време на размножителния период. Звукът може да се разглежда като социална покана на единия към другия, израз на интерес, несигурност или проучване на отсрещния индивид при среща.
    Ръмжене - това е звук издаван от гепард в случай на дискомфорт или когато той е изправен пред опасност.
    Виене - звукът представлява ескалация на ръмженето и обикновено се издава при повишена опасност.
    Мъркане - това е характерен звук за всички котки. Той е знак на доволство и се издава както от възрастни, така и от малки индивиди. Мъркането се издава както при вдишване, така и при издишване.
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  20. #20
    Голям фен Аватара на CraZyTyY
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    794
    [quote=ThEKiNgG]ĵ(|{
    no relationship, no emotion, just sex..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си