Все повече ме отвращава мирогледът на мнозинството в този форум ; пък и в тази държава. Но не в индивидуалните ми душевни терзания е проблемът ,а във факта ,че след 3-секундната ми погнуса ,примесена с неразбиране и разни *не-особено-пацифистки* нагласи ,осъзнавам резоните зад една такава 'житейска' философия.
Ех ,как презирам душевно слабите ,неспособни и (най-вече) недостойни да водят една поне малко по-самобитна екзистенция ,лишена от типичното за глупака самоопределяне на базата на съпоставки със социалното статукво. Липсата на определени личностни характеристики ,гарантиращи моралното право на индивида да изказва позиция по даден обществен проблем ,примесена с константното извършване на последното без да са налице тези 'атрибути' ,е обаче най-проблемният фактор.

Колкото до догматичните поучения ,доставени ни така щедро от ЕврогейромаЛТД - другарю ,имам удоволствието да водя редовна комуникация с едно 16-годишно хлапе от Съединените щати ,чийто КИ несъмнено превъзхожда твоя не с някаква кръгла цифра ,а с множител. Въпросният не само е способен достоверно да аргументира тезата си ,но и умее да избягва употребата на софизмите ,с които ти така добре си служиш.
Би било обида към човечеството (респективно - към самия мен) да допусна ,че способността ти за рационално обработване и синтез на информация е над тази на средностатистическия индивид ,но ще те попитам - Каква работа имаш ти тук ?.
Чудя се също - какво е чувството педал да е в пъти (все пак разликата между 160 и 90-110 си е 'пъти') по-ценен и необходим на обществото от теб ?
Излишно е да споменавам ,че отмервам стойността на всеки индивид (с чисто егоистични цели ,разбира се) ,базирайки се както на познанията и постиженията му ,така и на това ,до което последните са го довели.
Това прави определена група хора ... ами ... безполезни.

Същите въпроси ще задам и на Щурчето - какво те навежда на мисълта ,че схоластичните ти ,необосновани и откровено лъжливи твърдения имат някаква тежест или изобщо представляват интерес някому ? Мотивът зад създаването на форумите е дадена група хора да имат лесен достъп до място ,на което да обсъждат идеи ,мнения етц. Провалям се обаче в начинанието си да прозра по какъв прийом достигаш до извода ,че е редно аз да съм толерантен към искрено идиотските ти възгледи ,а ти от друга страна да промотираш пуританските си схващания.