Хаахаааа, а гейския е цар на лицемерието - по никакъв начин няма да барне темата че деликатното му изказване

"не ми се занимава, имам си е други неща да си върша. Сега докато пише с тебе едновременно си правя и други неща. "

написано в 00:41, е в пълен противовес на факта че стои до 03:30 поне. Няма да покаже че не е лицемер, няма да покаже че не е лъжец, няма да покаже че не е страхливец, няма да покаже че не е селски шмекер. Може би защото не може, кой знае?



НО определено ще навре в носовете на всички че е буржоа "с вратовръзка" за пресни, пресни пубери, който видиш ли дори бил отишъл на театър! Едва ли не като дете, което е гледало документален филм за пръв път и си играе да "изпитва" приятелчетата от детската градина, господинът Гейски сега ни показва синята си кръв и високо потекло, и аристократична ерудиция.


Какъв буфон, какъв трагикомичен клоун Палячи, какъв изигран Юрая Хийп, какъв Чичиков, какъв жалък танцьор около реалността!





Слез си от облачето хвалипръцко, никой не впечатляваш. Ако искаш да се сдобиеш с малко уважение пробвай да се научиш да говориш по темата. Ако е удачно си вкарвай "светските познания", за да си придадеш колорит. Не се мъчи да се правиш на нещо което не си, смешно е. Наистина, дори не е жалко, просто е смешно, мъничък арлекин.