.
Отговор в тема
Страница 21 от 34 ПървиПърви ... 1117181920212223242531 ... ПоследнаПърви
Резултати от 501 до 525 от общо 849
  1. #501
    Моля, все пак погледни и други модели. Но всеобщо е мнението, че това са едни от най-добрите преси за коса. Гледай мощността, тоест до колко градуса загрява пресата. Нищо, че е за бретон, колкото по-силна, толкова по-добре.

  2. #502
    Така хора моята коса е доста къдрава и дълга. През живота си съм ползвала бая преси, но резултата е кошмарен. Просто повече от 1 час не ми стои. Сега за Коледа наще искат да ми правят подарък и ако някой може да ми предложи някоя хубава преса ще съм му много благодарна!

  3. #503
    Имам приятелка, която е къдрава като африканка. Щом нейната коса се изправя, и твоята ще може Просто с по-добра преса , добри продукти, повече играчка .. Но на нея и се карам като се изправя, щото къдрава и стои много по-добре.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #504
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Здравейте , може ли някой да ми каже тази преса за коса на Белисима -Ultimate Pro 220 може ли да къдри ? - http://prikachi.com/images.php?images/419/5641419c.jpg

  5. #505
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Mirchu Виж мнението
    Така хора моята коса е доста къдрава и дълга. През живота си съм ползвала бая преси, но резултата е кошмарен. Просто повече от 1 час не ми стои. Сега за Коледа наще искат да ми правят подарък и ако някой може да ми предложи някоя хубава преса ще съм му много благодарна!
    Remington S6500

  6. #506
    http://www.technomarket.bg/products/...owenta-sf-3012 за 56 лева тази преса върши идеална работа. изправя ми косата перфектно и я държи права дълго време!! много е добра и то за такава цена..

  7. #507
    Момичета, някой от вас използвал ли е пресите на GHD? Чувам, че всички много ги хвалят, но заслужават ли си наистина парите? Имам къдрава и гъста коса и никога не ми издържа напълно права за повече от няколко часа, а някои преси даже не ми изправят косата изцяло, все връхчетата остават завити. Изправяли са ме 2 пъти с преса на GHD, която би трябвало да е модел от преди 3-4 години и наистина резултатът беше добър, но си нямам и представа от кой ценови клас е била. Четох и мнения, че с времето не загряват до такава степен на горещина и първоначалният "уау ефект" не се получава вече. Гледах няколко модела, които ме заинтересуваха: http://www.ghdhair.com/ghd-iv-styler...v-salon-styler ; http://www.ghdhair.com/ghd-iv-styler.../ghd-iv-styler ; http://www.ghdhair.com/gold-series/ghd-gold-classic ; http://www.ghdhair.com/limited-editi...blossom-styler . Какво ще кажете вие по въпроса?

  8. #508
    Аз си препоръчвам моята Remington s3500. Изправях МАЙКА МИ, която е доста къдрава и косата и е ужасно непокорна, тоест с друга преса след час къдриците са пак на линия. Е, до следващото къпане беше права.
    Mirchu, технополис имаха намаления на преси преди две-три седмици когато си я купих, виж дали все още имат
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #509
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Аз си препоръчвам моята Remington s3500. Изправях МАЙКА МИ, която е доста къдрава и косата и е ужасно непокорна, тоест с друга преса след час къдриците са пак на линия. Е, до следващото къпане беше права.
    Mirchu, технополис имаха намаления на преси преди две-три седмици когато си я купих, виж дали все още имат
    Благодаря за препоръката, но ме интересува конкретно тази марка преси и ако някой знае нещо, моля да сподели.
    Последно редактирано от Blessed_ : 12-24-2012 на 12:12

  10. #510
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Цитирай Първоначално написано от LauraGT Виж мнението
    Трето мнение подред, дано не получа бан. Купих си я перлената. Тази вечер я пробвах за първи път. Малко неясни снимки:

    http://prikachi.com/images.php?images/458/5489458G.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/459/5489459t.jpg

    Ужасно съм доволна. Това е само при 210 градуса.
    перлената може ли да къдри

  11. #511
    Здравейте хора! И аз се включвам към дискусията за пресите, машите и т.н. Значи, моята коса е доста тънка, права, но от времето и влагата става на (да не казвам какво). И аз от 3-4 години си купих сумати преси, маши и всякакви други глупости за да я фризирам. Обаче резултат никакъв. Та сега по Коледа нали се видях с малко пари и мисля да ги вложа в някаква ХУБАВА преса, която си заслужава цената. Та въпросът ми към вас, и към по-опитните откъм въпроса с пресите - моооля ви препоръчайте ми някоя. Няма значение парите, поразрових се из темата и видях че масово хората хвалят тази Belisima или Remington. Когато се разхождах в мола, ми направиха една демонстрация на тези ISO BEAUTY...!? Не ги познавам, така че ако може да ми споделите мнения, много ще съм благодарна. Косата ми е права и тънка, на мен ми трабва просто да я приглаждам както от фризьора като излизам Благодаря предварително
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  12. #512
    ^Аз съм за комбинацията преса с малко функции и изгъзици, но на хубава марка + качествени продукти , вместо много много скъпа преса.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #513
    Знам, че темата е за преси, но няма добре развита тема за маши. Мисля да си вземам в скоро бъдеще маша и се чудя каква да бъде. Сякаш съм се насочила към по-дебела, но чух, че едрите къдрици се развалят доста по-бързо от ситните. Или пък ако си взема качествена маша, няма да се развалят? Не съм почитател на лака за коса!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #514
    Мерси Jollie92, аз също предпочитам, даже бих казала преса с 1 функция, че вече се "напарих" от такива "мултифункционални" боклуци и само парите си давах, направо изгарянето на косата и скубането са само малка част от проблемите които ми създаде, например пресата-маша на Philips 7 in 1 просто отвратителна е.
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  15. #515
    Чакам и други мнения
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  16. #516
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    Аз също с 2 ръце препоръчвам Remington s3500. Имам я от седмица и съм много доволна. Изправя много добре, има си регулатор на температурата, загрява до 230... страшно доволна съм! ))
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  17. #517
    MissShine какво пише на регулатора ти? На моя пише числата 5 10 20 до 60 и мисля, че са някакви минути, не градуси. Не мога и да разбера къде е чертичката, която показва на колко е настроено
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #518
    а наелектризирва ли ти косата...? колко ти издържа прическата?
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  19. #519
    Моята коса по принцип не се наелектризирва, така че не мога да кажа за другите. Но пък изправянето издържа до другото къпане и съм повече от доволна! Момичетата я пробваха и установиха същото. Страхотна преса : ))

    п.с. за наелектризирването просто забрави пластмасовите гребени и прекаленото сресване
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #520
    Аха мерси, а иначе на Remington всичките ли преси са им добри? Като марка питам, ако не успея да намеря точно този модел?
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  21. #521
    По моето скромно мнение най-добрите Моделът е сравнително евтин за марката, има далеч по-изгъзени. Аз исках просто да изправя добре. Не ми трябваше да къдри, да може да изправя мокра коса или да пее коледни песнички
    Иначе Philips, Babyliss и Bellissima също са хубави. Трябва да прецениш и какво ти трябва на теб точно.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  22. #522
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    ^JoLLie92 в упътването пише:
    L= 150 градуса
    5= 160
    10= 175
    15= 190
    20= 200
    25= 215
    30= 230

    За да нагласиш на желаната температура въртиш индикатора... в ляво има нещо като чертичка, която ти показва на колко градуса е нагласена пресата. Примерно ако в ляво си нагласила на 10 => пресата ти ще загрее до 175 градуса. Ама как обяснявам и аз...
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  23. #523
    Боже, то едно висше образование ти трябва Мерсиии : ))
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #524
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    Хахаха, има нещо вярно Радвам се, че успях да ти помогна
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  25. #525
    Мерси и на двете, то от Philips съм най-разочарована...Но ще потърся из магазините къде мога да закупя пресата, предполагам вие сте си ги поръчвали онлайн, нали?
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си