.
Отговор в тема
Страница 14 от 104 ПървиПърви ... 41011121314151617182464 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 2590
  1. #326
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Обясни ми каква е практиката при възникване на проблем. Стоим и чакаме някой да го оправи? Браво.
    Защото би следвало да пишете на поддържащите сайта. Поне аз това бих направила, ако бях на мястото на някой от вас.

    Огромно неудобство е.
    А темата за липсващите кодове за удебеляване, цитат и т.н., както и свестни емотиконки дори няма да я започвам.
    Никой от тях не знае 'кои са поддържащите сайта'. Ти знаеш ли? Е - изненада - знаеш също толкова, колкото и тях.

    Че е огромно неудосбство - факт.

    Че има още 1000екстри, които не се използват - факт.

    Че модераторите не могат да направят нищо по въпроса, дори да уведомят който трябва - факт.


    п.с. емотикони, тагове и целият бб код си бачкт, ама трябва да си ги пишеш ръчно - [b] [/.b], [img] [/img] и т.н.

  2. #327
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението

    п.с. емотикони, тагове и целият бб код си бачкт, ама трябва да си ги пишеш ръчно - [b] [/.b], [img] [/img] и т.н.
    Има ли някъде тема където са написани/описани всичките тези екстри? А възможно ли е да бъде направена такава?

  3. #328
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Това е стандартен BBCode не виждам какво толкова трябва да му се опише. Ако не ме мързи тия дни ще направя една тема. Преди време бях пускал списък с всички емотикони и тагове, но май се затри.
    Последно редактирано от Sh@d0w : 11-20-2012 на 05:41

  4. #329
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    Това е стандартен BBCode не виждам какво толкова трябва да му се опише.
    Не всички сме толкова запознати с компютрите ака BBCode е китайски за мене...

    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    Преди време бях пускал списък с всички емотикони и тагове, но май се затри.
    Точно за такъв списък говоря...

  5. #330
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Ок довечера, ако се прибера по - рано ще направя такава тема.

  6. #331
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    Не всички сме толкова запознати с компютрите ака BBCode е китайски за мене...
    E, това си е чисто заяждане.
    Да напишеш на ръка кодовете за удебеляване, цитат, картинка, линк е елементарно, въпросът е, че е адски досадно.

  7. #332
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Както написах на предната страница, използвай линка, който ти дадох за да изкажеш претенциите си. Мачока ясно ти каза, че това НЕ зависи от нас.

  8. #333
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Ето за въпроси към емотиконите и бб кода тук

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...0#post10497440

  9. #334
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    E, това си е чисто заяждане.
    Драга ми пантерке,

    Не веднъж съм те виждал да ми цитираш постовете и да обесняваш как съм се заял когато това не е вярно. Би ли ми споделила мотивацията зад тези твой деиствия? Ако искаш да ми кажеш нещо, то 1 лично съобщение ще свършни повече работа от спамене по темите на хората...

    Нито съм се заял, нито съм искал да се заям. Не може ли човек да си признае, че не разбира от дадени неща? Те може да изглеждат елементарни в очите на другите, но ти ловя бас, че има и други в този форум които си нямат и най-малка представа от това какво BBcode е или пък какви са кодовете за емотиконите.

    Сърдечно,
    Nakadah

    ПС: Благодаря ти за темата Sh@d0w
    Последно редактирано от Nakadah : 11-21-2012 на 06:29

  10. #335
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    ...
    Да обясняваш как не можеш да напишеш [quote ] ЦИТАТА [/quote] е смешно. Най-малкото, защото точно този код ми излезе в момента, когато натиснах "Отговори с цитат". Никой не те кара да разбираш от MySQL, а просто да отделиш точно 10 секунди, за да запаметиш код, който излиза при всеки коментар.
    Адски много хора цитират по няколко мнения, постват картинки, линкове... така че не мога да се съглася с теб, че не знаят.

  11. #336
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Да обясняваш как не можеш да напишеш [qote ] ЦИТАТА [/qote] е смешно. Най-малкото, защото точно този код ми излезе в момента, когато натиснах "Отговори с цитат". Никой не те кара да разбираш от MySQL, а просто да отделиш точно 10 секунди, за да запаметиш код, който излиза при всеки коментар.
    Адски много хора цитират по няколко мнения, постват картинки, линкове... така че не мога да се съглася с теб, че не знаят.
    Тъй като не уточни какви са мотивациите зад това да ми цитираш постовете ще заключа, че е опит да се заядеш с мене което в момента успя, тъй като за пръв път ти отговорих на такъв пост... Каква е идеята? Да види някой модератор колко съм лош и да ме банне?

    Понеже аз не съм наследил чертата с която някои Българи се гордеят която е това да знаят всичко за вичко и за всеки, аз си признавам, че не знам какво е BBcode и не знам кодовете на емотинките. Видиш ли, за някой това е срамно, а друго го приемат като заяждане защото видиш ли, те го знаят това нещо и щом те го знаят значи всички го знаят... Най-учтиво попитах дали има такава тема и човека я направи... Защо ти се намеси въобще не ми се ясно, но ти най-вероятно знаеш...

    За какво по-точно ми е да пиша [quote ] ЦИТАТА [/quote] след като то само ми излиза? Също така като не знам какво е BBcode, как да знам, че точно това е част от него? От друга страна искам да използвам повече емотикони, но не знам кодовете им. Аз за разлика от тебе, не съм седнал да ги научавам на изуст и имайки тема в която да мога да ги видя е полезно.

    Най-сърдечно те приканвам следващия ти пост да е на лично, тъй като аз нямам желание да спамя темата...

  12. #337
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    От друга страна искам да използвам повече емотикони, но не знам кодовете им.
    Отваряш гугъл и пишеш "усмивки teenproblem" без кавичките.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  13. #338
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    http://www.teenproblem.net/users/view/1150130.html
    Кога ще ни освободите перманентно от нелюбезното присъствие на този персонаж?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  14. #339
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Когато видя репорти, за които заслужава да Ви освободя от нелюбезното му пирсъствие, поради факта че не могат да се преглеждат мнения в момента.

  15. #340
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Ами предполага се, че вие сте тези, които следите мненията. Щом държите - репортнах мнение. Те неговите или подстрекават към насилие или са абсолютно безсмислени. По-голяма причина от това не знам къде ще намерите.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  16. #341
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    В момента има над 1000 потребителя онлайн, не мога да огрея навсякъде. Затова я има и тази функция, за докладване.

    В поста който конкретно си репортнала не виждам нищо за което да го банна, човека просто си изказва мнението по темата.

  17. #342
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    В момента има над 1000 потребителя онлайн, не мога да огрея навсякъде. Затова я има и тази функция, за докладване.

    В поста който конкретно си репортнала не виждам нищо за което да го банна, човека просто си изказва мнението по темата.
    Ти затова не си единствения модератор.

    Прочети тогава отново правилата на форума и може да откриеш за какво да го баннеш. Доколко си спомням там пише, че не се толерира подстрекаването към насилие?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  18. #343
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Човека има мнение по темата и го изказва, не виждам никъде те кара да ходиш да стреляш по кучета. Просто изказва позицията си.

    Не може да банваме хората само защото имат противоположно мнение от това на някой друг. Ще следя темата и ако видя отклонение от правилата ще взема мерки.

  19. #344
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Мнение по темата, в което обяснява за начин на избиване на кучета? Изсмукваш си от пръстите вече. За хейл Хитлер банани има ли? Или вече и това не е в разрез с правилата ви?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  20. #345
    http://www.teenproblem.net/users/view/1186147.html тоя кога ще изяде банана?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  21. #346
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    ^Току що.

  22. #347
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...-vol-24/page19 << тоя май е бот или нещо такова..
    Аз гледах на пред и протягах ръцете,когато решихте да ме предадете,умрете копелета гадни,умрете.аз пак съм тук и не може да ме спрете!

  23. #348
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    http://www.teenproblem.net/users/view/1186199.html Тоя постоянно поства линкове към някаква игра, сигурно печели някакви точки. Няма отърване от тия...

  24. #349
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    отнесе БАНицата

  25. #350
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    и делчо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си