.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Angry Гризене на нокти

    Здрасти на всички! Имам проблем от малка и той е.. ГРИЗЕНЕ НА НОКТИ! Ама ужасно е! Разбирате ли ужас! Не е да си махаш лак или нещо подобно! УЖАСНО Е! Не мога да си сложа лак, не мога да си направя маникюр, нито пък да си покажа ръцете на някой... родителите ми знаят и все ми правят забележки, какво ли не опитват, но не става! Защо така стана! Предложете някое силно лекарство как да се откажа от този лош, ужасен, отвратителен навик! А да не говорим за микробите... УЖАС! Heeeeeelp ;p

  2. #2
    Има такива горчиви лакове, които са за гризане на нокти.. Лакираш с него и после като гризнеш, ти горчи.. И след време може да си правиш маникюр, ама красив.. И да ти е кофти да го развалиш : ) И няма да ги гризеш..
    Момиче ^^

  3. #3
    Хах, мерси много, но аз имам вече такъв! Но не действа, то горчив, ама аз издържам! Бая горчивичък е, ама аз нали съм си свикнала и не спирам! Само това ли е изходът?
    Последно редактирано от SELENAesuper : 05-01-2012 на 11:28 Причина: имах грешка :D

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Изрежи си ноктите до дъно, че да няма какво да гризеш

  5. #5
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Както сама каза - навик е. Единственият който може да помогне си ти самата. Прояви воля. Като се усетиш, че гризеш - спираш и толкова.
    Аз едно време кожичките си гризях и то до кръв. Пръстите ми бяха целите в рани - ужасно грозна картинка. Но малко по малко се отучих от лошия навик.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  6. #6
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Съгласна съм с TheBeliever. Аз също си гризях ноктите като малка. Все още го правя отвреме навреме когато съм много нервна. Налагаш си да спреш. Ако не си напълно решена, нито горчиви лакове, нито някакво чудо ще ти помогне.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    люта чушка ама едва ли ще те спре.. моя съвет е да си направиш ноктопластика.. 1 път тя ще ти държи много време,ще имаш хубав маникюр,твърда е и няма да можеш да гризеш,а и ще те е жал.. държи някъде 3-4 седмици така че мисля,че са достатъчно време,за да спреш и да отвикнеш.. после ще са ти гадни ноктите докато ти израсте изпиленото от ноктопластиката,но това става за 1-2 месеца и след това ще си имаш маникюр.. другия вариант е като си у вас да си лепиш от тия изкуствените нокти,а когато имаш работа си заета и не мислиш за ноктите..

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    а и бтв. помисли си за здравето,то остави микробите,но такава инфекция може да стане,че да ти режат пръсти...това става мн мн мн рядко,но все пак...

    п.с. забравих.. виж темата за декорациите - има много хубави нокти и си помисли това ли искаш да имаш...

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Elinaaa
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    331
    И аз преди 3 години много си ги гризах ,но като видях едно момиче как си ги гризе ми стана толкова гнусно и до ден днешен се сещам за това ......
    Мен това ме отказа
    И аз мисля ,че ако си направиш красив маникюр ще те е жал да си гризеш ноктите,може да пробваш

  10. #10
    Ооо, много благодаря Супер сте всички! Мерси много! Ще опитам тая ноктопластика! Аз по принцип кожичките ги ръбам до кръв, ама до кръв, че сега като си слагам лака против гризенето на нокти ми щипе ужас... И покрай кожичките и ноктите стана! ЩЕ ПРОБВАМ НОКТОПЛАСТИКА И ОЩЕ ЕДИН ПЪТ - THANK U <3

  11. #11
    Проблем ли е ако съм на 12

  12. #12
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Само виж,колко гнусно изглеждат тези две снимки ...
    http://modnite.info/wp-content/uploa...60617_orig.jpg
    http://modnite.info/wp-content/uploa...9850126-52.jpg
    ... и се замисли дали искаш и твоите ръце да изглеждат така ...
    Имам позната,която имаше страхотни нокътни плочки,а в момента ноктите (ако това въобще може да се нарече нокът) са като тези от втората снимка ... Ужасно е!
    Поразгледай още снимки в нета - предполагам,че от вида им малко от малко ще се погнусиш и осъзнаеш,защото това си е проблем на психическа основа
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  13. #13
    3oPuTy - Да знам ужасно е! Е, моите не са чак такива, ама пак е грозно! Ей сега отварям снимки в нета да видя все пак ... тотално трябва да спра!

  14. #14
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Всичко е до психика,силна воля и осъзнаване на проблема Като се усетиш,че пак ги гризеш спираш и почваш да правиш нещо друго
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от SELENAesuper Виж мнението
    Проблем ли е ако съм на 12
    не е проблем

  16. #16
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Лош навик?Много е добър даже.. ноктите ми постоянно са изрядно изрязани и изчистени Апък и аз най-често си ги гриза след баня,така че и микроби много не приемам от това :d

  17. #17
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ ако не приемаш това за лош навик не знам........ както казах и инфекции могат да станат и много други неща,но ваша работа де... авторката се е насочила към по-добрия път

  18. #18
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Недей с ноктоплатика. Момичетата, които си гризат ноктите, си гризат и ноктопластиката. А за да се сложи, трябва ноктите малко да са пораснали, защото иначе ще падне бързо, ако изобщо някоя маникюристка се навие на изгризани до дъно нокти. Плюс това нокътната плочка не се обновява за 1-2 месеца, ами за 6. Просто си наложи, че искаш да имаш хубав маникюр, сложи си някоя снимка на нокти, които много ти харесват, на място, където постоянно ще я виждаш. Ще ти служи за стимул.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  19. #19
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ имах в предвид,че израства бързо.. за възстановяването е ясно,че става бавно.. аз пък познавам момиче,което се оправи така.. не знам,авторката да прецени...

  20. #20
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Няма смисъл при положение, че ноктите й са достатъчно зле, да направи нещо, от което пак ще си останат зле. Целта е да се възтановят.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  21. #21
    И аз си гризях ноктите страшно много,като малка видях сестра си, естествено трябваше да я изкопирам,но тя се отказа много лесно докато аз не.Истината е,че каквото и да опитваш да правиш всичко е до воля.От първия път не става,не ги ядеш 2 седмици и се сетиш и си ги огризваш или пък на някой тест Другото,което беше,че баща ми ме плашеше,че нито 1 момче няма да ме погледне с тия нокти,аз се връзвах и може би и това малко ме накара. При мен не стана от 1 път.След няколко седмици реших да опитам наново,защото вече осъзнах,че е много грозно да си гризеш ноктите.Първо си правех някакви маникюри,които много ме кефеха и по този начин си ги гледах и им се радвах и ми беше жал да го изгриза.В момента не съм ги яла от 3 месеца,а и спрях да се сещам за тях и в момента си права някви много яки маникюри и се кeфа на ноктите Та както казах всичко е до воля и нагласа.Познавам едно момиче,което си гризе ноктите и сега,като гледам и си мисля и аз ли съм имала толкова грозни нокти

  22. #22
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от marin4itu Виж мнението
    Няма смисъл при положение, че ноктите й са достатъчно зле, да направи нещо, от което пак ще си останат зле. Целта е да се възтановят.
    точно това имах в предвид.. ако ги разваля да ги развали с ноктопластика,за да спре с навика,а после да почне голямото възстановяване,но невър майнд ..

  23. #23
    Аз по принцип не си ги гриза, но моите се чупят и аз като им се ядосам и им разказвам играта. Но се отучих. Не знам какъв лак си си купила ти, но този, които аз си взех, ако си сложиш от него НИКОГА повече няма дори да помислиш и да си доближиш устните до пръстите. xD
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  24. #24
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Авторке,мажи си редовно ръцете и ноктите с крем за ръце и така появата на кожичките ще намалее и ти няма да имаш к'во да гризеш
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  25. #25
    Мерси на всички! Във вторник спрях да ги ям! Сега е четвъртък и все още не съм започнала.... един оттук, който беше постнал коментар за едни грозни, изръбани нокти, беше дал и снимки и оттогава направо се погнусих... е, аз не съм чак до такова положение! Вие да не си помислихте, че са напълно като на подобни снимки - не, просто не стават за хубав маникюр и е грозно, все пак съм МОМИЧЕ! Благодаря на всички! Без ноктопластика, защото споделихте, че няма ефект и няма да стане, пък не ми се дават 50 кинта за едното нищо! Благодаря отново, супер сте!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си