.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Exclamation ЛЕСНО ОТСЛАБВАНЕ

    Хей искам да попитам знам,че е вредно (моля без коментари от сорта луда ли си,знаеш ли колко е вредно) възможно ли е ако не се храня ходя на фитнес и пия много вода и ям само лимона дали ще мога да отслабна за 2-3 седмици ? Целта ми е бедрата да ми отслабнат и паласките и малко коремчето но-най вече бих искала бедрата да отслабнат и искам да допълня нямам време много за спорт и немога да съм на строга диета.Та въпроса ми е без ядене само с вода лимони и фитнес за 2-3 седмици ще получа ли желания резултат ? ) Благодаря предварително ! :*

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    ще умреш

  3. #3
    Не.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #4
    МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ОТСЛАБНА ПОНЕ МАЛКО В БЕДРАТА(ВЪТРЕШНАТА ЧАСТ НА БЕДРАТА) И ПОНЕ МАЛКО В ПАЛАСКИТЕ МОЛЯ ВИ СЕ

  5. #5
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Недей да си правиш такива експерименти, ако ставаше така, всички щяха да изглеждат като модели. Спортувай, за да си стегнеш тялото, с лимони най-много да се докараш до някоя болест.

  6. #6
    Мерси все пак,но как да отслабна за възмжно най-кратко време в бедрата (

  7. #7
    С тренировки и разумно хранене. Клекове + разни тренировки за паласка - аз от пилатес съм доволна.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #8
    Готвим се за Нова година,а?
    С неядене не става. Балансирано хранене и спорт.
    И е хубаво да имаш реалистични цели.

  9. #9
    Може ли да ми кажете в бедрата г/д за колко време мога да отслабна ?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Schtefito Виж мнението
    И е хубаво да имаш реалистични цели.
    +

    Ти можеш ли да осъзнаеш, че никой не може да ти даде срокове, за които ще отслабнеш с 5 килограма примерно? Промени си хранителния режим в дългосрочен план.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #11
    Вътрешната част на бедрата най-трудно се поддава - трябва упорство и постоянство. За тези 2-3 седмици надали ще има кой знае какъв резултат. А ако караш само на лимони и вода, ще си изтощиш организма и ще си по-податлива на настинки.

  12. #12
    Благодаря ви много :* а с фитнес по точно с велогометър и пътека + коремни преси ще имали резултат за около 1 месец примерно разбира се с диета ?

  13. #13
    Лимоните са изключително вредни на гладно, както и всички цитрусови плодове. Ако прекалиш с това най-много да си докараш някоя язва. Освен това ако престанеш да ядеш и без тренировки, най-много да отслабнеш на цици, а другото да си остане.
    Цялата идея с "диета" една седмица и после макдоналдс другата седмица е много грешна! За дълготрайни резултати трябва да си промениш цялото хранене. Да премахнеш каквото можеш от хляб, пържено, мазно, колбаси, газирано, сладко. Не да ядеш една седмица напълно ненормално и после да се върнеш към старите си кофти хранителни навици.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #14
    да така е !

  15. #15
    2-3 седмици да караш на лимон и вода?! И да ходиш на фитнес?! Абе деца, ползвайте си сивото вещество!

    Спортувай, направи си хранителен режим и сваляй бавно килограмите, иначе ще се получи йо-йо ефект.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  16. #16
    Но можете ли да ми кажете г/д за колко време мога да отслабна 1,2,3 месеца моля ви кажете ми минимален срок възможно най скоро

  17. #17
    Ох ...... след като нито знаем как изглеждаш, нито какъв ти е метаболизмът, нито как се храниш .......... как очакваш да ти кажем ?!?!?!?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #18
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Разделно хранене и тренировки..
    Или спри с сладките работи, газираното безалкохолно, хляб и тестени изделия.
    Яж по малко, но често и повече тренировки

  19. #19
    Т'ва разделното на мен ми е противоестествено. Мога да ям един тип храни на хранене и така се храня обикновено, но не мога да ям САМО един тип храни цял ден ден. Примерно тая 90дневната, дето има дни само на сладко... това нормално ли е? Супер противоестествено за моя организъм.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #20
    Не е нужно да гладуваш, за да отслабнеш. Просто трябва да тренираш много усилено и да имаш добър хранителен режим.

  21. #21
    Кажете ми един хубав по-точно добър хранителен режим (ям много сладко) и само да кажа че съм 2ра смяна на училище и другото което е неможе цялото ми семейство да се съобразява с мен примерно един ден на вечеря месо или риба или нщ такова на обяд ии вечеря понякога имамм мъзможност да си копувам китайска храна-орис с пиле/заленчуци например ?! Дайте нещо малко по-простичко и ако може да препоръчате някакви добавки ако трябва L-karnitin например ? )

  22. #22
    Ограничи сладкото и китайското. Вечерята трябва да е по-лека от обяда и да не е прекалено късно. Как се храни семейството ти ? Ние с майка ми двете ядем леко, добре, че нямаме мъж вкъщи, че щяхме да сме прасета Защо да не може да се съобразяват с теб пък? Ако толкова ги мързи, сама ще си готвиш по-здравословно. Аз лятото вечерям само салата и ми е тоооооооолкова яко и лекичко на стомаха : ))))))))))
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #23
    Ами различни неща но повече си хапваме аламинутчета хлебчета хаха Ами ако сутрин изяждам по една ябълка на обяд едно варено яйце а на вечеря някаква салата например добре ли е ?

  24. #24
    Това на обяд е малко. Може да ядеш някакви супички или нещо месно, но не мазно. Или някакви зеленчуци приготвени. А и аз лично гледам сутрин да се нахраня добре, закуската ми е най-стабилното хранене за деня. Но така като ставам в 6;00 не става. Като си втора смяна може да си направиш такава голяма закуска. Важното просто е да НЕ ядеш боклуци. Недей съвсем гладна да стоиш, защото няма да издържиш и ще си върнеш стария режим на хранене, даже с излишъци.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #25
    Лесно отслабване няма. Недей да гониш срокове, да си се сетила по-рано, че идва Нова Година. Като ядеш само една ябълка/лимон и евентуално яйце, няма да отслабнеш. Разрови се из форума или из интернет, има толкова много теми за здравословно хранен и упражнения, че не е истина...
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си