- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Всичко за косата..vol.6
Омазнява ли косата, когато си масажираме скалпа с горещо олио? Не знам дали ще мога да го отмия, защото сега шампоана ми е http://www.google.bg/imgres?um=1&saf...&tx=111&ty=103 и той е по лек предназначен за къпане всеки ден, но аз се къпя през ден и не ми пречи!
Ще чакам.Разгледай тук предложенията за боядисана коса http://www.zlatnaribka.com/balsami-i...oyadisana-kosa
Сложи 2-3 пъти от шампоана и го разпени добре. Би трябвало да се отмие. Само не разбрах какво е това ОЛИО?
С каква фибичка да си вдигам така бритона:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...30626320_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...70544306_n.jpg
и така:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...15937516_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...82549515_n.jpg
Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.
Има едни щнолички (някога им викаха въшки) https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...L7HFDYEdXcueTg ето като тези на снимката с тях се получава така и аз преди си правих. Тупирай малсо претона, пръдни малко с лак за коса, приглади леко назад и захвани с шнолката и воала....![]()
![]()
![]()
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Отдавна, искам да ви питам на колко дни си миете косата, също така какъв тип е (мазна, суха , нормална, смесена)? Моята мисля, че е смесена и си я мия през ден,два не повече около 3 пъти в седмица! Също така си купих този серум за коса и утре след като се изкъпя ще го пробвам ECHO Farcom Серум за блясък http://shopix.bg/img/products/250x25...1743861784.jpg
Пак се вмъквам: отзиви за Керастаз???
In the future everyone will be famous for 15 minutes...
Момичета, какво ще рече "no residue shampoo"? Буквално си го превеждам като шампоан без остатък, но за какъв остатък става въпрос? И кои шампоани са такива?
In the future everyone will be famous for 15 minutes...
Искам да си купя хубава преса за обем, с която обемът ми да стои възможно най-дълго време и да прави хубав обем, че косата ми е адски тънка и без помощта на фризьор обема не ми се получава, супер бързо спада. Сменила съм около 3-4 преси на Елеком, но това беше преди много време. Не искам да си взимам пак от същата марка, защото много бързо се чупят.. Препоръчайте ми някоя преса за обем от която сте доволни.
Искам да си купя и маша за къдрене, по принцип съм се ориентирала към тези на remington и babyliss, но бая се замислям дали да не си взема от тези комбинираните 2 в 1 ...Има ли доволни от тях?
Да похваля детския шампоан на Бочко!Косата ми направо заблестя и е мека![]()
Животът е като огромно виенско колело - върти се,нови хора качват се и слизат. Първо си долу, после горе. И изпитваш страх от височините, и от долините. Но въпреки всичко винаги носиш тръпката и желанието за живот в себе си. <3 (h)
Първоначално написано от meche95
Моята е такава http://www.emde-electronics.bg/%D0%B...ticle2006.html Прави страхотен обем
Преди време ви споменах за една маска, която редуцира до неузнаваемост омазняването на косата ми, или поне така изглеждаше. Днес се връщам след 5 дневен къмпинг в планината - на палатки, с лагерен огън и без миене на коса. Е очаквах от цялото замърсяване да се омазни, но- не. Измих я в четвъртък, днес е вторник и косата ми бе леко омазнена в корените. При днешното измиване не поставих маска, ще видя дали без нея ще се омазни на третия ден, както преди и пак ще пиша.
![]()
Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
http://bgpentagram.bulboard.com
Хммм,трябва да си я купя. Ще слагам от нея само в корените,а по дължината обичайната.
joannalof, PeaceOfMe
От кой шампоан на Бочко сте доволни, че ще ходя на море няколко дни подред и сигурно ще се и къпя..и ще ви взема утре, но кой?
Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.
При мен нещо не се получаваПървата е фризьорката ми и утре ще я питам как да си го правя като нея
Мерси за отговорите!
aniezina, ще чакаме отзиви..И в корените също ли нанасяш маската?
Аз от утре ще съм на море няколко дни подред и ще си взема шампоан на БочкоИ балсамчето ,което си ползвам и аргановото масло
![]()
Последно редактирано от lqlq89 : 08-07-2013 на 12:10
Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.
Пак съм аз
С каква пяна постигате този ефект https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...18044059_n.jpg ?
Аз съм пробвала доста ама нищо.....на мокра коса ли трябва, на влажна ли?
Също косата ми е на пластове
Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.