.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Question Висока талия ?

    Това лято добре ли ще е,ако се носи висока талия (независимо дали панталоните ще са къси или дълги ) ? Можете ли да ми дадете някакви свежи предложения ?

  2. #2
    Да, разбира се изключително модерни са панталонките с висока талия и например загащена в тях някоя ризка или тениска .. уникално е

  3. #3
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    да, поли също

  4. #4
    Голям фен Аватара на .Wonder
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    528
    Внимавай обаче, че с високите талии можеш да си биеш голям автогол. Ако опитваш да се облечеш добавяйки дължина в полза на торса, по-добре избирай ниските талии, защото високата талия добавя дължина в краката, но изяжда част от торса.
    Иначе да, има ужасно сладки модели панталонки (къси и дълги) и поли с висока талия. Взимаш тениска или от прозрачните блузки (онези от една лекичка материя) и комбинираш смело. :3

  5. #5
    Дааа , много е секси

  6. #6
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Wonder, a защо може да искаш да си удължиш торса?

  7. #7
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от monroe999 Виж мнението
    да, поли също
    Дам.И защо питаш за това лято?Аз винаги съм харесвала високите талии и не мисля, че са излизали от мода.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    това е най-отвратителното нещо, което сега е с пълна сила на мода.
    вярвам, че е въпрос на вкус и не искам да навлизам в спорове, така че според мен всеки сам си решава как и с какво да се облича.
    http://ask.fm/iwwkaa

  9. #9

  10. #10
    Голям фен Аватара на .Wonder
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock Виж мнението
    Wonder, a защо може да искаш да си удължиш торса?
    Защото някои хора смятат, че имат крака, които са несъразмерно дълги в сравнение с торса и желаят да добавят мъничко хармония като 'удължат' торса с цел добавяне на телесна пропорционалност. :3

  11. #11
    Супер фен Аватара на Zarity
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Шумен...
    Мнения
    1 855
    Много се ръгнахте всички с тая висока талия,само дето 90% процента приличате на тролове с тях.
    Много хубави крака,дупе и талия трябват.
    Брях,брях

  12. #12
    sexa_na_kompleksa мерси за предложенията ! Наистина има много добри попадения ! И видях вчера къси панталонки с висока талия , които не са някакви шарени ,ами са си в дънков цвят ! Супер свежички бяха !

  13. #13
    Повече от фен Аватара на SorrowEyes
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    391
    Цитирай Първоначално написано от Zarity Виж мнението
    Много се ръгнахте всички с тая висока талия,само дето 90% процента приличате на тролове с тях.
    Много хубави крака,дупе и талия трябват.
    Много харесвам висока талия.
    Зариту: Ако едно момиче не изглежда добре във висока талия, няма да изглежда добре с ниска също. Това изгежда добре/зле е относително. И разбира се на едно много слабо и високо момиче, висока(и ниска) талия би стояла по-добре от колкото на по-пълно или ниско. Според мен всяко момиче може да бъде красиво в правилно подбрани дрехи. Да дори и във висока талия.
    Предполагам, че тези "тролове" към които се обръщаш са момичета с килограми около талията и задните части. Е я сега си предстви тази картинка в ниска талия, всичко отвън. Замисли се сега кое би изглеждало по-спретнато и елегантно.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на SorrowEyes
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    391
    Цитирай Първоначално написано от Zarity Виж мнението
    Много се ръгнахте всички с тая висока талия,само дето 90% процента приличате на тролове с тях.
    Много хубави крака,дупе и талия трябват.
    Много харесвам висока талия.
    Зариту: Ако едно момиче не изглежда добре във висока талия, няма да изглежда добре с ниска също. Това изгежда добре/зле е относително. И разбира се на едно много слабо и високо момиче, висока(и ниска) талия би стояла по-добре от колкото на по-пълно или ниско. Според мен всяко момиче може да бъде красиво в правилно подбрани дрехи. Да дори и във висока талия.
    Предполагам, че тези "тролове" към които се обръщаш са момичета с килограми около талията и задните части. Е я сега си предстви тази картинка в ниска талия, всичко отвън. Замисли се сега кое би изглеждало по-спретнато и елегантно.

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ако ти харесва - носи
    на мен рядко ми харесва нещо с висока талия не знам защо ( става въпрос и като модел и като как стои)
    https://www.facebook.com/photo.php?f...size=480%2C545 - това например ми харесва и бих го облякла
    някаква ризка мушната в висока талия панталонки къси - също ,но отново много зависи модела..
    и все пак аз си стоя с ниската талия.. просто явно на мен не ми отива да ходя с висока
    иначе защо точно това лято ? това,че миналата година и тая нашумя не значи че само сега стои добре









    а да.. понякога ми стои много елегантно,но понякога мн грубо и според мен доста трябва да се внимава със съчетания и модели

  16. #16
    SorrowEyes и аз мисля така !

  17. #17
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320

    Ето ти свежи предложения.

  18. #18
    Супер фен Аватара на CoockieMonster
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 783
    Ужас, за такива панталони трябват уникално тяло. Кръгло дупе, талия очертана хубаво, стегнати бедра, изправена стойка.
    Според вас как се седи на момиче 160 висока, 60кг такива панталони?

  19. #19
    Така е , не на всеки отиват , но надали някоя по-пълничка би се накиприла така. (говоря за поста на lisi4ety)

  20. #20
    Повече от фен Аватара на SorrowEyes
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    391
    Имайте предвид, че висока талия не означава само панталонки и поли, които стигат до онази работа. Елегантен и дълъг панталон също може да е с висока талия. Така че не реагирайте толкова остро и негативно като чуете "висока талия".

  21. #21
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Да, но през лятото защо ти е да носиш дълъг панталон?
    Имаш къси панталонки с висока талия и различна дължина, къси поли с висока талия и различна дължина, дълги поли също има с висока талия и стоят прекрасно.. варианти много, не е необходимо да са точно като примерите в предишния ми пост.

    Summer..lov3 оооо, вярвай ми, има всякакви непукисти ;d

  22. #22
    lisi4ety мерси за предложенията !

  23. #23
    И какво по-пълните момичета не могат да носят дрехи ли? Егати хората сте честно.. Не мога да повярвам колко тъпи хора има.. и то точно момичета :ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ !

  24. #24
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Не че не могат, но предполагам не искат да изпъкват с недостатъците си => ще подбират дрехи, подходящи за тяхната фигура.

  25. #25
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Имам такъв панталон и къси панталонки. Харесват ми и приятелят ми смята, че изглеждам секси в тях :Д

    предложения дадоха по-горе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си