.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Кои слушалки са по - подходящи?

    Абе искам да попитам кои слушалки са по - добри за PC? Значи, едните са ми от телефона, а другите ги купувах отделно, пак за телефона, но искам да ползвам и едни на PC, защото ми се развалиха, тия на за PC. Кои са по - подходящи за целта, защото разбрах от някъде, че някакви слушалки можели да прецекат звуковата карта на компютъра... Та, кои ще ми препоръчата да използвам? Едните са Сони, другите Самсуг. Ето снимка:

    http://prikachi.com/images.php?images/297/6711297F.jpg
    Последно редактирано от horror_maniac : 11-01-2013 на 11:42

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Които са ти по-удобни на теб. Няма значение какви ще използваш...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Ще ти препоръчам занапред да си купуваш Sennheiser
    На въпроса ти - все тая.

  4. #4
    Разбрах, че някви слушалки прецаквали звуковата карта. С тия няма ли риск да се повреди?

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    не взимай слушалки над 32Ω(ома), иначе звука ще е слаб, също така по-добре не взимай тапи, но тип диадема е по-добре за компютър, ето тези са добри: http://www.technomarket.bg/products/...ilips-shp-1800

    само трябва да им пазиш кабела да не се прокъсат някакви проводници
    Последно редактирано от npp : 11-02-2013 на 07:07

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    не взимай слушалки над 32Ω(ома), иначе звука ще е слаб, също така по-добре не взимай тапи, но тип диадема е по-добре за компютър, ето тези са добри: http://www.technomarket.bg/products/...ilips-shp-1800

    само трябва да им пазиш кабела да не се прокъсат някакви проводници
    Ами мен винаги са ми били по - удобни слушалки тип тапи. Иначе и двата вида слушалки (Sony и Samsung) вадят много добър звук. Чист, хубав звук, а баса е много добър (особено на Sony-то). Пуснах темата, не да видя кои са по - добри слушалки, защото и мене и двете ми харесват, а я пуснах, за да разбера дали може компютъра да ми се повреди от някои от слушалките. Пак казвам, пишеше, че слушалките на Nokia повреждат звуковата карта на компютъра. Искам да питам дали може също да ми се повреди от Samsung-a (също е от телефона), а другите си ги взимах отделно, пак за телефона, но искам да ползвам едни на PC. Това е, което искам да питам.
    Последно редактирано от horror_maniac : 11-02-2013 на 08:35

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    най-добре е да сравниш жаковете със стандартният mini stereo jack за да видиш дали съвпадат напълно, иначе не ти препоръчвам да рискуваш

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    най-добре е да сравниш жаковете със стандартният mini stereo jack за да видиш дали съвпадат напълно, иначе не ти препоръчвам да рискуваш
    Да, съвпадат напълно и двата. Аз слушам със Самсунга от 3 месеца някъде и не съм имал никакви проблеми. Телефона ми беше на ремонт и ги ползвах. Абе ще си продължа и това е. Няма смисъл да пишете вече, разбрах.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си