.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Exclamation Спешно:ПОДАРЪК!

    Здравейте!Имам един въпрос и се надявам, че ще можете да ми помогнете. Значи тази седмица една моя близка приятелка има рожден ден и ще прави парти. Поканила е доста хора и предполагам, че почти всеки ще й подари козметика, книги и т.н. Миналата година й направих страхотен подарък, на който тя много се зарадва- една голяма рамка с 6 нейни снимки, но въпросът ми е какво да й купя тази година? Искам да й взема по-различен подарък. Много ще се зарадвам, ако ми дадете някакви идеи. Благодаря предварително!

  2. #2
    Едно джони ще свърши работа

  3. #3
    Голям фен Аватара на Dusty
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    509
    Ако искаш да направиш нещо ръчно (както се казва вече DIY), си се сетила бая късно, освен ако нямаш свободни два-три дена (ако искаш да стане хубаво, де). Аз предната година на моята приятелка й подарих едно корково табло, с колажи, които бях направила - с наши снимки, с надписи и т.н. Но това доста се доближава до твоето. Наскоро гледах клипчета с подаръци за Св.Валентин, но може и за този празник да свършат работа. Едни бурканчета, в които на 100 (може и по-малко) лисчета .. Абе - какво ти обеснявам, ето ти линк: http://www.youtube.com/watch?v=Npx9K...re=c4-overview - това, за което ти говоря е след четвъртата минута и половина.
    Ако не те устройва - отивай на шопинг. ;д Дано съм помогнала и дано не твърде късно ;д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си