.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Без приятелка на 20 години

    Здравейте! Искам да споделя нещо, което напоследък ме измъчва все повече.
    На 20 години съм и никога не съм имал приятелка. Не мисля, че съм грозен - с нормално телосложение съм, добра хигиена и т.н. Не съм задръстен имам приятели, но компанията ми винаги се е състояла главно от момчета. Смятам, че имам добро чувство за хумор и съм достатъчно интелигентен, но когато разговарям с момиче, което харесвам ставам малко по-срамежлив, обмислям това което ще кажа прекалено дълго и понякога се получават неловки моменти на тишина.
    Другият проблем е, че много рядко попадам на момичета към които проявявам интерес. Но не ме разбирайте погрешно - не обръщам голямо внимание на външният вид, за мен е важен характера на момичето и именно поради тази причина за последните 2 години съм харесвал само 2 момичета, не е нужно да казвам, че нищо не се получи. Реших да пиша тук защото приемам всякакви идеи, критики и коментари.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    за какво ти е ?

  3. #3
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Цитирай Първоначално написано от klimatronik Виж мнението
    за какво ти е ?
    !!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Ем пич, в коментара си се изкара като цвете. К'ви критики искаш
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  5. #5
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Най-добрата идея,която може да ти даде някой анонимен от форум е да започнеш целенасочено да си търсиш момиче.И ако всички автохвалби,които написа за себе си са вярни значи няма да има проблем да го намериш.
    Още нещо,предполагам че на челата на момичета не пише с какъв характер са,така че това което си написал че не се влияеш от външният вид не мисля че е вярно.Това което човек първо забелязва е именно визията на човека срещу него и вече за себе си прави преценка дали това което вижда външно отговаря на това което той харесва в човека от другият пол.

  6. #6
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    не виждам проблем

  7. #7
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Еми честно казано ... земи си намали критериите че така както подбираш има да чакаш

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Излез с приятели и започни да заговаряш момичета просто така, на бъзик. Ако не друго, това ще ти даде необхадимата самоувереност при общуването с отсрещния пол, което е първа стъпка към намирането на гадже.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си