Здравейте. На 14 съм и .. както заглавието казва съм гей. Всичко започна когато бях на 8... (да знам, това е много, много рано..., и естествено, тогава не бях навътре с нещата) В квартала ми живееше най-добрия ми приятел. Името му беше Теодор и всеки ден играехме. Понякога, като валеше наванка и нямаше никой у тях, решавахме да играим у тях или у нас. Всичко си вървеше добре, преди той да "измисли" нова игра. Първоначално не ми хареса идеята да се правим анален секс (преди му викахме по друг начин) но реших да опитам и много ми хареса чувството (Да, беше много малък и почети не се усещаше, но все пак беше чудесно преживяване). Правихме го само 2 пъти, а той се премести в друг град малко след втория път (родителите били преместени в друг град по работа). Година, две след това спрях да излизам много наванка. Купиха ми компютър и аз буквално се зомбирах по него, и... изгубих представа за времето и какво има наванка. Опитвам се да започна да излизам повече, но е наистина трудно с момичета (преди 2/3 седмици пробвах секс с момиче, и чесно, чувството не беше същото... някак си либсваше нещо и се почувствах гадно). Последната седмица се опитвам да си намеря гадже (момче) за сериозна връзка, но без късмет... пробвах много сайтове за запознанства, но не намерих никой, а ме е срам да си търся гадже навън. В момента живея в Стара Загора и нямам намерение да се местя скоро. Ако имате някакви въпроси или сте от Стара Загора и сте на моята възраст (14 години) и си търсите гадже пишете! (Моля без подиграване и шеги, plz)