.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Red face обица под езика

    здравейте,на 14 съм и искам да си пробия ципата под езика,може ли да ми кажете по подробно какво трябва да се направи и как трябва да се поддържа *от малък град съм няма студио,така че сама ще се пробивам* благодаря предварително

  2. #2
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Сама да се дупчиш не е добра идея. Иди някъде, където има студио иначе рискуваш да си докараш някоя инфекция. Не че всички студия са чисти като аптеки, но все пак...

  3. #3
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Сама се продупчих там на 16. Общо взето, не е добра идея, да, макар че аз нямах проблеми. Стерилизираш игла (до колкото е възможно сам да го направиш), а с нея и обецата. Не съм я промивала с нищо след това, просто избягвах по-твърди храни и пушенето.

    И все пак, потърси студио, да.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Сама се продупчих там на 16. Общо взето, не е добра идея, да, макар че аз нямах проблеми. Стерилизираш игла (до колкото е възможно сам да го направиш), а с нея и обецата. Не съм я промивала с нищо след това, просто избягвах по-твърди храни и пушенето.

    И все пак, потърси студио, да.
    заболя ли те много и има ли размер на абоката ?

  5. #5
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Не ме боля изобщо, и не се пробих с абокат, а игла. :Д

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Не ме боля изобщо, и не се пробих с абокат, а игла. :Д
    обикновена игла за шиене ли ?

  7. #7
    Преди да вземеш решение да правиш каквото и да е подобно нещо с тялото си, помисли! Това че при мацката, която е коментирала по-горе е нямало проблеми не означава, че и при теб ще е така! Поразпитай за хубави студия и отиди там. Не е нужно да си докарваш инфекции и прочее от небрежност, например...

  8. #8
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 250
    По-добре ходи в друг град да те продупчат отколкото ти сама не е добра идея

  9. #9
    Рисковано е да правиш такива неща, аз си пробих така ушите После едвам се оправих, беше много гадно. Не рискувай.

  10. #10
    Аз смятам, че става и с обикновена игла, само я дезинфекцирай. Ама не те ли е страх да правиш такова нещо сама? Бррррррр

  11. #11
    Малка си за такива неща а и е добре да се консултираш с родителите си. А и щом си от малък град, като се възпали не знам точно как ще се оправиш.

  12. #12
    Не го прави сама, може да се инфектираш нещо.. Намери някой, който е по-голям и има поне някакъв опит, някой който ще ти обясни после какво да правиш.

  13. #13
    Аз си бях сложила и искам да ти кажа, че се възпалих и беше супер гадно. Освен това ме болеше. Няма да повторя тази грешка.

  14. #14
    fagrid
    Guest
    Аз съм на 15 и аз също искам да се пробия там, но в моя град няма хубави студия. Искам да ви попитам къде във Варна биха ме пробили без родител и условията да са добри- смисъл да не ми докарат някаква инфекция. А пиърсинга вижда ли се като говориш, защото не искам нашите да го виждат (поне да го крия една година- докато стана на 16)?
    Последно редактирано от fagrid : 12-18-2014 на 21:46

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си