.
Отговор в тема
Страница 331 от 451 ПървиПърви ... 231281321327328329330331332333334335341381431 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 251 до 8 275 от общо 11256
  1. #8251
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Някви странни спомени от недалечното минало ме връхлитат и си мисля някакви странни неща... Сигурно си върви всичко това с проливния дъжд, където аха-аха да запуши канала в двора с листа ама не съм и особено сигурна. Може би заради това и слушам такава музика в момента - малко тъжна и изобщо уж свързана с въпросния момент. Странно е, че някак си хем знам, че въпросната песен е доста свързана, хем не го усещам така и си е просто яка песен на любим изпълнител. Доста... шашаво. :дд
    Сигурно е хубаво, де - дори нямам представа кво е.
    Песента се смени, тая е свързана с други неща/хора/моменти и ме кара да се усмихвам, щото е щастлива изначало, пък още повече с нещата, де - наистина я чувствам, за разлика от предната. "Давам ти шест панделки, за да си събереш косата." - толкова грозно звучи казано на български... Ще ми се нещата, преведени от чужд език да звучат така добре и на нашия, щото редовно ми се налага да превеждам некви кретении на нашите, да кажем, та звучат покъртително.
    Не ни се мърда и на двамата днес + май и той няма настроение да се видим, сиреч си оставам в нас и ще търся какво да гледам. Приемам всякакви идеи?
    квак

  2. #8252
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Грозния след 10 години
    https://www.youtube.com/watch?v=ZhgXbjLPGkU

  3. #8253
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Влязла ми е муха в офиса и ме подтиква към убийство.. те и колегите към това ме подтикват понякога.
    Провалиха ми се плановете за уийкенда, но сякаш не съм особено нещастна от факта. Започнала съм да намирам повече удоволствие в това да си почивам вкъщи с маска на лицето и книга, отколкото да съм някъде по заведенията. Is this adulthood or just me being boring?

  4. #8254
    Навън валеше, сега спря. Времето се пооправи. А моето настроение се влоши... Нищо не ми се прави.

  5. #8255
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Толкова ми е тежко за толкова много неща.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #8256
    Абсолютна депресия съм последните няколко дни. Не мога да го формулирам точно защо ама такива мисли ми минават през главата, че чак сама се плаша
    Имам нужда от почивка. Принципно и разбиране няма да откажа, ама няма да го получа та…
    TGIF!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #8257
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тоя пиТч нещо странноми мирише, не знам защо, обаче не го искам покрай нея. И покрай другата има един пияница, него още не съм го виждала и няма и да го видя, но и той не е цвете.
    Никва идея все още дали ш ходим ама трябва да го измислим, щот няма време.
    Ако скоро не съм казала, обичам си гадта и обичам и майка му. Пък!
    квак

  8. #8258
    Снощи беше много красиво, готино преживяване. Днес пак ме обхвана депресията...

  9. #8259
    Повече от фен Аватара на ENIGMA00
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    447
    Чакаме си заплатата с триста зора, че не се трае вечее мъка

  10. #8260
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дали не ебахме мамата на джулая, а?! Дядовците и баба са по леглата и ш спят вече. :ддд Слънце като слънце, да си изгрява без нас.
    квак

  11. #8261
    Пропуснах Джулая. Събудих се след 4 часа, беше по - светло, но пак се върнах да спя. Сега е любимото ми време навън- слънчево, не вали, не е горещо, има вятър.

  12. #8262
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Грозния след 10 години
    https://www.youtube.com/watch?v=ZhgXbjLPGkU
    Кво трябва да значи това ?!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Абсолютна депресия съм последните няколко дни. Не мога да го формулирам точно защо ама такива мисли ми минават през главата, че чак сама се плаша
    На твоя чичак сигурно пак му е свършила виаграта или го е ударила дископатията в хладното време !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Тоя пиТч нещо странноми мирише, не знам защо, обаче не го искам покрай нея. И покрай другата има един пияница, него още не съм го виждала и няма и да го видя, но и той не е цвете.
    Да не си почнала да се събираш с клошари ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #8263
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Честит джулаН морнинг!1!

  14. #8264
    Пак ще има геймингче ми се струва

  15. #8265
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Майка му дейба, как така се счупи, ве?! Че и на такова място, където не може да се изгради, докато не израсне... Тъй, де - може ама ще ме боли меееееега много... Ужас, братче.
    Не знам що ми се спи толкова много ама ей ся направо умирам.
    Утреутреутре! Йеейй!
    Котоуака на братчеда е много готян, докато гледаха мача, аз си го мачках и гушках. Много е миличък, прилича на плюшен. :333 Искам и аз такова вкъщи.
    Цял ден си прай ташаци с мен, гъбарка се и ме тормози, на един косъм бях да го набия.
    квак

  16. #8266
    Направихме си разходката до града. Много добре. Останах с положително мнение за нея - много е любезна жената, освен това и доста интелигентна, а и жизнена. Благодарен съм и на непознатия за помощта - не съм го очаквал. На служителя също.

  17. #8267
    Toi iska da me zabravish,no az iskam oshte da izlizame kato priqteli,kak da si go vurna

  18. #8268
    Повече от фен Аватара на ENIGMA00
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    447
    Чистих реда на татко в гардероба. Не предполагах, че ще ми е толкова трудно, въобще. Две години ли минаха? Кога по дяволите станаха две години. Намерих му униформата и шапката и се разплаках като бебе, жалка работа. Бившата ми най-добра приятелка искала да се видим, да си оправим отношенията, може би. Нее имала нужда от съвет трябвала съм и. Защо? А когато аз имам нужда от някого защо никои няма до мен. И аз имам чувства.

  19. #8269
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ебати гадовете са тия, бате... Изоставиха ме всичките да си допивам сама, хубу че беше Анарчиту да ми ланка за кретении по телефона... :ддд Много е яко, че се прибра тая, мега съм щастлива, че е тука. Ама утре се прибира, та докато се прибере мъжкия и ш пометна от тъпотия. Бахти, работа-вкъщи-работа-вкъщи. Искам си ги и двама наоколо, искам си момчето постоянно наоколо и ако може да живеем заедно (щото толкова почнах да го обичам, че няма накъде) алкохол - на макс, хубава музика, море, плаж... Имам странното чувство, че тримата ш са ми достатъчни до края на света.
    Ебати, не, просто не мога да разбера кво/що/как толкова ми харесва в него, че така го обичам... В момента, в който влезе в стаята и аз светвам като шибана лампа и изобщо светя шибани 24 часа по-късно. И като ме гушне и като ми замирише на кожата му + парфюма, където го ползва, и съм готова да си дам бъбрека, за да живее... Готова съм да си разменя шибания живот за неговия... Има супер много неща - вродено любопитство да учи и разбира много-много неща, отношение към хора/животни, доброта изобщо, чувство за хумор, работливост/трудолюбие, извадената глава от задника + изобщо мисловната дейност, усмивката му и всичките мимически бръчки от смеха като побъркан, как ме нарича, как си ме гъделичка и тормози, интересите му, историите дето разказва, любимите му вицове, как ме гушка сутрин като опитам да стана за работа или да пия кафе, как ми прави сандвичи като съм отказала 200 пъти храна... ВСИЧКО му е идеално... Буквално е невероятен. И като ми замирише на нещо, щот му спя сама в тъпите чаршафи, а уцеля възглавница, е шибания край на шибания свят... Не мога, просто. Последно се чувствах така преди около четири години, за супурнайсти път - не очаквах изобщо да го усетя това пак след толкова много време. И некво... представям си и искам неща с него, супер съм разочарована, когато не можем да се видим и ми е зле, когато е с мен и с други хора едновременно, щото да се гушкам в него ми е некво ебаси невероятното и мога да го правя цял ден. Ииииииии... обмислям самоубийство. :ддд
    квак

  20. #8270
    Избрах му подарък за рождения ден, тъкмо щях да се откажа да търся днес и ми просветна Сега само се надявам да успея да го намеря това нещо, че наистина идеите ми се изчерпват.
    Въобще много е трудно да се избира подарък на човек, който си има всичко и ако си го няма-значи просто не го иска

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    На твоя чичак сигурно пак му е свършила виаграта или го е ударила дископатията в хладното време !
    Света не се върти около теб, вместо да проектираш собствените си проблеми върху непознати хора, вземи потърси медицинска помощ.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #8271
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ПОСЛЕДНИТЕ 2 ДНИ СЕ РАЗВИВАТ ПРОСТО ПЕРФЕКТНО..
    Получих НЕВЕРОЯТЕН ИМЕЙЛ! I cannot FUCKING WAIT! Im going to skyrocket myself waaaaay sooner than I expected! (Наистина е невероятно да видиш как стотиците/хилядите часове вложен труд се отплащат и се забелязват)
    Работата върви..
    Службата върви..
    Изненадващо намирам време и за себе си.
    I guess всичко се нарежда перфектно. Смисъл от емоционална гледна точка съм леко Unavailable, но всичко друго се нарежда абсолютно перфектно и честно казано нямам време за този emotional crap right now. Двете ми closests female buddies, ще си идват по едно и също време в Кюстендил.. I cannot fucking wait for that as well. И ще спят у назе да не се натрапват на техните им ;д
    Лятно ми е на съзнанието. Енергично и мотивирано ;д Щом вчера си мотивирах задника да изляза да си купя малко дре(х)И ;д
    И най-важното, започвам да си възвръщам нормалното 6 часово спане на денонощие. Не искам никой да ме занимава и да ми разваля настроението и няма да го допусна. Закусвах, мотивирах се, поработих малко, след малко отивам на фитнес, после пак на работа, после на тренировка и довечера смятам да си направя една салатка и да си отмарям на терасата.
    Весел денЪ момчета и момичета.


    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #8272
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ПОСЛЕДНИТЕ 2 ДНИ СЕ РАЗВИВАТ ПРОСТО ПЕРФЕКТНО..
    Получих НЕВЕРОЯТЕН ИМЕЙЛ! I cannot FUCKING WAIT! Im going to skyrocket myself waaaaay sooner than I expected! (Наистина е невероятно да видиш как стотиците/хилядите часове вложен труд се отплащат и се забелязват)



    Да не би някой да те е предложил за шеф на ДАНС ?!

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #8273
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/NAkEfIb99rU
    Ей тая песен откакто се заслушах оная вечер като ми я пускаха, все ми е на рипийт. Много добра!

    Разочаровам се таман, колкото да не си мисля, че съм хванала господ за шлифера, както казваше един човек. Доколкото изобщо може да се нарече "човек" въпросното същество и доколкото изобщо може да се нарече "разочароване" това моето, щото уж трябва да съм свикнала на тва. Така и реално не свикнах, де... Ма все тая.
    Май ми се говори с някого, което е странно, щото аз не говоря по принцип. Некво... Факин стрейндж ми е изобщо.

    Не исках да си ходи, щото съм шибан егоист и не ми дреме кво има да върши или кой я чака там. И като ходих да я изпращам и се заговорихме, та се сетих за въпросното място. Колко време съм изкарала там в чакане и а-О. Беше дефиницията на щастието и по-натам - на тъгата. В процентно отношение дори не знам кое беше повече. Ма не ща и да знам. :ддд Ся знам, че пак е така ама в по-бледи краски всичко.
    Обеща, че ще си вземе болничен като си вземе аванса, та ш се донапием някоя вечер и няма да ме изостави наполовина. :ддд А пък ако се засекат и ще е още по-готЯно.

    Таман с говедото си говорихме, че иска да си купи билярдна маса като се случи всичко, където са планували, и се самопоканих, щото билярдна маса звучи добре за поне две действия, свързани с него... :3 За утре ми е обещал някакви неща, ако не ги изпълни и ще го набия.
    Разправя ми и как изобщо не е хубаво да си "Малкият шеф" и беше много миловиден като се оплакваше - почти пуснах сАлза... от смях... Добре, де - знам кво му е, кво се иска от него, кво коства, как таман реши да прави нещо и заебава, щото го викат да оправя бакии. Ама какво да направя, освен да помогна, където мога?!
    квак

  24. #8274
    Хубав ден беше вчера. Ходихме на кафе, на пазара за зеленчуци, плащахме сметки. Пристигнаха пратките, куриерът - много точен. Сънувах ужасен сън.. Днес не ми е ден.

  25. #8275
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Много започнах да се напрягам нещо.. прекалено ми идва да не знам къде ми е вкъщи и да си седя с дрехи в куфарите.. амаа,какво да правиш..
    малко започна да ми липсва вече,а криво-ляво остават още три месеца
    и колкото да не ми се искаше да си призная,влюбвам се..
    нааах

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си