.
Отговор в тема
Страница 355 от 451 ПървиПърви ... 255305345351352353354355356357358359365405 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 851 до 8 875 от общо 11256
  1. #8851
    Здравейте..Може би ще кажете че се филмирам,но се надявам да ме разберете.На 13 съм и не чувствам нищо.. Помощ

  2. #8852
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    daitona, на Нютон пишех, ама ти писа преди да го постна


    И пак говорим за неща от преди стотици години. Сравняваш хора които не са имали течаща вода в домовете си и тяхните навици с тези на хората които имат всички условия, но не и желание да поддържат телата си чисти.
    Говорим за бабите и дядовците дето не са се къпали всеки ден, но не споменаваме че баба или дядо са едни от малкото оживели в семейството си. Че са били примерно 7 деца ама само 2-3 са стигнали съзнателна възраст поради ред причини и болести които се причиняват именно от нечистоплътност.
    2015та от къде тръгна Ебола? От африканските страни където имат недостиг на вода за пиене, та какво остава да се къпят.
    Та не ми изкарвай аргументи как преди като не са имали течаща вода и баня са се къпали веднъж седмично или само по празници. Въпроса е когато спалнята ти и баната ги дели една стена, какво ти пречи да се изкъпеш преди да си легнеш, освен мързела и липсата на хигиенни навици?
    Не, европейците са смятали, че къпането разпространявало заразата и болестите по времето на чумата, но в другия край на света например е било нещо абсолютно нормално да се къпеш по 3-4 пъти в седмицата, да не говорим, че това е навик на много народи още отпреди Христово време.
    Монасите не се къпели с ясна цел, не защото нямало течаща вода, така както и будистите го правели/правят.
    Мюсюлманите са били едни от най-чистите хора по това време именно защото е трябвало да се измият повърхностно, не пълна баня, преди всяка от петте молитви, това се нарича Уду.

  3. #8853
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Не, европейците са смятали, че къпането разпространявало заразата и болестите по времето на чумата, но в другия край на света например е било нещо абсолютно нормално да се къпеш по 3-4 пъти в седмицата, да не говорим, че това е навик на много народи още отпреди Христово време.
    Монасите не се къпели с ясна цел, не защото нямало течаща вода, така както и будистите го правели/правят.
    Мюсюлманите са били едни от най-чистите хора по това време именно защото е трябвало да се измият повърхностно, не пълна баня, преди всяка от петте молитви, това се нарича Уду.
    И това, което се опитваш да кажеш е?
    Имали да условия- къпали са се. Та какво пречи сега като банята ти е вкъщи да се изкъпеш?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #8854
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Питай измрелите от чума монаси по него време, без течащата вода, дали и днес ще си рискуват така живота при наличието на канализация. Много не ми се вярва, че ще продължат да го правят заради вярата си.

    Едит: Много от нещата, в християнството поне, си имат причина да са така. Примерно родилки и току-що родени бебета защо се криели от чужди хора? Сигурно щото някой наистина вярва, че дявол ще се всели в тях (ако помня правилно) или защото в началото им е слаб имунния отговор на много зарази? С къпането 101% е същата работа. Бас държа, че не е заради религията толкова и отказването от тленното, колкото щото е било трудно да си набавиш топла вода за баня в пещерата?
    Последно редактирано от tori : 08-03-2018 на 16:32
    квак

  5. #8855
    Че на мен пречи ли?
    Дадох себе си за пример, когато не е било възможно да се изкъпя.
    Само че има хора, които не се къпят, по една или друга причина, при все че имат баня и всичко, ако искаш, отговори на въпроса Защо, но аз не съм го задавал, нито се интересувам от отговора.
    Просто изтъкнах следното;
    Не е нужно да се къпеш всеки ден, за да бъдеш здрав - аргумент, който беше подхвърлян в темата
    Не мога да съдя за някого като лош, ужасен и т.н., просто защото не се къпе редовно - нещо, което е в контраст с повечето мнения тук.

    Другото вече беше един паралел със света на религията, който мисля, че може да посочи поне, че тея идеи не са чужди на човечеството, независимо колко повлияни са от вяра, а не от, мързел да кажем или каквото е там.
    А тоя паралел беше заради храната, защо да ядем всичко, което ни попадне, когато можем да не ядем и три седмици, за което религията според мен дава добър довод, това за банята - не знам, но ти продължи аналога, който започнах.

  6. #8856
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Питай измрелите от чума монаси по него време, без течащата вода, дали и днес ще си рискуват така живота при наличието на канализация. Много не ми се вярва, че ще продължат да го правят заради вярата си.
    Да, но е грешно да смяташ, че проста хигиена би спряла чумата, а и монасите, които са правели това, не са го правели, за да избягат от чумата, както повечето европейци, а поради религиозни причини, които вече обясних.

  7. #8857
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Не, Първото ми е 8, но ще го прескоча с един ден и ще си посипя главата с пепел преди да се изкъпя.
    Един бърз въпрос.
    Ако 5 дни подред навън е 30-31/2 градуса,всеки ден ли трябва да се къпе човек?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Питай измрелите от чума монаси по него време, без течащата вода, дали и днес ще си рискуват така живота при наличието на канализация. Много не ми се вярва, че ще продължат да го правят заради вярата си.
    Не знам защо се занимаваш с някво тролче/фейкче.
    И чумата не е толкова резултат от хигиена,колкото от плъховете.
    Последно редактирано от deitona22 : 08-03-2018 на 16:58
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  8. #8858
    Много е лесно да наречеш някого фейк, ала оттам насетне нищо, а то повече и не се иска.
    И не, монаси не е имало само по време на чумата, нито пък е щяла канализацията да ги отърве от смъртта.
    Стига де, богомилите са били известни с всякакви щуротии, а не им е била чума на главата тогава, имаше една история за един, който ходил чисто гол из Търново, а и както казах за дуализма не е чудно да отказва тялото изобщо, точно както богомилите са вярвали, че човекът е по подобие на Сатанаил, защото той го създал, но не успял да му вдъхне живот, което Господ сетне направил.
    Има много паралели в историята, но това напълно бяга от самата тема, това беше просто довод, че има нещо в историята обвързано, бегло или не, с религията, което да сочи обратното на хигиената.

  9. #8859
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от neoprj488 Виж мнението
    Здравейте..Може би ще кажете че се филмирам,но се надявам да ме разберете.На 13 съм и не чувствам нищо.. Помощ
    Какво ти има, че не разбрахме? Какъв смисъл не чувстваш нищо?

  10. #8860
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    пусни сигнала ако не си заспала
    летя към тебе, имам super power
    аз съм superpalav
    па парари па парари
    zdr kpr
    asl pls
    аз и ти vnl
    vs dr vgz

    на рипийт от обяд ми е
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-03-2018 на 17:39
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #8861
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    пусни сигнала ако не си заспала
    летя към тебе, имам super power
    аз съм superpalav
    па парари па парари
    zdr kpr
    asl pls
    аз и ти vnl
    vs dr vgz

    на рипийт от обяд ми е
    Тази песен е ужасна :д
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  12. #8862
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    пусни сигнала ако не си заспала
    летя към тебе, имам super power
    аз съм superpalav
    па парари па парари
    zdr kpr
    asl pls
    аз и ти vnl
    vs dr vgz

    на рипийт от обяд ми е
    Мисля че Кекс беше по-добра
    Въпреки че не може по дебилщина да се равнява с Una Chica Tranquila която просто не мога да трая.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #8863
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, ок, обикновено колко точно време ти отнема от баня до баня?
    През ден-два, ако не съм се изпотил или изцапал междувременно.
    А за миенето на гъза вече споменах.
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Не те интересува какво бачкам, ...
    Или те е срам, или не бачкаш нищо и пак те е срам от това!
    Кое от двете е ?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Пък космите точно обратното - имат защитна функция и улавят прашинки и микроорганизми, та да се препотиш, ма поне да не миришеш.
    Чистата пот не мирише - започва да мирише, когато започнат да я разграждат микроорганизми, а тия косми са идеална среда за развитието им.
    Предполагах че поне това го знаеш, но ти за пореден път ме изненада не само с невежеството, но и с глупостта си .
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Хайде малко да се позамислиш преди да бълваш глупости. Естествено, че потта с косми особено под мишниците и по интимните части мирише повече поради една проста причина. Просто се задържа повече в космите и по-трудно съхне и се бърше, а миризмата се задържа по тях. Друг е въпроса, че потта не мирише, а въпросните "хванати" микроорганизми създават миризмата и. Та прашинки, защитни функции и бла бла бла.
    Ето тори, и други ти го казаха.
    Освен това космите задържат влагата и пречат на потта да се оттича и изпарява, което води до запарване и идеални условия за развитието на осмърдяващите микроорганизми.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Това ли измисле бе смешко такава. Тресе ли те злобата. ... Не усещаш в каква жалкарка се превръщаш в опита си да се покажеш като супер готината мацка.
    Тя не може да повярва, че може да има някой, който да не и се възхищава, а вместо това да я критикува - от това най-много я е яд .
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Страх ме е да питам колко често си миете ръцете или зъбите
    Зъбите си мия всяка вечер.
    Ръцете си мия след сране (гъза също, стига да не съм навън), преди ядене и след като се прибера в къщи това ми е първата работа след събуването на обувките.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...човек може да изкара поне 3 седмици без храна?
    Това може да го има само в анорексичните ти сънища.
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Какво общо имат постите с веганизма?
    В първия момент прочетох "вагинизма" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #8864
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    тая чика транкила за първи път я чух сега
    тоя искрата е on the spectrum
    monte music как може да продуцират нещо такова

    беше ме срам да го слушам в двора

    ЕДИТ

    БОЖЕ
    ТОЯ ИСКРАТА Е ПИСАЛ МУЗИКАТА НА СУПЕР ПАЛАВ

    а папи ханс е участвал в текста на чиката

    обаче разликата в качеството и гледанията, няма такава :Д
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-03-2018 на 20:20
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #8865
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, първо ти прочети малко, тогава карай другите да четат.
    И само вечер да си миеш зъбите е крайно недостатъчно. В детската градина учат, че зъби се мият сутрин и вечер. Моля ти се, когато ти правят забележки за хигиената 20 човека, вземи пък се посъветвай със зъболекар и с личният ти лекар, че да еидиш, че сме прави. Или вярно най-малкото иди си мириши в гора...

    Дейтончо, чумата се е появила заради много неща на куп - като за начало списъка почва с липса на канализация, с което и течаща вода, после с гадове-преносители.
    квак

  16. #8866
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    тая чика транкила за първи път я чух сега
    тоя искрата е on the spectrum
    monte music как може да продуцират нещо такова

    беше ме срам да го слушам в двора

    ЕДИТ

    БОЖЕ
    ТОЯ ИСКРАТА Е ПИСАЛ МУЗИКАТА НА СУПЕР ПАЛАВ

    а папи ханс е участвал в текста на чиката

    обаче разликата в качеството и гледанията, няма такава :Д
    Искрен не знам колко напушен трябва да е бил, за да сътвори това нещо. А тези дето вместо да го спрат, са му помогнали, на негово място бих ги отписала като приятели.



    Цитирай Първоначално написано от Грозния
    Зъбите си мия всяка вечер.
    Ръцете си мия след сране (гъза също, стига да не съм навън), преди ядене и след като се прибера в къщи това ми е първата работа след събуването на обувките.
    Грозен, викаш сутрин няма нужда да си миеш зъбите, само вечер, а ръцете само след тоалетна. Преди ядене за кво ти е? Яденето с мръсни ръце води до глисти. Сигурно за това си кльощав
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #8867
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    btw след пишкане също е хубаво да си миете ръцете, само пипането на дръжката на кенефа е достатъчен фактор. И също е добра идея казанчето да се пуска на затворен капак, защото иначе може да си представите как микроскопични парченца фекалии хвърчат на сантиметри височина и полепват по дрехите ви

  18. #8868
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ето тори, и други ти го казаха.
    2 отрепки на форума възпитават Тори и още 10 човека, Тори, респектирай се ако обичаш.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Зъбите си мия всяка вечер.
    смърдящ на кенеф боклук отиващ на работа с не мити зъби от 8 часа и които няма да са мити още 8 часа, не къпан от 2 дена се вози в метрото и после се осмелява да говори на колегите си, такъв бой ше ти праснаа, знаеш ли кво бързо ще се научиш.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това може да го има само в анорексичните ти сънища.
    ти за кольо босия не си ли чувал

    всъщност ти си миеш зъбите на всеки 24 часа
    Последно редактирано от LoadRunner : 08-03-2018 на 21:22

  19. #8869
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    тая чика транкила за първи път я чух сега
    тоя искрата е on the spectrum
    monte music как може да продуцират нещо такова

    беше ме срам да го слушам в двора

    ЕДИТ

    БОЖЕ
    ТОЯ ИСКРАТА Е ПИСАЛ МУЗИКАТА НА СУПЕР ПАЛАВ

    а папи ханс е участвал в текста на чиката

    обаче разликата в качеството и гледанията, няма такава :Д
    И аз сега я чух за пръв път. Някак по олигофренски забавна ми е.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #8870
    Friday evening be like…
    (Кой видял-видял)
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-04-2018 на 13:21
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #8871
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Фуцк, поечи няа да пия. Боли ме главата. Обаче как хубаво се наговорих с двамата... Много ми е добре, освен главоболието. :дд
    Да вземе да се прибира вече и той, че даже 24 часа ми идат много.
    квак

  22. #8872
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Абе пичове на т'ва му се казва елементарна хигиена бе.
    Сутрин зъбите се мият с избелваща паста
    Вечер със заздравителна и почистваща.. няква 2в1 / 3в1. Даже тези био пастите са много добри за вечер.
    + Вода за уста и конец и сутрин и вечер = хубави не смърдящи без петна зъби.

    Ся ако някой ми каже, че няма 10-15 лева... за 2 пасти и 1 вода (които стигат за месец...) направо не знам защо си губи времето в тоя форум по-добре да иде да се застреля.. или да си потърси работа, очевадно финансово е адкси зле.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #8873
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    така, задачи за днес
    - да карам колело 1ч
    - да купя маслини с горчица за ицака бате
    - да изчистя цялата къща, да си развадя багажа
    - да свърша някаква остатъчна работа от седмицата (така се радвам, че напускам)
    - да учаааааааааа
    нямам търпение да учаа

    утре май тр да си насадя нови цветя, ако всичко е по план днес, всичко е изсъхнало от жегите

    и си търся наемателка за едната стая
    ако ицака изяви желание, поне знам че той ще гледа и шушанчето, тя ми е премисли, защото свикна тук за 2 месеца и не искам да я връщам обратно в бг
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-04-2018 на 09:39
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #8874
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението


    Ся ако някой ми каже, че няма 10-15 лева... за 2 пасти и 1 вода (които стигат за месец...)
    Даже стигат за 2 месеца, 2 пасти и една вода, водата се ползва веднъж на ден, поне моята по 10мл, а 2 пасти са си точно 2 месеца.
    До мързел е всичко, мързеливи и прости хора.
    Това 2 дена да не се къпеш лятото, бах му ма***та.

  25. #8875
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Рънъре, поне най-сетне се разбра що двамата талисмана на фороня са все без гаджета. И мен да ме сваля подобен мърльо, и аз няма да се навия, ако ще да ме платиноса, не да ме позлати.

    Он: Мина ми главата, йейейейейееее. <3 Малко се поизнервих, ест ама ко да прайм са?! Търпя си ги, щото знам кво ш става като си тръгнат. Самата идея за тва ме държи в подобаващо добро настроение.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си