.
Отговор в тема
Страница 374 от 450 ПървиПърви ... 274324364370371372373374375376377378384424 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 326 до 9 350 от общо 11246
  1. #9326
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Абе НякойтуктамикъделинеГОШОк ойтомиришелошо

    Какво значи да се наживееш?
    Казвам ти го щото съм на 23 и биологичният ми часовник превърта в момента. Иска деца, иска семейство и се чувства "наживял", пък и не виждам причина да не мога да изляза на парти с жена ми... ;д утф? Кое ме спира? Дори и бебе да имате.. пак не виждам причина да е проблем. ;д

    В "компанията ми" Останахме 2ма души без деца и семейства (за сега),
    Като най-добрият ми приятел и бричедката чакат бебок до няколко месеца.

    /Т'ва са хора на по 20-25 (компанията) и всички са вече задомени, тва не ни пречи да се опиваме като маймуни и да ходим по партита, на екскурзии, почивки и въобще не виждам разликата между другите 20-25 годишни и тях(нас).
    В момента работата ни спира в пъти повече, отколкото семействата. Just sayin
    Коментирано е измежду нас си.
    Моля те спри да се излагаш както казва Иънги,защото това вече сме го чели сто пъти. Не искам да вкарвам излишни имена в дискусията,но вие в частност и ти едвали не още с Лина бяхте готовори за брак и ни убеждавахте тук колко зрели сте и как ще изкарате до старини. Така че моля леко по-кротко за да не се смееш след 4-5 години на тези си писания и да обясняваш как вече се чувстваш на 80.Толкова мъдър,не толкова стар.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #9327
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Въобще изказването "да се наживееш" е супер грешно, спрямо времето в което живеем. Като родиш или се омъжиш, не спираш да живееш, стига да не се омъжиш за някой муньо дето ти контролира дори броя вдишвания на ден.
    Да!
    Именно! <3

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #9328
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Моля те спри да се излагаш както казва Иънги,защото това вече сме го чели сто пъти. Не искам да вкарвам излишни имена в дискусията,но вие в частност и ти едвали не още с Лина бяхте готовори за брак и ни убеждавахте тук колко зрели сте и как ще изкарате до старини. Така че моля леко по-кротко за да не се смееш след 4-5 години на тези си писания и да обясняваш как вече се чувстваш на 80.Толкова мъдър,не толкова стар.
    Толкова много не знаеш за изминалите 5 години, че ти е бедна фантазията.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #9329
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ставам.
    Верно.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #9330
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Въобще изказването "да се наживееш" е супер грешно, спрямо времето в което живеем. Като родиш или се омъжиш, не спираш да живееш, стига да не се омъжиш за някой муньо дето ти контролира дори броя вдишвания на ден.
    Напротив спираш,защото идва грижата за децата. Освен ако не ги хвърлиш на баба и дядо де. И след като се омъжиш/ожениш вече ама аз сгреших няма. Не може да сменяш гаджета като носни кърпички. Гаджето можеш да зарежеш и на втория ден,а при брака трябва да се разведеш. Ако си народиш деца пък вече хептен става сложно. Защото една такава ненаиграла се 92ри набор с дете си излезе на една виличка без мъжа си и въпреки,че се изкарваше много морална къде не се опраши с всичко живо. И после мъжа и като дойде с детето хрисима и обичаща съпруга.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #9331
    Моля те престани с историите от село. Ако искаш да знаеш сега имам много повече отговорности, отколкото ще имам ако се омъжа и имам дете. Детето, къщата, брака, са отговорност за двамата в днешно време.
    На 25 години съм (почти) Плащам наем, плащам сметки, плащам кола, бензин, застраховка, както за колата, така и здравна, купувам храна, уча 2ри бакалавър, та и там сега ми се налага да доплащам към обучението, излизам от нас в 7 сутринта и се прибирам в 9:30 вечерта. Повярвай ми, ако всичко това го правя с още някого, ще ми е много по-лесно.
    Та не ми говори за commitment и задължения и какво ли още не. Аз самата не съм гледана от баба ми, моите деца също няма да са гледани от баби и дядовци, бебе знам как се гледа.
    Пак казвам, че си е до човек и до връзка. Ти като си сам, без отговорности, що не си живееш ами си се забил в някакво село и само мрънкаш и обвиняваш всичко на съдбата?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9332
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Aбе изкъпах се преди работа... Страх ме е, да не ми стане нещо.. май се преебах.. ЕБати за едно къпане ще си прееба живота :/
    Впрочем някойтуктамикъделинегошок ойтомиришелошо, на работа съм от 8, имам 1 час и 30-40 мин път и въпреки това в 5 почвам да се оправям... Къпане, зъби тва онова.. Да си изгладя униформата, що?

    Приятно ли ще ти е да влезеш в нечия държава и граничния полицай да ти лъха на чесън, вкиснато, застояло и други combined? Щото съм сигурен, че след 2 дни на некъпане смърдиш така.

    Излез от тая Сливница, отиди в София нещо деазнам... изкъпи се.
    Па може и да не е само съдбата виновна.

    За теб и себеподобни трябва няк'ва форма на казарма. Т'ва е.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #9333
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ся ще посмея и да отида да си измия зъбите, ако ме няма до 2-3 дни, звъннете на 112, сигурно съм получил няк'ва алергична реакция и там какво друго беше, че не си спомням от глупостите му и съм умрял.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #9334
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ся ще посмея и да отида да си измия зъбите, ако ме няма до 2-3 дни, звъннете на 112, сигурно съм получил няк'ва алергична реакция и там какво друго беше, че не си спомням от глупостите му и съм умрял.
    Може би ще ти се изтъркат зъбите и ще опадат, ако ги миеш. Недей рискува.
    квак

  10. #9335
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На 25 години съм (почти) Плащам наем, плащам сметки, плащам кола, бензин, застраховка, както за колата, така и здравна, купувам храна, уча 2ри бакалавър, та и там сега ми се налага да доплащам към обучението, излизам от нас в 7 сутринта и се прибирам в 9:30 вечерта.
    Чакам Оня да коментира това.
    Ще нещо от сорта на "богат,дебел чичко" и бла бла.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ся ще посмея и да отида да си измия зъбите, ако ме няма до 2-3 дни, звъннете на 112, сигурно съм получил няк'ва алергична реакция и там какво друго беше, че не си спомням от глупостите му и съм умрял.
    Как така ще си миеш зъбите ?!
    Ще ти изпопадат,кариерси ще имаш.
    И си се изкъпал?! Дори не е неделя или празник !?!?
    Срамота.
    Последно редактирано от deitona22 : 08-30-2018 на 14:41
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  11. #9336
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Чакам Оня да коментира това.
    Ще нещо от сорта на "богат,дебел чичко" и бла бла.
    Вместо да коментира като някоя селска клюкарка на преломна възраст, да даде съвет къде да го намеря този богат чичко, че скоро ще спра да го чакам и ще се задомя с мъжа ми
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #9337
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Вместо да коментира като някоя селска клюкарка на преломна възраст, да даде съвет къде да го намеря този богат чичко, че скоро ще спра да го чакам и ще се задомя с мъжа ми
    Нарочно го предизвика ,нали ?
    Няма да хване иронията и пак ще каже обичайните си реплики
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  13. #9338
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Нарочно го предизвика ,нали ?
    Няма да хване иронията и пак ще каже обичайните си реплики
    Аз като ви казвам че е аутист… или има изключително ниска емоционална и социална интелигентност.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9339
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, точно оня ден ми попадна едно от видеата на Кобилкина как да хванеш богат мъж. Трябва да го намеря и да го попрегледам, че да хвана и аз такъв, да се оженим, да му взема парите и да ходя да ги харча с моя мъж.
    квак

  15. #9340
    Богат мъж се намира лесно, виж обаче богат неженен мъж е трудно. А аз не обичам да деля!
    Иначе съм се захванала моя да го правя “чичко” ама не се дава, седи си младолик и поддържан
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #9341
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Моля те престани с историите от село. Ако искаш да знаеш сега имам много повече отговорности, отколкото ще имам ако се омъжа и имам дете. Детето, къщата, брака, са отговорност за двамата в днешно време.
    На 25 години съм (почти) Плащам наем, плащам сметки, плащам кола, бензин, застраховка, както за колата, така и здравна, купувам храна, уча 2ри бакалавър, та и там сега ми се налага да доплащам към обучението, излизам от нас в 7 сутринта и се прибирам в 9:30 вечерта. Повярвай ми, ако всичко това го правя с още някого, ще ми е много по-лесно.
    Та не ми говори за commitment и задължения и какво ли още не. Аз самата не съм гледана от баба ми, моите деца също няма да са гледани от баби и дядовци, бебе знам как се гледа.
    Пак казвам, че си е до човек и до връзка. Ти като си сам, без отговорности, що не си живееш ами си се забил в някакво село и само мрънкаш и обвиняваш всичко на съдбата?
    А представяш ли си пък плюс тези нещата да поемеш отговорността и за едно две чисто нови бебета и всичко около тях включително и неспането по цели нощи? Жокерче. Това не е като да гледаш чужди,когато ти дойде смяната.Нали и сега си имаш гадже. Той не ли ти помага? А сещаш ли се,че при появата на деца и/или брак ще ти е далеч по-трудно да махнеш с ръка и да решиш,че мъжа ти вече не е толкова готин като при онзи с 6 годишната връзка?

    А Анархи. Казарма би ти добре дошла на теб. Да излезеш малко от розовия мехур,в който си влязал от отдавна.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  17. #9342
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Аз като ви казвам че е аутист… или има изключително ниска емоционална и социална интелигентност.
    Един аутист ще схване по-бързо от него.
    За другото си права.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Богат мъж се намира лесно, виж обаче богат неженен мъж е трудно. А аз не обичам да деля!
    Иначе съм се захванала моя да го правя “чичко” ама не се дава, седи си младолик и поддържан
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, точно оня ден ми попадна едно от видеата на Кобилкина как да хванеш богат мъж. Трябва да го намеря и да го попрегледам, че да хвана и аз такъв, да се оженим, да му взема парите и да ходя да ги харча с моя мъж.
    Хохохо
    Чакам го да ви сипе
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  18. #9343
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Вместо да коментира като някоя селска клюкарка на преломна възраст, да даде съвет къде да го намеря този богат чичко, че скоро ще спра да го чакам и ще се задомя с мъжа ми
    Пробвай първо в Gepime.
    От там може да си намериш някой дето да те заведе на ексКУРзия в Дубай и оттам вече е лесно. Е какво като са с харем. Ти ще си най-обичаната.
    Всъщност това да не си го писала ти?

    http://spodeli.net/4/story-39978.html
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-30-2018 на 15:15
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #9344
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Пробвай първо в Gepime.
    От там може да си намериш някой дето да те заведе на ексКУРзия в Дубай и оттам вече е лесно. Е какво като са с харем. Ти ще си най-обичаната.
    Всъщност това да не си го писала ти?

    http://spodeli.net/4/story-39978.html
    Я,оня си има двойник,ама малко по-дрът от него хаха
    Поне сте на един акъл..на петгодишно дете.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #9345
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А представяш ли си пък плюс тези нещата да поемеш отговорността и за едно две чисто нови бебета и всичко около тях включително и неспането по цели нощи? Жокерче. Това не е като да гледаш чужди,когато ти дойде смяната.Нали и сега си имаш гадже. Той не ли ти помага? А сещаш ли се,че при появата на деца и/или брак ще ти е далеч по-трудно да махнеш с ръка и да решиш,че мъжа ти вече не е толкова готин като при онзи с 6 годишната връзка?

    А Анархи. Казарма би ти добре дошла на теб. Да излезеш малко от розовия мехур,в който си влязал от отдавна.
    Чисто ново бебе викаш, че и мъж а да се сещаш че този мъж освен да прави деца може и да се грижи за тях? Тоест няма да съм самотна майка мъченица, която поема цялата отговорност на гърба си
    И наистина ставаш жалък с тези 6 години дето постоянно ми ги вреш в лицето. Ти за 32 години колко връзки имаш, реални, дето хората да са те изтърпяли? А онлайн връзка повече от месец-два имаш ли?
    Освен това какво като имам приятел сега, ние не живеем заедно, представи си като заживеем заедно няма да плащаме 2 моргиджа, няма да плащаме 2 сметки за ток, 2 сметки за вода и т.н. Схващаш ли каква е разликата, по-просто не мога да то обясня.

  21. #9346
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Я,оня си има двойник,ама малко по-дрът от него хаха
    Поне сте на един акъл..на петгодишно дете.
    Ти и толкова нямаш.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #9347
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Чисто ново бебе викаш, че и мъж а да се сещаш че този мъж освен да прави деца може и да се грижи за тях? Тоест няма да съм самотна майка мъченица, която поема цялата отговорност на гърба си
    И наистина ставаш жалък с тези 6 години дето постоянно ми ги вреш в лицето. Ти за 32 години колко връзки имаш, реални, дето хората да са те изтърпяли? А онлайн връзка повече от месец-два имаш ли?
    Освен това какво като имам приятел сега, ние не живеем заедно, представи си като заживеем заедно няма да плащаме 2 моргиджа, няма да плащаме 2 сметки за ток, 2 сметки за вода и т.н. Схващаш ли каква е разликата, по-просто не мога да то обясня.
    Схващам,че си голяма теоритичка.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #9348
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Схващам,че си голяма теоритичка.
    Добре, господине с опит, питах те като си такъв разбирач освен на счупените патриархални отношение между майка ти и баща ти, ти на какво базираш знанията си?
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-30-2018 на 15:40
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #9349
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ти и толкова нямаш.
    Извинявай.
    Надценихте.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #9350
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    От нас двама ни, според теб кой има повече казармен опит?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си