.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Настаняване в Холандия

Здравейте на всички,
    Казвам се Виктория и наскоро ме приеха в Hanze University, което се намира в Грьонинген, Холандия. Всичко е много хубаво, ако изключим частта с настаняването. Ужасен процес. Реших да пиша тук и в още някои форуми с молбата, ако някой знае нещо повече, разни сайтове/агенции, ще се радвам много, ако ми каже. Пробвала съм в kamernet, pararius и множество фейсбук групи, но без резултат.
    Благодаря предварително!

Какво обаче са спекулативните инвестиции? Спекулативно ли е закупуването на апартамент с намерение за отдаване под наем? Ако е така, тези закони могат да помогнат на начинаещите със стабилна ситуация да станат собственици на жилища, но прецакват всички, които искат/нуждат се да наемат - включително ОП. Основният проблем тук не са инвестициите в недвижими имоти, а ограниченото предлагане в сравнение с огромното търсене на жилища. Големите инвеститори се възползват от ситуацията, но премахването им няма да накара проблема да изчезне, стига просто да няма достатъчно места за живеене

snaptube vidmate
    Последно редактирано от meycalely : 05-27-2022 на 22:41

Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Привет, от доста години е бая тегавото положението с жилища в Нидерландия.

Основно трябва да гледаш фунда и групи във ФБ. Пробва ли чрез университета (обикновено имат определен брой общежития за международни студенти)?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си