.
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Threaded View

  1. #1

    Unhappy Следоперативно - разбиване на камък в бъбрека.

    Ще съм страшно благодарен, ако има хора, с които бих могъл да обменя информация за слеоперативното лечение на разбит камък.

    Преди една седмица ми разбиха камък в бъбрека. Та, след това пих антибиотик, пих много течности /по 2-2.5л. на ден/ и всичко вървеше перфектно. Вчера взех последното хапче антибиотик и днес реших да се почерпя с една бира 500мл. кен. Преди да си купя бирата, сутринта уринирах много добре, все едно никога съм нямал проблем с бъбреците и че съм имал камък.

    След като изпих бирата, започнах да уринирам по 10-15 КАПКИ кръв, но със страшни мъки. Няма болка, но усещането е ужасно... Пикочният мехур е ПЪЛЕН, а не мога да уринирам, не мога да го изпразня целия, дори и половината не мога... Притесних се, знаейки, че такива проблеми имах едва на първия ден след операцията, та звъннах на доцента си, за да се консултирам с него. Каза ми, че е нормално, поради това че в мен също така има и СТЕНТ, както и съм пил бира и съм разбутал всякакви гнусотии, които явно са тръгнали наведнъж и са запушили каналите.
    --
    Идея нямам какво да правя сега, а ми е неудобно да звъня отново - да продължавам ли да пия вода или ако продължавам, ще продължавам да се надувам... /така и така постоянно ми се ходи до тоалетна/, да продължавам ли да пия бира, може и да помогне в отпушването, пха.... или просто да си тегля куршума и да спя спокойно на другия свят.

    Някакви съвети, нещо, някой минавал ли е през това?! Вече откачам с този ш*бан стент!!! : ((((
    Последно редактирано от radoslav132 : 08-08-2017 на 15:34

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си