Здравейте! Аз съм момиче и съм почти на 16. За първи път пиша тук. Имам един сериозен проблем, който може да промени живота ми завинаги. Не знам дали тук е мястото, където да го напиша, за което много се извинявам. Лятото имах гадже, с което уж много се харесвахме и си имахме доверие. Един ден ме помоли да му пратя моя гола снимка като обеща, че и той ще ми прати. Бях наивна и му се вързах. И така няколко пъти си пращахме снимки и нямах никакви проблеми с него. След време скъсахме. Той беше наркоман и всеки ден се друсаше, а това не можех да го възприема, колкото и да го харесвах. Както и да е. Не бяхме комуникирали доста време докато негови приятели не ми писаха и не ми пратиха голите ми снимки. Тогава се уплаших много. Те не спираха да ми пишат, но в един момент се отказаха. Реших, че всичко е свършило, но не бях права...Оказа се че снимките са се разпространили и до мои съученици, а бившия ми дори не беше от града и не познаваше никого. Днес някой ми писа от анонимен профил в инстаграм и ме заплаши, че ако не му пратя моя гола снимка ще качи старите ми в интернет и ще ги прати лично на родителите ми. Зачудих се дали не ме лъже. Все пак за какво му е моя гола снимка, ако вече има такива. Споделих с приятели и те ме посъветваха да го блокирам, защото смятаха, че лъже. Блокирах го и го репортнах. Тогава нямаше нито последователи, нито постове, вероятно, защото си беше направил профила, за да ме заплашва. По-късно проверих този профил и бях шокирана. Беше написал че има мои голи снимки и ако някой иска да ги види, да му пише на лично съобщение. Не съм някакво популярно момиче в училище, че да ме търсят хората постоянно, но разбира се, че се притесних като видях това. Момчетата ми казват, че имам много хубаво тяло и може би затова този анонимен изнудвач се е хванал в мен. Мои съученици му писаха все едно искат мои снимки-така и не получиха. Проблемът е, че не знам дали наистина има някакви мои голи снимки. Нямам и никаква представа кой е. Много се притеснявам да не стигнат до родителите ми, защото това ще бъде катастрофа...Ще ме накажат и ще остана без всякакъв достъп до социални мрежи и мобилни устройства. Не знам как да постъпя. Знам, че направих грешка, но както знаете любовта е сляпа-правим всичко за човека, който желаем, но не винаги виждаме истинската му самоличност. Моля ви да ми дадете съвет какво да направя. Благодаря ви за отделеното време!