.
Резултати от 1 до 25 от общо 47

Threaded View

  1. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Според мен? В началото на темата казах, че ще говоря с факти, не знам какво трябва да значи "според мен"...





    Първата успешна не-засекретявана трансмисия на човешкия глас директно в черепа на друг човек е изпълнена от д-р Джоузеф К. Шарп (Joseph C. Sharp), докато е психолог-изследовател във военния изследователски институт "Уолтър Рийд" (Walter Reed Army Institute of Research) през 1974г. Гласът на хипнотизатор е бил трансформиран в "тих звук" или методът на разбъркване на Смирнов, използван през Войната в залива. Възможно е да се хипнотизира целта, без целта да го осъзнава, и от разстояние, без да се оставят следи и доказателства.

    Как се прави:

    Два звукови сигнала се вкарват подават към честотен модулатор - единият е монотон близо до високия праг на чуваемостта, около 15 000 херца, другият е гласът на хипнотизатора, който варира примерно между 300 и 4000 херца.

    Ролята на честотния модулатор е да смеси двата сигнала, за да се получи монотон, в който е вкаран и гласът на хипнотизатора.

    Честотният модулатор праща смесения сигнал към трансмитера, чиято роля е да излъчва насочени отделни микровълнови пулсове. Таймингът на всеки отделен микровълнов пулс трябва да съвпада с мястото, на което всеки наклон (спад) от вълната на монотона пресича средната линия.

    Мозъкът преобразува веригата микровълнови импулси обратно в нечуваем глас. Според твърденията на документите не съществува съзнателна защита срещу тази хипноза.





    Всичко това е проверима информация:

    Статия за РАБОТЕЩИ контра-мерки срещу такова излъчване (защото шапчиците от станиол не вършат работа): https://www.transformation.dk/www.ra...t/v2succes.htm
    Споменати са полезни документи и патенти, както и допълнителни бележки върху технологията и оригиналния метод на Шарп. (патент US 6470214)

    Ефект на чуваемост на микровълните - информативна страница в простата всеизвестна уикипедия.

    Документи, описващи дистанционен контрол над ума, чрез използване на мобилната телефонна мрежа, бяха изпуснати в цивилния обществен сектор вероятно по погрешка от Вашингтонския фюжън център. Човекът, който е направил допитването и получил документите за дистанционния майндконтрол чрез мобилно-телефонната инфраструктура пише статия за инцидента тук (показва и документите): https://www.muckrock.com/news/archiv...ion-center-em/




    "Фюжън център" е център, в който се събира разузнавателна информация, анализи и се извършва логистика на информация. Това е държавно учреждение, управлява се от Вътрешната сигурност на САЩ (DHS). Тези центрове са проектирани с идеята да осигуряват и разпращат информация между държавните агенции, основно ФБР, DHS, Министерство на правосъдието в САЩ и полицията.



    Не виждам каква лично мнение мога да имам, предвид всичката тази официална и документална информация. Освен ако не съм идиот, разбира се, тогава може би бих имал каквото и да е лично мнение.
    Каза, че ще говориш с факти, да. И постовете ти бяха нагледен пример как информацията може да дезинформира, в зависимост от това как е представена. Действително е факт, че микро вълните излъчват радиация, но спести фактът, че тя е нейонизираща. Факт е, че микро вълните могат да се използват за разпръскване на масите, но спести фактът, че за това е нужна голяма мощност, каквато не се среща в обикновените мобилни кули. И какви изводи мога да си направя от така представената информация? На пръв поглед уж информираш, а де факто спестяваш някои факти и дезинформираш. Целта вероятно е трафик към сайта ти, но на мен такива похвати не ми допадат и изгубих доверие в достоверността на твоите факти. А точно тази тема е доста прясна и все още няма достатъчно проучвания. И там, където няма проучвания, се отваря място за всякакви предположения, и (конспиративни) теории. Няма как да знаем дали някоя от тези теории не е (частично) достоверна. Тук идва моментът на личното мнение. Някои хора искат да повярват във въпросната теория по някаква причина (която няма значение в случая) и се уповават на непроверени източници, асоциации, интуицията си, хора от интернет и все такива ненаучни методи/източници.
    Иначе ефектът, за който стана дума, е действително явление, за което бях чувал много малко и сега, като се зачетох, се оказа интересно.
    https://www.microwaves101.com/encycl...ditory-effects
    Тук информацията е добре структурирана.
    https://www.microwaves101.com/encycl...basic-concepts
    И като цяло в този сайт човек може да си отговори на някои въпроси, които не са му съвсем ясни около микро вълните.
    Последно редактирано от nqmamNervi : 11-19-2019 на 22:18

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си