.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Сестра му

Hybrid View

  1. #1
    Цитирай Първоначално написано от smotlata Виж мнението
    От няколко години ходим с един мой братовчед,с който наскоро започнахме да живеем заедно.Та проблема ,е че той има по-голяма сестра,която е била обратна.Когато ходя по-разголена вкъщи тя непрекъснато ми пуска ръка и ме щипе,а ме е страх да говоря с приятеля ми.Дайте ми съвет,какво да правя
    нямам думи...
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  2. #2
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    нямам думи...
    И аз така ... надявам се поне да не сте 1ви братовчеди, а реакцията на ваще и неговите ... горките хора
    Както и да е по темата:
    Говори с нея и я питай защо го прави, и и кажи че ти е неприятно и тн, така че да спре да го прави. Ако не помогне говори с него да усмири малко сестра си. И да такова нещо като бивша лесбийка и бивша к*рва няма.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от DragonLady Виж мнението
    И аз така ... надявам се поне да не сте 1ви братовчеди, а реакцията на ваще и неговите ... горките хора
    Е, ако са първи вече ще съм потресена.
    Иначе по темата: Като цяло мъъъъничко си мисля, че темата ти е няква измислена обаче айде да предположим, че не е, мисля че трябва да и кажеш, че не си падаш по момичета и да се разкара от теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си