- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Спах с първият му братовчед
Авторке, кво значи "просто така се случи"? Както си ядеше закуската и опа, хуя му в тебе? Лошо е, че си му изневерила. Отчайващо, че е с братовчед му. Но най-жалкото е, че мислиш с путката си и немаш грам акъл да осъзнаеш как се изсираш на метено, ми другите треа ти преразкажат. Ай сиктир, забравяй си там и тва е.
Циклопке, няма егоизъм в признанието. Признанието е само съобщаване, действието е отделно от него. Ако те е грижа за човека, ще гледаш да не се появяват неща, които да трябва да криеш. А да лъжеш човека срещу себе си е егоистично, щото той живее с фалшиви представи, а ти си измиваш ръцете. Не ни я пробутвай тая загриженост за другия, тва не е от чувства към него, а от гузна съвест.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Охх аз малко се отклоних, за което съжалявам. Относно егоизма и гузната съвест. Може би не се изказах точно и добре, но по-скоро зависи от ситуацията. Ако мацката реши да се разделят мисля, че няма смисъл да му казва . Така или иначе ще са разделени, защо да го измъчва? Ако пък реши да остане с приятеля си е по-добре да му каже, защото ако й прости по-добре да започнат отново без лъжи.
Точно.
Може би много те оправдавам, ама... понеже ми се е случвало, няма как да съм максимално обективна. И все пак... станало е, айде, ама как така не знаеш как е станало? Уста нямаш ли да обясниш?!
Съветът ми е да скъсаш със сегашния си приятел без да му казваш причината. Вероятно не е най-мъдрото решение, но не скарвай момчетата заради твоята глупост.
Впрочем, cyclops даде интересна гледна точка. Нещата не винаги са толкова черни и бели колкото ние се опитваме да ги изкараме. Познавам семейство с изключително щастлив брак... сега. Имало е време на побой, изневери и от двете страни. Трудно се сещам за хора, които си пасват повече (не е иронично). Не ми се впуска в тая тема.