Първоначално написано от Me4encety A искаш ли да се взимаме ? Аз съм Асексуална!
Първоначално написано от DennisCobain Аз съм Асексуална! Aйде ся не на мен.Заради мен ще станеш хомосексуална
Първоначално написано от mitkooo0 Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм Първоначално написано от theeye770 ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!
Първоначално написано от Me4encety Aйде ся не на мен.Заради мен ще станеш хомосексуална нее не искам ;д Не ща караници, ревност, главоболия е не не. Не искам.
Първоначално написано от DennisCobain нее не искам ;д Не ща караници, ревност, главоболия е не не. Не искам. Е ние няма да се караме,аз съм малко ревнива,ама ся тва са подробности Aма моето човече не ме дава,въпреки че не ходим
Правила