- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Преждевременна еякуация... Въпрос!?
Така! Както се разбира в заглавието на темата имам въпрос относно преждевременната еякуация! Стана един гаф и се чудя дали да се притеснявам. Както правехме секс с приятелката ми изведнъж взе, че влезе някой от роднините и, но не ни видя, че го правим. Стресирах се и п**иса ми спадна след около 1-2 мин не сме мърдали от поза ездачката през това. Не съм свършвал както му е реда. Прибрах се, пуснах си порното и свърших както трябва. Въпроса ми е от тази "преждевременна еякуация" може ли да се очакват някакви проблеми като например бременност.
Първоначално написано от kirilbgto
Първоначално написано от xoxi
И по кое време на разказа ти спомена преждевременна еякуация?Спаднал ти е докато сте стояли,аз не мисля че трябва да се притесняваш от това,не вярвам да има шанс да е станал какъвто и да е гаф..
>>DjBelev<<
Доколкото разбирам ти ИЗОБЩО не си свършил...Така, че ?
В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...
Пропуснах да кажа, че докато спадаше от него започна да излиза някаква течност без цвят. Приятелката ми каза че имало вкус на сперма. За това питам.
Първоначално написано от kirilbgto
Първоначално написано от xoxi
Бях свършвал преди това в рамките на 1-2 часа
Първоначално написано от kirilbgto
Първоначално написано от xoxi
Бърсал съм се с мокра кърпичка, дали съм се изпикал не помня. След около седмица би трябвало да и дойде!
Първоначално написано от kirilbgto
Първоначално написано от xoxi
След като ебеш, трябва да пикаеш, щото може да имаш дъщеря. И ще ѝ придадеш слабоумни гени, заради простотиите, дето прайш.
Temet Nosce
벨야카