Разбиранията ти на каква основа се крепят? Това мислене е сектантско. Какво е било детството ти, как си се развивала, какви оценки си имала в училище, харесвана ли си била, като малка? Влюбвала ли си се през пубертета, била ли си изолирана от тесен и широк кръг от хора, девствена ли си? Относно мнението ти - абсурдно е. PinkPan7her даде много точен и ясен пример.
Не смятам, че курва би могло да се нарече и момичето, което си отваря краката, за самия спорт/за това, че си мисли, че няма свестни мъже на тази планета. Може да е изстрадала. Да, грешка е да правиш така, но можеш ли да я наречеш курва? Не знаеш какво е преживяла, за да стигне до това положение.
Значението на думата "курва" мисля, че е жена, която е СВИКНАЛА да си отваря краката пред непознати/познати или приятели, с никаква цел спрямо човека отсреща за по-малко от седмица. Не можеш да съдиш никого.
Това, че тя е стигнала до това положение да я наричат "курва", явно на нея не ѝ пука, както казах не знаете, какво е изживяла, за да е в това положение. Можеш да си отваряш краката пред 3-5-10 човека, стига наистина да си сигурна в това, което правиш и стига да е за повече от месец. Може би мога да се съглася донякъде с това, че когато не са уточнени нещата, жената иска само секс, а мъжа нещо повече - жената действа за собствена облага и наранява момчето. В случая той си изгражда друго мнение за нея.
Последно редактирано от Anonys : 12-15-2013 на 14:33