- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27
'Баси късмета.
Нарочно се мотах вкъщи до последно, само и само да не се засека с единия, а в крайна сметка срещнах и двамата. Че даже и до магазина вървяхме заедно. Толкова awkward, че няма и на къде повече.
Почивните ми дни заминаха, а единственото полезно нещо, което свърших, беше да си напазаря. И пари изтеглих да върна на съквартиранта. И до там. Нито на фитнес отидох, нито да си прибера курсовите. Все тая, ако успея да стана утре по-рано, ще свърша и двете.
Цял ден от общината бръмчаха с тая косачка, ама сега цялата улица мирише толкова приятно на окосена трева и с това слънце. Ай, до сега висях в градината. Нещо взе да ми се завърта идеята за барбекю, трябва да го подпитам какво мисли по въпроса. Можем даже да го направим като парти, тая къща не е виждала хора от известно време, все пак![]()
Ахахахах познато. Вчера ми се случи точно това.
По темата: Много странен ден, видях толкова симпатични лица, че не е истина.
https://www.youtube.com/watch?v=ORVkhXnBxNI Ето това описва най-добре настроението ми. <3