.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 105

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Colouring Виж мнението
    Аз за себе си час не знам, обаче ето на друг човек:
    http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...iB-u1408967619
    Ако някой може да я "разчете'" и му се занимава, да казва, че ми е интересно. Аз нищичко не разбирам.
    на пръв поглед:
    въздушен, пасивен (по типично женски начин, в сексуален план; пасивно-агресивен в житейски, манипулаторче:Д; вероятно е грижовен, но и склонен към драматизми...), любовчия, идеалист. партньорствата са основен акцент в живота му, дори в началото да му е трудно да се научи да дава и да загърби нагласата си за собствена самодостатъчност. има какво да даде, може да вдъхновява и мотивира хората около себе си. може да е прекрасен учител!; политиката също е добър сектор за него;
    сменя(л) ли (е) често местоживеенето си (досега)? (различни държави) или пък е от смесен брак? //в този район, твърде възможно. ако ли не, това предстои - неизменен контакт с чужденци, досег до чужди култури.

    предполагам, че ти е любовен интерес и те вълнува какви жени го привличат:
    въздушно-водни, бих казала, дори водата преобладава като стихия на личните му планети.
    Луна и Венера в Риби - една идеална представа за жената съществува в главата му... от опит знам, че е трудно да се сравняваш с имагинерни богини;
    пада ли си по нестандартен секс? (просто питам))
    бизнес партньорствата му лесно могат да обслужват 5-и дом - любов, творчество, себеизразяване, смелост в предприемането на рискове, спорт, деца... лесно преминават в любовни; общо взето, партньорствата и откритите врагове (конкуренция) го мотивират. настроен е към създаване на семейство и най-вече - деца, ще се ожени по любов, партньорът му трябва да е ведър, жизнен, да изглежда добре (не само за него, а и социално; ), да го разширява по някакъв начин (вече споменах чуждите култури, но не е задължително).

    като цяло, социални успехи ще има това момче;

  2. #2
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Цитирай Първоначално написано от Blab Виж мнението
    сменя(л) ли (е) често местоживеенето си (досега)? (различни държави) или пък е от смесен брак? //в този район, твърде възможно. ако ли не, това предстои - неизменен контакт с чужденци, досег до чужди култури.
    Роден е в Смолян, както си пише. Понеже ти каза, че от района нищо чудно да е от смесен брак, аз ти казвам, че да, от такъв е, само дето не е от района, защото само е роден там, никога не е живял в града. Иначе е полу-българин, полу-руснак.
    Моя е грешката, че казах само там, не се разбира дали говоря за Русия или Смолян. :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си