- Форум
- По малко от всичко
- Кофата
- Снимки Vol.47
Как така нямаш пръстени?
Иначе мен мн ме болеше като сменяха дъгата. И са ми се отлепяли звездички, ама то сама си бях виновна, твърде мн обичах дъвчащи бонбони, а те явно са враг на брекетите :/
прецакай е новото гласувай. гласувай е новото прекацай.
влез в сайта, отпусни си душата
http://precakaikoi.bg/
На тези целта им е да върнат тиквата на власт, когото хората свалиха с протести, и заради когото се палеха, защото не можеха да си платят тока. Не им вервайте.
Собственикът им Прокопиев е гладен за нови далавери с ГЕРБ, че има няколко стотин милиона дългове, които трябва да плаща и иска да ги платите вие.
Последно редактирано от troll4 : 09-05-2014 на 22:59
"Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!
Мишинка
BrainDamage
Shit is on : http://global3.memecdn.com/old-but-gld_o_1637813.jpg
*GET TO KNOW*
THE UNKNOWN
You shot the sheriff!
хахаха гледаш като гълъба на метадон, сравни си аватара с моя!
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...1dae1516e92442
а нели кара колело
otvlichat me motherfuckers..
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...b5&oe=54871DC9
*сън*
мръсна му е шапката на отвличащия
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...bf06ccb442b523 хубава съм, знам
Остави шапката, то само това да беше. Всяка седмица се пере и не може да се изчисти(не само тя, една бяла много яка блуза ми е съсипана от един тъпак, който мина покрай мен, докато беше кално И дъждовно - това не е добра комбинация). Иначе той падна в една яма една вечер (прекарват канализация тука и е някакъв ужас.. обувките ми всичките вече са съсипани *оплаква се*) и от тогава не иска да се изчисти.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...b1&oe=54CFDB1B
*сън*
poe4e cici po malko instagram