- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Днес е свети Валентин.. а аз...
Желая смърта на всички влюбени по света които ще се разхождат на лунна светлина и ще се прегръщат и целуват. Сега малко се успокоих, но преди малко бях ужасно бесен. Планирам да си купя пистолет и да раздам малко правосъдие. Не да убивам, но да накарам тези които някога ми причиниха срам да паднат на колене пред мен и да ми се извиняват. Пожелавам на всички влюбени да се карате с двоиките си или по добре да се разделите.
чисто практиччески - това да си имаш гадже е равно на - повече харчене на пари, нерви, време, разсеяност... и тем подобни щуротии
купи си куче - ще те радва, ще те слуша, ще те обича винагибез значение дали си го нахранил или не, дали си го разходил или не...
изкупуване на коли за скрап коли за скрап за софия. Изкупуване на коли за скрап
Не недей да говориш такива работи .. Това , че на теб не ти върви в любовта не означава, че трябва да проклинаш тея, които им върви. И аз например преди малко в бара момичето, което харесвам танцуваше с 1 глупак, който на няколко пъти я остави и отиде да танцува с други момичета, но това не е повод да мразя всички влюбени. Продължаваме с пиенето и това е , няма значение, че е 4 часа ..
С тая злоба която си насъбрал, единствено можеш на себе си да навредиш, не и на другите, ти ако си решил да правиш нещо лошо на някой, няма да го говориш, нито ще го пишеш по форуми, просто го правиш.
Колкото повече се сърдиш на света и нещата които те заобикалят, толкова повече се губиш като личност. Ти се превръщаш в това което мислиш. Сам избираш какъв да бъдеш!
даже му го пратих в една друга тема ^яко копи пейст е направил![]()
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Че на мен ми харесва да харча пари по приятелката ми ... харесва ми да и купувам всичко което иска стига да имам пари. Но нямам нито пари нито кола.. аз едвам си плащам нета. Не искам куче защото мразя животните, а преди не беше така. Омразата ми към хората ме накара да мразя и животните. Аз една сутрин закарах котенцето ми на полето, беше 6 часа сутринта и беше малко тъмничко. Отидох близо до един завод, там имаше улица с лампи и рядко минават коли... много красиво място... да можеше да съм там с момичето ми и да я убеждавам колко е хубаво там. И като бях там оставих котенцето на земята и извадих ножа. Сложих го на гърлото му но в този момент се почувствах някак си особенно... нямаше да ми стане жал ако го убия но нещо ме спираше. Започнах да хвърлям камъни по него и той избяга в храстите, от тогава вече не го видях. Сам можеш да предположиш какво бих направил ако имах куче.
Не съм ти чел всички коментари, но от къде си натрупал тази злоба към жени, мъже, котенца??????
Какво толкова са ти сторили, та си се комплексирал, освирепял и таиш много лоши мисли в себе си?
И защо пък точно, ако имаш приятелка трябва да е руса? Чернокосите,червенокосите, кестенявите не са ли хубави?
Ако се влюбиш наистина в момиче, няма да гледаш косата и очите.
Аз гледам само външния вид, защото въртрешния тя сама ще го промени като и покажа колко съм мил и нежен към нея. Само ако бях красив бих могъл да направя така че на нея да и идва да се самоубие ако мен ме няма ... ако имах пари можех и проститутка да си наема, мъкар че да си наема проститутка с която да не правя секс е нещо много рядко. И питаш защо мразя хората и така нататък? За това нищо няма да кажа... правил съм достатачно теми по тоя въпрос. Та да се върнем на темата за проститутката. За мен няма смисал да правя секс с нея, когато на нея не и харесва. За нея аз ще съм поредния клиент които иска секс, но ако на нея не и харесва значи и на мен не ми харесва. На първо място поставям нея. Ако имах пари и бях наел една проститутка, бих я поканил да си говорим... ще и подаря бял суичър. Ще я накарам да се разхождаме заедно в 3 часа през нощта... ще я заведа на покрива на блока и ще стоим там цяла нощ. Всичко това ако имах пари, а аз нямам. Ако не иска няма дори да я докосна с пръст. През цялото време ще съм мил и нежен с нея... Не мога да направя всичко това с нормално момиче понеже аз нямам социални умения, нямаме общи неща нито пък съм красив. В момичетата не будя нищо друго освен желанието да ми се подиграват. Ехх.. така и така няма какво да правя в момента ще ти разкажа за 1 човек които много мразя.
Хаха, виждаш ли това келешче? Тои е на моята възраст. Различава се от мен само с това че е щастлив и има безброй приятели, и че е 4 глави по нисък от мен. Имаше време, мисля че беше преди 3-4 години? Както и да е, бяхме много хора. Почти всичките бяха на моята възраст и едните се бяха облегнали на колата, другите бяха седнали на пеиката... а аз стоях прав и си говорех с "приятелите" ми. И баткото на тоя педал каза "Иди набии тоя" - тоест мен. И той тръгва към мен и ме буташе а аз си кръстосах ръцете и се пазих... всички викаха "йе!" "мале". Нормално... той е 4 глави по нисък от мен а да ме е страх от него? Аз никога не съм си бил по побоищата. Такъв срам преживях тогава... това няма да го забравя. Когато взема пистолет, тоя келеш ще е първия човек които ще ми се моли на колене за живота си.
Ако искаш ще ти дам и моя снимка, знам че ти е интересно как изглеждам след това което написах... ще ти покажа 7 снимки и искам да кажеш кои е най-красив от тях. След това ще ти кажа кои бях аз, ок?
Добре дай, няма проблем.
Номер 1
Номер 2
Номер 3
Номер 4
Номер 5
Номер 6
Номер 7
Искам коментар за всеки 1 на тази снимка. Ако ти пратя директно моя снимка ти може да кажеш и позитивен коментар... искам да коментираш както ти е кеф, без значение кои съм.
Последно редактирано от FemaleEyes : 02-15-2015 на 16:53
Всички момчета са си уникални сами по себе си. Не мога да изразя нещо негативно за хора, които сефте виждам, не съм чул или видял нищо от тях. Не си падам по момчета, за да кажа, кой е най-красив и т.н. Но номер 5 ми изглежда симпятага и че ще е желан от много жени.
Според мен, ти си номер 6 ?