.
Отговор в тема
Страница 2 от 7 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 157
  1. #26
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Но като се замисля ти си такава путка, че 99.99 % от женското съсловие може да те прибере в малкия си джоб, щото си пълен смешник.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #27
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ся вече съм афк
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #28
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Всъщност си мислех за пантерата и лейдиди примерно ;с
    На пинкуу физиката и е мъжка, Даяна пък не е добре с главата, поне да ме беше сравнил с някой заслужаващ вниманието ми.

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Говори бе палячо, що мълчиш?!
    Айде, пак ли ще се оправдаеш бе? Майка ти е по-мъж от тебе БЕ.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението

    нямам нерви да се занимавам с тебе, честно ако си мъжа, който твърдиш, ще кажеш кога и къде.
    ma to na anar4i ne mu puka za foruma beeee. toi zatva iska da se bie sas vseki vtori foromec ahahahaha

  5. #30
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    За да има бой, ще трябва двама души да се удрят един друг. Това ще бъде друго, нарича се побой, означава да му счупя миризливия гъз от бой, докато пищи, моли се и съжалява за всяка една дума казана против мен или близките ми.
    Коко.. когато се покажеш кой си, тогава ще започнеш да ме трогваш, докато хейтиш от втори профил си безинтересен.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #31
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    моли се и съжалява за всяка една дума казана против мен или близките ми.
    Под 'близки' да нямаш предвид близалка ?

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    означава да му счупя миризливия гъз от бой, докато пищи, моли се и съжалява за всяка една дума казана против мен или близките ми.
    to togava trqq da biesh vseki ot foroma be retard
    vsi4ki te narejdat i ti se podigravat
    tapag
    stiga fantazira
    are hodi afk smeshnik

  8. #33
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Не е трол, а си е това, което си е.
    Откъде разбираш, че не е трол?

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #34
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    защото се занимаваме с едно и също и съм го виждал да драска по други форуми, макар там да се държи като гърмян заек и да не гъква

    защото е надут на пуяк, а ако и ти се занимаваше с нещо общо с 3Д-то, щеше да знаеш колко е бездарен предвид времето, което е инвестирал

    2 възможности има - по цял ден троли, което би било просто жалка картинка предвид това каква колосална инвестиция от време, нерви и труд се изисква да се научиш дори на най-простата от техническа гледна точка област в 3Д-то - анимацията -- та дори няма да зачеквам по-техническите такива, в които няма познания и го знам, тъй като имах нужда от помощ преди някъде година и нещо - 2 като тепърва навлизах в нещата и ми беше абсолютно безполезен за елементарен въпрос.

    или б) просто е тъп комплексар и се заяжда с хората

    И в двата случая е плюнка.

  10. #35
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    hahahahaha
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post10758934

    То бива да си прост, но кога ще осъзнаеш, че всичките ти глупости са документирани тук. Занимавал се от 2 години -хахахаха, иначе преди 2 години обясняваше как се занимаваш от 5, защото не помниш кога и какво съчиняваш.
    А помня и как след това започна да псуваш AfterEffects и да превъзнасяш Nuke, защото кухата ти тиква само да дрънка може, важно е да дрънка, те тук не разбират, че дрънка на кухо.

  11. #36
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    тебе те гони шизофренията - я да видим къде съм го писал т'ва ? Най-много да съм казал, че съм се заигравал с фотошоп и хтмл/цсс в свободното си време, макар да се съмнявам и това да съм споменавал.

    иначе ме е блокнал и не чете, та чак и рейдва стари теми. Ако не ме мързеше щях да извадя тия, в които исках съвети от твоята особа и ме препращаше към софтуер, който изсира всичко наготово. Бягай в позер да ръгаш мокап, бездарник :Д

  12. #37
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    реших все пак да изчета темата

    Motion blur си го правя с HitFilm, става за минута, а dof не ползвам, защото никога не съм разбирал, какъв смисъл има да правиш сцена, който след това да замъглиш.
    мда.

  13. #38
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    хехехехехе, нагло и тъпо човече, те другите могат да ти прочетат поста и да видят сами.
    Бил съм му давал лесното, е замисли се първо защо го правя и можеш да стигнеш до правилния извод, че те смятам за толкова задръстен аматьор, че не искам да се мъчиш.
    5 години работил с Maya и не осъзнал, че я ползват основно зa facial morph, та ти дори не го знаеше, какво е това, напикавам се от смях като се сетя, колко зле си всъщност.

  14. #39
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Аурисе, как отговаряш така? Сега ще ме обвинят, че съм и ти или направо, че аз, ти и Aeternal сме един човек .

  15. #40
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    А по въпросът как съм те блокнал пък чета. Еми пуснал си цяла тема за мен, ако аз не те уважа друг няма да го направи.

  16. #41
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Tи наистина не знаеш къде се намираш технически обаче...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #42
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ei anar4o kurvichke pak li se opitvash da prilichash na chovek

  18. #43
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Интересен феномен забелязвам с теб - някой като ти скочи и почваш някви фантасмагории да си съчиняваш вместо да се защитиш.

    Тъй и тъй явно имаш време за губене - ходи намери и темата, от която стигна до извода, че не знам фейшъл морф какво е и я пусни, че да се посмея.

    Бил съм му давал лесното, е замисли се първо защо го правя и можеш да стигнеш до правилния извод, че те смятам за толкова задръстен аматьор, че не искам да се мъчиш.
    Т'ва пък къде го казах така и не разбрах. Мини утре през личния за направление за офталмолог най-добре.
    Не си ми 'давал лесното' - ти буквално не можеше да ми отговориш на въпроса, а впоследствие ми обясняваше, че съм злетак задето уча софтуера, вместо да ползвам наготово.
    Е и в тая тема по-горе хванал да се хвали, че ползва цял софтуерен пакет за моушън блър 'щото ставало с няколко клика. Ми то и в 'безполезния' АЕ става с няколко клика, ама нейсе.
    Крадливия олигофрен даже за аватар чужда работа си сложил.

  19. #44
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Не бе остави го той е мъж, истински мъж, за т'ва го е страх да се види с момче наполовина на възрастта му, щото като го отъркалям едно хубаво и ще стане по-нисък от тревата, пък и все всичко знае и от всичко разбира..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  20. #45
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Tи наистина не знаеш къде се намираш технически обаче...
    стиа са ще се окаже, че е прочел 2 статии и 5 страници в уикипедия и има да реди, да реди ...

    ей до оня ден се хвалеше как тегли със 100 мегабита, пък аз му се изхилих и му линквам ценоразписите на големите интернет доставчици в Б-я, повечето от които предлагат като топ вариант към 50мб ДЛ. Хвана да сипва момчето и ко напраи - качи ми скрийншот дето качва на него с 60. Титан просто.

  21. #46
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    Нищо ново, папагала и анарчо пак се дъвчат, същия сюжет със същите герои..

  22. #47
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    толкова често се подиграват на анар4и че е путчица че вече постоянно се чувства длъжен да говори за мъже

  23. #48
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Rafa7a Виж мнението
    Нищо ново, папагала и анарчо пак се дъвчат, същия сюжет със същите герои..
    Не не се дъвчем, аз му казах, че ще му еба путката лелина ако се видим и той не смее. ;с
    Мирослава (102) и той същия хибрид между путка и мекотело. И на него не му стиска.
    А знаеш ли кое е забавното? Че даже съм им навит 2 в 1, за да се чувстват по-сигурни..
    Но иронията е, че дори и с 10 човека пак няма да посмеят да дойдат, защото вътре в себе си, те знаят, че са едни малки свити путки и са "велики" единствено когато са анонимни.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #49
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ахахахахахахахахха кой се насра последния път бе гомньо
    само споменах че ще дойда да ми кажеш нещата които пишеш в очите и си измисли оправданието
    че даже са ми го обръща наобратно както винаги педалчето спрело
    ахахахха

  25. #50
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ааххахахахахаха а помниш ли как се молеше да играеш дота с нормалните хора и те съжалиха
    кой е мекотелото ;д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си