.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Обичайните проблеми

    Привет на всички.

    Срам не срам и попрехвърлил с няколко 20-те пак опрях до тук. Без много предисловия да разкажа накратно за проблема. Живеех си аз доскоро безметежно и леко празно, докато се появи тя. За няколко месеца ми взе акъла като никоя друга. Принципно не съм имал много гаджета, понеже обичайно си ме нараняваха и я карах на коврите от дискотеките. Да де, ама тая мацка ме накара да искам всичките лиготии, които обикновено си ги кефят жените - барчета само двамата, разходки в парка, кино, театър и т.н. и т.н. Обикнах я и ...да. Проблемът е, че сега нея я удари сачмата и започна да иска да се забавлява, да си излиза и без мен. Последната приумица е да ходи на море с приятели и преобладаващо момчета. Аз обаче не съм вчерашен и ми ясна максимата, че каквото се случи на морето си остава там. И не мацки, не ми казвайте вярвай й - щом те обича ще ти е вярна и т.н. Много е красива и като пийне и пада гарда. "Приятелите" й също са ми ясни, но ако тръгна да ги бия всички, няма да имам време да пиша тук Напоследък доста се караме за тези неща, но тя науми ли си нещо го прави, ако трябва и срещу товарния влак с рогата ще застане. И наистина не знам какво да правя. Влюбен съм в нея и не мога да се съсредоточа нито в работата, нито с дипломната работа, нито в световното, нито в тренировките. Нищо не ме радва и интересува освен нея. Отделно имаме и доста несходства в характери и интереси, тя не харесва приятелите ми, аз пък нейните. Майка й не ми е фен, без дори да ме познава. Абе все обичайните глупости, но качени на n-та степен. Пробвах да я зарежа, но още на следващия ден й се молих да се върне (знам, жалък съм, но не ми пука). Просто... никога не съм задълбавал толкова. Приятелите ми ме съветват да си намеря друга, но никога не съм имал толкова силни чувства към момиче Разумът ми казва, че просто не сме един за друг, но я обичам мамка му. Днес заминава и знаейки, че не мога да я виждам известно време и е избрала да бъде другаде, а не с мен просто ме убива. Преди тя да се появи имах дни, в които просто не ми се ставаше от леглото. Знаете, всеки ги има. Откакто е в живота ми се събуждам с усмивка, искам да я чуя по телефона, да я видя, да си пишем .Когато ми каже, че ме обича и всичко което правя има смисъл. Ако можете да ме посъветвате нещо, ще се радвам да го прочета.

    Предварително ви благодаря!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Преди да започна, ако можеш се абстрахирай от моя тон, просто е такъв, защото ме ядосва начина ти на мислене. Т.е. не съм такъв конкретно към твоята личност, ако някъде съм по-остър, а просто се надявам да ти се набият в канчето някои от нещата, които следва да кажа по темата.

    Проблем № 1
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Принципно не съм имал много гаджета, понеже обичайно си ме нараняваха
    Не си обигран и могат да си позволят да те направят на гъз.

    Проблем № 2
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    започна да иска да се забавлява, да си излиза и без мен.
    По дискотеките знаеш какво става. Щом се забавлява толкова много без теб, на нас от сега ни е ясна работата каква e, не знам за теб, но да продължим нататък все пак...

    Проблем № 3: ВНИМАНИЕ! ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ!
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Последната приумица е да ходи на море с приятели и преобладаващо момчета. Аз обаче не съм вчерашен и ми ясна максимата, че каквото се случи на морето си остава там. И не мацки, не ми казвайте вярвай й - щом те обича ще ти е вярна и т.н. Много е красива и като пийне и пада гарда. "Приятелите" й също са ми ясни, но ако тръгна да ги бия всички, няма да имам време да пиша тук
    Прав си за максимата! Щом в тая компания преобладават момчета, а тя иска да отиде без теб, работата е ясна!

    Проблем № 4:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Напоследък доста се караме за тези неща, но тя науми ли си нещо го прави, ако трябва и срещу товарния влак с рогата ще застане.
    Позволил си да те вижда като слабак и тя е свикнала, че всичко ще й дададеш да прави, защото винаги ти омекват краката по нея независимо каквото и да става. Това е много, много, ама мноооого зле.



    Проблем № 5:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Влюбен съм в нея и не мога да се съсредоточа нито в работата, нито с дипломната работа, нито в световното, нито в тренировките. Нищо не ме радва и интересува освен нея.
    Точно па сега ли я намери тая парантия? Да ти обърка живота в такъв момент?

    Проблем № 5:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Отделно имаме и доста несходства в характери и интереси, тя не харесва приятелите ми, аз пък нейните. Майка й не ми е фен, без дори да ме познава. Абе все обичайните глупости, но качени на n-та степен.
    Е тъп ли си? Значи ти си го усещаш, че тая хич не държи на теб щом нищо от интересите или близките ти не харесва... Какво толкова търсиш в нея?

    Проблем № 6:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Пробвах да я зарежа, но още на следващия ден й се молих да се върне (знам, жалък съм, но не ми пука).
    Дааа, ясно. Мега балък си, затова. Такъв ли ще си позволиш да бъдеш? Жалък и в твоите и в нейните очи? Сигурно си хленчил като путка...

    Проблем № 7:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Приятелите ми ме съветват да си намеря друга, но никога не съм имал толкова силни чувства към момиче Разумът ми казва, че просто не сме един за друг, но я обичам мамка му.
    Е кво й обичаш на тая бе? Даже близките ти го казват, че виждат колко си изпростял покрай нея! Я си помисли след това море дето на зор чак отива без тебе на всяка цена и ти казва в очите, че ще си прави кефа, ако ще, с който си иска, а ти.... Ще я чакаш да се върне и да знаеш, че си го е слагала, вероятно дори всяка вечер с някой от ония? То ти е пред очите какво се случва!!!

    Проблем № 8:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Днес заминава и знаейки, че не мога да я виждам известно време и е избрала да бъде другаде, а не с мен просто ме убива.
    Ми не иска да е с тебе - иска да си прави кефа с други! А ти й осигуряваш някаква екстра, когато е с тебе от време на време. Дали е секс или нещо друго от меркантилен характер няма значение. Щом не е напълно отдадена на връзката ви (не казва, че трябва да ти готви, а просто да си сигурен, че е само твоя), значи просто от тая простотия няма смисъл. Да се измъчваш, че не ти отговаря на съобщенията и не ти вдига, защото може би си го слага с друг... Това ли ти е разбирането за смисъл?

    Проблем № 9:
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Преди тя да се появи имах дни, в които просто не ми се ставаше от леглото. Знаете, всеки ги има. Откакто е в живота ми се събуждам с усмивка, искам да я чуя по телефона, да я видя, да си пишем .Когато ми каже, че ме обича и всичко което правя има смисъл.
    Обладан си от шибаните й лъжи! Ако те обичаше, нямаше да ходи на някакво скапано море с компания от пишки и да ти го навира в лицето, че ще си прави каквото си иска. Има повече смисъл от това да си сам от колкото от това да си лъган непрекъснато. Връзката ви няма да оцелее така или иначе. Прекъсни я още тази вечер! Ултиматум! "Или с мен, или ако тръгнеш с тия точно, край на връзката ни!" Ако те отреже, никаква обич не е!

    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Ако можете да ме посъветвате нещо, ще се радвам да го прочета.
    Надявам се да вземеш правилното решение! Няма вариант, в който да си истински щастлив с тази и го знаеш! Или днес сложи картите на масата или ти ще си путката, която я разиграват!

    Успех!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-28-2018 на 14:47

  3. #3
    Общо взето твоето мнение съвпада с това на приятелите ми, а в голяма степен и с моето. Ма как да ти обясня, че ми е писнал тоя живот с дискотеки и различни коври. Вероятно си прав, че тя не е момичето. И все пак именно тя ме накара отново да се доверя (не, че беше добра идея). Но не искам и отново да се връщам към предишния си начин на живот. А и след това още по-трудно ще допусна емоционална близост с друга.Отшелник също нямам намерение да ставам. Абе шибана работа. Ще наблегна на кикбокса и бачкането и тва е. Нямам нерви вече.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Общо взето твоето мнение съвпада с това на приятелите ми, а в голяма степен и с моето. Ма как да ти обясня, че ми е писнал тоя живот с дискотеки и различни коври. Вероятно си прав, че тя не е момичето. И все пак именно тя ме накара отново да се доверя (не, че беше добра идея). Но не искам и отново да се връщам към предишния си начин на живот. А и след това още по-трудно ще допусна емоционална близост с друга.Отшелник също нямам намерение да ставам. Абе шибана работа. Ще наблегна на кикбокса и бачкането и тва е. Нямам нерви вече.
    Направо ме ядосваш вече. Че каква емоционална близост имаш с тая? Тя предпочита да отиде на море (= най-якото преживяване от годината) с банда пишки изоставяйки те без да й мигне окото. И докато се чудиш какво става, защо не ти вдига или отговаря тя може да си го слага с някой. Това показва, че тя няма чувства към теб, ако имаше нямаше да ти причинява всичко това. На нея изобщо не й пука за теб. И това да си single няма да те направи отшелник. Имаш си достатъчно занимания за момента. А когато подходящото момиче се появи ще го познаеш по това, че ще прави компромиси и ще поставя връзката ви на първо място. Тая парантия явно те е омагьосала с малко секс и сега си нейната играчка. И ти вместо да си спокоен и да си пазиш нервите ще ги похабиш за 1 боклук... Съжалявам, че ти го казвам, ако толкова държиш на тая, но с нея ще си само нещастен.

  5. #5
    Абе едно е сигурно. Ако в любовта наистина няма взаимни компромиси няма как да има бъдеще. Момичето в никакъв случай не е боклук и съм абсолютно убеден, че не си го слага с никого. Но за жалост просто не знам как бих могъл да продължа с нея. И все пак един съвет към теб-изхождайки от оскъдна информация не бъди толкова краен. Даваш някакви доста тегави оценки, без да имаш цялата картина. Все пак благодаря за отзоваването.

  6. #6
    Един въпрос, момичето знае ли че се във връзка или само ти и твоите приятели сте наясно със “вашият статус на двойка”
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7
    Що за малоумен въпрос? Както и да е. Ако някой се интересува, тя не замина и останахме заедно.

  8. #8
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    да си знаеш за следващия път:
    само тя ли може ли да ходи на море с "приятели"? естествено че не. събираш няколко от старите еднодневки и тръгвате на почивка.
    само тя ли може да излиза сама? мн ясно че не. обаждаш се на аверите и отивате на стриптиз.
    дръпни се малко от нея да усети плаващите пясъци.
    WE ARE NOT ANGELS!

  9. #9
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Хм, а когато ти е кофти или ти трябва нещо, тя отзовава ли се? Усеща ли ти настроенията, кога си замислен, кога ти се изпростява, интересува ли се как ти е минал денят (ама не проформа, а наистина да си личи, че иска да знае), как върви писането на дипломната, какво ти се прави? Гледа ли те влюбено? Обмисля ли планове за след няколко месеца с теб? Като излиза с компания колко често те кани? Какво значи "падат й задръжките" като пийне? Първа (дълга) връзка ли й е?
    Мисля, че е възможно коментиралите до тук да са малко крайни. Ок, особено като го чете някой незапознат със случая прави доста криво впечатление единият да си съставя самосиндикално планове и т.н., обаче, от друга страна, това не говори непременно, че не й пука и е с теб само заради валидацията, която й даваш... Ако не долавяш разминаване между думи и действия и смяташ, че е искрена + да съществува някакъв потенциал да се привърже повече и да станете по-стабилни, може би заслужава да дадеш шанс.



    Отсега предусещам доматите, хвърлени по наивницата... xD
    Последно редактирано от paradosou : 07-11-2018 на 20:10

  10. #10
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението



    Отсега предусещам доматите, хвърлени по наивницата... xD
    ти винаги си си била такава :Д


    какво ли е станало с уникалната им връзка/
    WE ARE NOT ANGELS!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от totik Виж мнението
    Що за малоумен въпрос? Както и да е. Ако някой се интересува, тя не замина и останахме заедно.
    Да, налоумен е въпроса, а не факта че стоиш с някаква дето нито се съобразява с теб, нито я интересува че сте във връзка. Честно казано по-добре да не знае че сте заедно и да прави тези неща, отколкото да знае и пак да се държи все едно е сама
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #12
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Авторе, поздравления че сте се събрали това може да е добро продължение на цялата работа, но помисли добре. Ако се стигне до раздяла и бъди благодарен че те е "обърнала" от коври към връзка и продължавай да си търсиш твоето-ако е нужно и по-добра и вярна мацка.

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ако наистина е останала, дали не си малко параноичен и черноглед?
    ппц ако не ми пукаше за някого, щях да отида
    ако ми пукаше, щях да остана

    мацкана е останала, аз го чета като ясен знак
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Така и не разбрах защо ти не си отишъл с нея на море. Почивка заедно вероятно няма да ви се отрази зле.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    да си знаеш за следващия път:
    само тя ли може ли да ходи на море с "приятели"? естествено че не. събираш няколко от старите еднодневки и тръгвате на почивка.
    само тя ли може да излиза сама? мн ясно че не. обаждаш се на аверите и отивате на стриптиз.
    дръпни се малко от нея да усети плаващите пясъци.
    и на мен ми се струва, че си прави ташак с него, за да види как ще реагира
    ако действително не ѝ пука, няма въобще да го пита и да му съобщава какво смята да прави
    авторе, помисли си дали искаш да имаш нещо общо с човек, който те вкарва във филми всеки път, когато му е скучно/иска да се почувства значим/иска да получи внимание. а това, че си я зарязал и след това ѝ си се молил означава, че не си държиш на думата и нямаш воля. ще завърша позитивно, оценявайки факта, че пишеш грамотно

  16. #16
    Много ми е интересно дали още са заедно. Автора очевидно няма достатъчно силен характер, за да контролира положението или поне да се усети, че мацката е примадона и си налага мнението без грам да й дреме. Имал съм ги такива, но бързо ги пращам в царстовот на сенките. Айдяя

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Unfathomable Виж мнението
    Така и не разбрах защо ти не си отишъл с нея на море. Почивка заедно вероятно няма да ви се отрази зле.
    Ще отидем. Просто не съм ок тя да ходи и с някакви други.

    Към останалите. Дали имам характер или не, няма как да съдите единствено от отношението в дадена връзка. Ако ми липсваше характер, дали щях да продължа спорта след куп травми и операции? Но това е отделна тема. Факт е, че заложих прекалено много на тази връзка и допуснах на моменти да ми се качи на главата, което си е чисто моя грешка и вина. Ще се опитам да не я допускам повече. Наистина е кофти, че когато си влюбен се случва да свалиш гарда. Радвам се, че се включихте повече хора. Именно това исках да видя-повече гледни точки, защото аз виждам нещата само от моята камбанария. Досега имах доста причини да я зарежа, които са предостатъчно основателни, но ще й дам още един шанс.

  18. #18
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    брато, сигурен ли си че искаш да й дадеш още един шанс? ако си, просто бъди нейно огледало. каквото тя прави и ти го прави без да даваш обяснения. остави я малко на заден план
    WE ARE NOT ANGELS!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си