.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1

    Хомосексуалистите в ада ли отиват?

    Здравейте, момиче съм на 17. Още от малка знам, че си падам по момичета, но досега не съм казвала на никого.
    Семейството ми са хомофоби. Когато вметнах случайно темата за гей парада, те казаха, че хората които са там са психично болни, извратени и без срам от Бог, и ако не се покаят ще отидат в Ада. Моето мнение за това е, че не може да отидеш в Ада, защото си обичал човек от същия пол, любовта не е грях, но все пак искам да видя и други гледни точки. (Без хейт коментари моля, ако нямаш какво хубаво или полезно да кажеш по-добре прескочи темата).

  2. #2
    Любовта не е грях. Така е. А, какво е Ад? Този въпрос, ще ти даде ключ за напред, който ще ти е така полезен, както на всеки друг.
    Впрочем, висок процент от хомосексуалистите са наистина психично болни. И те самите не го знаят, затова в живота им цари, предимно, хаус.

    Не казвам, че ти си психично болна.

  3. #3
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Хомосексуализмът се смята за морален/национален отпадък (деградация), заедно с чалгата, наркотиците, разврата, чуждопоклонничеството и тн. Сама си преценявай. Голям процент от педерастите и лесбийките са педофили, а педофилията също е деградация. Адът ти е най-малкия проблем

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Не. Това се приема като нещо ненормално, отвратително, развратно, но не мисля че отиват в ада. Всеки си е различен. Има и нормални хомосексуални, с които може и да си приятел, но има и пълни откачалки, от които трябва и да бягаш. Твой си е изборът в коя от двете категории падаш..

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Ами много ясно ,че отиват в ада. Ти да не искаш и орден "Стара планина" да им дават? За "геройството"? Няма как Господ да толерира извращенията и перверзиите? Има си Свето писание, имаме десетте божи заповеди и тъй нататък. Горе на небето само Господ решава (и свети Петър), а не разни джендъри или "правозащитници". Няма как те да наложат на Господа някакъв нов морал и ценности. След като той изрично е разпоредил и заповядал кое как да бъде на земята, кое е добро и кое лошо, кое е богоугодно и кое не е. Той е създал тоя свят и той е заповядал кое как трябва да бъде в него. Божието слово не подлежи на коментар и критика, то само се изпълнява. Или ако не, се отива в ада след време.

  6. #6
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    тази тема ще е мого lit. взимайте пуканките
    WE ARE NOT ANGELS!

  7. #7
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Започнах си поста със "Всички тук сте ужасни хора и съм възмутена!", но се сетих, че аз, ако нахраня незнаещи и необразовани, също съм ужасно ужасна. Нека да изясним какво точно е хомосексуализма, пък чак тогава да го мразим, а?
    ХомусексуализмЪТ не е и никога няма да е нещо ненормално, изродстване или психична болест. Не е болест като цяло. Както Даун не е болест, а особеност. Когато имаш влечения към същият пол, значи че не си получил хормони в правилни пропорции/количества през наталното си развитие. Както липсваща хромозома - имал си "добрият късмет" да се случиш такъв. Обаче не си по-лош от останалите, не си по-различен. След като мразите ЛДБТ общността, мразите ли и вродените особености? Примерно, родилни белези, 6ти пръст, такива неща?

    Ок е да не харесваш афиширането, гей-парадите и това гей да ти е до задника - аз също; ок е да се правиш, че даунчета няма по света, ако така ти е удобно. Ок е да не си съгласен с много неща. Но не и да обясняваш как някой е болен и едва ли не щял да ходи в ада. Не оправдавам това. Не мога да го оправдая, и да искам. Не е нормално. Вие не сте нормални.

    Авторката, ако не е трол, може да е сигурна, че адът е тук, на земята, сред тия идиоти, дето ще възпитават деца. Друг ад аз не познавам.
    Последно редактирано от tori : 10-06-2018 на 15:17
    квак

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Започнах си поста със "Всички тук сте ужасни хора и съм възмутена!", но се сетих, че аз, ако нахраня незнаещи и необразовани, също съм ужасно ужасна. Нека да изясним какво точно е хомосексуализма, пък чак тогава да го мразим, а?
    ХомусексуализмЪТ не е и никога няма да е нещо ненормално, изродстване или психична болест. Не е болест като цяло. Както Даун не е болест, а особеност. Когато имаш влечения към същият пол, значи че не си получил хормони в правилни пропорции/количества през наталното си развитие. Както липсваща хромозома - имал си "добрият късмет" да се случиш такъв. Обаче не си по-лош от останалите, не си по-различен. След като мразите ЛДБТ общността, мразите ли и вродените особености? Примерно, родилни белези, 6ти пръст, такива неща?

    Ок е да не харесваш афиширането, гей-парадите и това гей да ти е до задника - аз също; ок е да се правиш, че даунчета няма по света, ако така ти е удобно. Ок е да не си съгласен с много неща. Но не и да обясняваш как някой е болен и едва ли не щял да ходи в ада. Не оправдавам това. Не мога да го оправдая, и да искам. Не е нормално. Вие не сте нормални.

    Авторката, ако не е трол, може да е сигурна, че адът е тук, на земята, сред тия идиоти, дето ще възпитават деца. Друг ад аз не познавам.
    Благодаря ти много за отговора, наистина ми оправи деня!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    тази тема ще е мого lit. взимайте пуканките
    +1

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...аз, ако нахраня незнаещи и необразовани, също съм ужасно ужасна.
    Най-незнаещата и необразованата си ти! Току-що го доказа:
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Даун не е болест, а особеност.


    За пореден път доказваш наглостта и невежеството си! И се опитваш да го играеш "медицинско лице" ?!
    Не знам как не те е срам да продължаваш да се излагаш така!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...мразите ли и вродените особености? Примерно, родилни белези, 6ти пръст, такива неща?
    Да, мразим! Това са изродщини!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...ок е да се правиш, че даунчета няма по света,
    Дауновете рядко доживяват 10 годишна възраст или повече! И по-добре така, защото интелектуалното им развитие е и си остава по-лошо, отколкото на 5-годишно дете !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Вярваща ли си? Ако не - какво те интересува?
    Обаче, безбожието не е ок!

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ХомусексуализмЪТ не е и никога няма да е нещо ненормално, изродстване или психична болест. Не е болест като цяло. Както Даун не е болест, а особеност. Когато имаш влечения към същият пол, значи че не си получил хормони в правилни пропорции/количества през наталното си развитие. Както липсваща хромозома - имал си "добрият късмет" да се случиш такъв. Обаче не си по-лош от останалите, не си по-различен.
    Има Адам и Ева, не Адам и Адам или Ева и Ева. Хомосексуализмът, освен че е грозно нещо, също така няма и бъдеще, интересно как се развива толкова бързо и каква агресивна пропаганда му се раздава.
    А защо да няма бъдеще? Ами, за създаване на поколения се изисква Адам и Ева - гей и лесбийка даже и за 5 минути ще е странно и едва ли ще се получи нещо, а и надали много ще са навити (Ако някак си на света останат само хомосексуалисти, затова споменах "развива толкова бързо"). Това е нещо като бъг в матрицата, нещо средно.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да, мразим! Това са изродщини!

    Дауновете рядко доживяват 10 годишна възраст или повече! И по-добре така, защото интелектуалното им развитие е и си остава по-лошо, отколкото на 5-годишно дете !
    Дауновете са грешка на природата, както и много други същества.

    Не мисля, че има за какво да се спори. Заставам твърдо зад Грозния.

  12. #12
    Добре щом според вас това е изродско, ненормално и развратно, но не аз съм си избрала сексуалната ориентация ? Можете да кажете, че го правя, защото е "модерно", но не аз съм наясно със себе си още от 7 годишна, а тогава дори не съм знаела за различните сексуални ориентации и с течение на времето вече разбрах. Просто тези хора не са приети от обществото, не защото са лоши и вредни, а защото са различни! Хомосексуалността е премахната като психично разстройство още през 1990, така че, не НЕ сме психично болни. Ние сме хора точно като вас и това да обиждате по такъв грозен начин ви прави по-лоши и от нас
    Колкото за децата, хомосексуалистите също могат да имат деца.

  13. #13
    Любовта всеки може да разбира по всякакъв начин; това, че едно нещо наричаме любов, не значи, че то е равнопропорционално на всяко едно друго, което наричаме по същия начин.
    Любовта към ближния не е любовта към любимия, в последната има еротицизъм, който липсва при първата.
    Да, хомосексуализмът е грях, в християнски смисъл, човек би трябвало да се чувства виновен от това, както и от много други неща.
    Не е задача никому да осъжда прегрешилия, защото никой не е спасен на земята, в интерес на християнина е да вижда себе си грешен, най-вече, за да не упражни сам авторитет на съдник.

    Във вярата ли си, че човек не може да има нещо по-свише от връзката си с Бога, личната такава в невидимата църква?
    То тогава ще имаш и причината да вярваш, че любовта между хората е различна от тази, която човек изповядва към смисъла на живота си отвъд земното.
    Нацията, семейството, всичко, за което се сетиш, е отвъд християнския идеал, доколкото го виждаме като такъв на човека изобщо, именно по неговата сила, на изпълняващия се идеал, вярващият може да бъде част от другото, но не и в убеждението, че първото е над отделния човек, или по-важно - отделната душа.

  14. #14
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Пак прочети какво сме писали.
    Цитирай Първоначално написано от DeadlySmile Виж мнението
    Добре щом според вас това е изродско, ненормално и развратно, но не аз съм си избрала сексуалната ориентация ? Можете да кажете, че го правя, защото е "модерно", но не аз съм наясно със себе си още от 7 годишна, а тогава дори не съм знаела за различните сексуални ориентации и с течение на времето вече разбрах.
    Никой не е избрал да бъде от дадена раса, пол или пък да бъде "дауновец", аутист и така нататък, това не означава, че не е грешка на природата, сещаш се? (Не съм споменал, че сте грешка на природата, а, че ориентацията ви е нещо средно - както искайте го разбирайте).

    Цитирай Първоначално написано от DeadlySmile Виж мнението
    Просто тези хора не са приети от обществото, не защото са лоши и вредни, а защото са различни!
    Защо различното да не е вредно? А хомо пропагандите, които вече са масови защо да не са вредни? В тях участва и втълпяването от най-ранна възраст, че тези лайна са нормални, нали така? Е, що пък да не са вредни?

    Цитирай Първоначално написано от DeadlySmile Виж мнението
    Хомосексуалността е премахната като психично разстройство още през 1990, така че, не НЕ сме психично болни. Ние сме хора точно като вас и това да обиждате по такъв грозен начин ви прави по-лоши и от нас

    От кого е премахната като психично разстройство? От американците ли? Ако шизофренията бъде премахната от класацията "Психични разстройства", това означава ли, че шизофрениците не са психично болни? Между другото, трансовете/травестите са си баш психично болни, от толкова прием на хормони мозъкът им е направо изпържен.. ако не и от самото си раждане да са психично болни Пък и като някой ви нарече психично болни не означава, че ви обижда, ако аутист го нарекат аутист значи, че го обиждат ли?

    Цитирай Първоначално написано от DeadlySmile Виж мнението
    Колкото за децата, хомосексуалистите също могат да имат деца.
    Само ако си осиновят, иначе 2 момченца или 2 момиченца как могат да си създадат? Не казах, че не можете да си имате, а че нямате бъдеще.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Какъв ад, кой изобщо вярва в това? По съм склонен да вярвам, че ако има ад той е тук на земята.
    Иначе това дали да си гей е нормално, отвсякъде личи че не е, но на мен не ми пречи. Не ги мразя. Има привличане към човек от същия пол-ок, ама че не е нормално- мисля че не е. Утрешен ден може да имаш сексуално привличане и към някво животно и всички пак трябва да се съгласят, че всичко е нормално и няма нищо нередно в това само за да се почувстваш ок? Приемете се такива каквито сте и престанете да искате подкрепа и съгласие, че ориентацията ви е нормална като е очевадно за всички, че не е.

  16. #16
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Тази тема я спонсорира някое НПО, което няма много идеи къде и как да отчете дейност. Въпросът "Хомосексуалистите в ада ли отиват?" е направо като излязал от учебник за джендър културата. Като цяло масовият българин не защитава някаква принципност по въпроса от религионзна или морална гледна точка (религиозната култура на страната ни е напълно унищожена), а по-скоро от гледна точка на сякаш вродената си ганьовщина. Той някак си се чувства по-истински мъж, ако приема с насмешка (макар и без да разбира точно какво) обратната сексуална ориентация на хората, опростачвайки техния проблем с тъпи шеги и дискриминирайки представителите на тази група по дефолт, защото противположното отношение сякаш би наложило мнение за него, че е по-малко истински мъж, ако не се слее с простащината на тъплата, която просто не разбира проблема.
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-08-2018 на 12:21

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от DeadlySmile Виж мнението
    ..а тогава дори не съм знаела за различните сексуални ориентации и с течение на времето вече разбрах. Просто тези хора не са приети от обществото, не защото са лоши и вредни, а защото са различни!
    Това е едно абсурдно и напълно невярно твърдение. Че не са приети само защото били различни. Ние всички хора сме различни. Само близнаците са до едно време напълно еднакви. Различни сме на ръст. Има много ниски и много високи хора. Различни на тегло. Има ужасно слаби хора и други прекалено пълни. Някои от нас са с черна, кестенява или руса коса. Със сини или черни очи. Напълно различни сме и по характер. Гледаме различни филми, четем различни книги, слушаме различна музика. Ноо както сама виждаш нито едно от изброените качества не е повод за отричане и неприемане на някого. Ти сама си обясни защо е така. Тъй че в голяма грешка си. Не сте приемани от хората не защото сте различни от другите. Ние всички сме различни.

    А за провокативния въпрос дали отиват в ада, анализирай нещата по пътя на логиката. Да приемем, че гейове, лесбийки и траверси отиват в рая. А нормалните хора, хетеросексуалните с гаджета или дори със семейства и деца, те в такъв случай къде отиват? Може би в ада? За наказание, че са нормални?

    А това, което си написала "а тогава дори не съм знаела за различните сексуални ориентации " нищо не значи. Много деца се раждат с психични отклонения или дори заболявания. И не знаят, че имат такова психично заболяване или отклонение. Но това не значи, че те го нямат и са здрави. Те просто не осъзнават, че страдат от такова заболяване. А за хомосексуалността има две различни теории. Според едната някои се раждат такива. Но според другата, а и според мен това си е въпрос на личен избор и предпочитания. Избираш да го правиш с мъж (ако си жена) и никой не може да те убеди да имаш хомовръзка. И обратното, избрала си "любовна" връзка с друга жена. Еми пак ти самата избираш. Но не очаквай хората около теб,(семейство,приятели и съученици) да бъдат във възторг от твоя избор и дори да получиш аплодисменти и те изберат за Мис тинейджър.

    Има неща, които могат да бъдат приети, има и други, които нито един здравомислещ човек не би приел. Еда ли някой би приел като нещо разбиращо се от само себе си една кражба или убийство.Същото е и със секса. Ако някой младеж реши да го направи с козата на дядо си едва ли ще получи одобрение и аплодисменти. Колкото и да негодува защо околните не го приемат добре, само защото бил различен от тях.

  18. #18
    [QUOTE=redbul2;11607359]Това е едно абсурдно и напълно невярно твърдение. Че не са приети само защото били различни. Ние всички хора сме различни. Само близнаците са до едно време напълно еднакви. Различни сме на ръст. Има много ниски и много високи хора. Различни на тегло. Има ужасно слаби хора и други прекалено пълни. Някои от нас са с черна, кестенява или руса коса. Със сини или черни очи. Напълно различни сме и по характер. Гледаме различни филми, четем различни книги, слушаме различна музика. Ноо както сама виждаш нито едно от изброените качества не е повод за отричане и неприемане на някого. Ти сама си обясни защо е така. Тъй че в голяма грешка си.

    Дали греша? Ще ти дам много срещан проблем, особено в училищата, а именно дебелите деца в класа, те биват дискриминирани, отхвърляни, обиждани, стават обект на подигравки и дори на физически тормоз, само защото формата им е малко по различна от общо приетата или пък циганите, и негрите само заради по тъмната им кожа. Всички са си изградили някакво мнение какъв е перфектния човек и искат всички около тях да го следват.... ами няма как да стане, както сам каза всички сме различни, то това е и интересното, но не мога да се съглася, че това не е и повод за неприемане от обществото.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Уау, тризомията на 21-ва хромозома, известна като синдром на Даун не е болест... ще взема наистина да напусна тоя форум.


    Моля всеки да прочете определенията на СЗО за здраве и болест и да ми каже по каква всевишна логика хомосексуалността се различава от хетеросексуалността освен къде си го слагат и по какъв начин това е болест.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  20. #20
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от DeadlySmile Виж мнението
    Дали греша? Ще ти дам много срещан проблем, особено в училищата, а именно дебелите деца в класа, те биват дискриминирани, отхвърляни, обиждани, стават обект на подигравки и дори на физически тормоз, само защото формата им е малко по различна от общо приетата или пък циганите, и негрите само заради по тъмната им кожа. Всички са си изградили някакво мнение какъв е перфектния човек и искат всички около тях да го следват.... ами няма как да стане, както сам каза всички сме различни, то това е и интересното, но не мога да се съглася, че това не е и повод за неприемане от обществото.
    К'во?
    Пълните деца са обиждани, отхвърляни и дискриминирани заради моралния/националния отпадък сред нас(младежта) и сред голямата част от хората. Липса на възпитание и култура, атеизъм, слушане на чалга, взимане на наркотици, употребяване на алкохол, цигари и така нататък. Забележи, че тези дето се подиграват са ниско-интелигенти балъци, голяма част от тях сричат. Обаче да не забравяме, че 96% от пълните деца нямат и хигиенни навици, което е изключително неприятно за околните. Разбира се, това не е причина за подигравки.
    А мангалите и негрите са дискриминирани заради по-тъмната им кожа? А за ежедневната мангалската престъпност? За масовото изнасилване на млади момичета, ограбването на апартаменти, убийството и пребиването на възрастни хора? Наглостта им, средствата, които получават само с раждането на едно ново мангалче? За това, че ги пазят повече от народа? За нарко бизнесите им, нелегалните схеми от всякакъв тип? Също са и едни от началниците на деградиралата музика. Те се размножават буквално като хлебарки, ай стига е.
    Знаеш ли какъв процент от престъпността по света е причинена от негрите? Също така, те са началото на уличния(черния) рап (няма да крия, че аз също го слушам), който предизвиква престъпност - пребиване, убийства, наркотици.. Също са и доста големи расисти към белите, използвачи и манипулатори.

    Тази тема е пусната за педерастко внушение и спорове, к'во да си говорим..

  21. #21
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Моля всеки да прочете определенията на СЗО за здраве и болест и да ми каже по каква всевишна логика хомосексуалността се различава от хетеросексуалността освен къде си го слагат и по какъв начин това е болест.
    Пропаганда, внушение. Не може разни националистически и патриотически мероприятия, но може гей паради и педерастки изпълнения на публични места? А завирането в лицата на хората как тези неща си нормални? Да искаш равни права като другите, но същевременно да се определяш като различен и да се отделяш от обществото..

  22. #22

  23. #23
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Ако някой младеж реши да го направи с козата на дядо си едва ли ще получи одобрение и аплодисменти. Колкото и да негодува защо околните не го приемат добре, само защото бил различен от тях.
    Това е първата стъпка към легализирането на зообраковете :



    "Можете да целунете булката!"



    И после отивате на меден месец:




    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Уау, тризомията на 21-ва хромозома, известна като синдром на Даун не е болест... ще взема наистина да напусна тоя форум.
    Тора Недкова е медицинско лице - представяш ли си колко е зле ?!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...да ми каже по каква всевишна логика хомосексуалността се различава от хетеросексуалността освен къде си го слагат и по какъв начин това е болест.
    По тая логика и зоофилията е същата работа !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ако приемем че всичко, което не е нормално е болест ...
    Някой може да се опита да довърши

  25. #25
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    да, така е, миличка
    и ни шибат с ръжени щото да се промениме, сеш се

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си