.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Lightbulb Секс в палатката

    Ще започна с това, че историята е отпреди месец и половина. Бяхме с приятели и гаджето ми. Имаше огън и маршмелоу - изкарахме си супер. Проблемът е, че после легнахме да спим, беше готино, знаете прегъдки, целувки, обарвания, но по едно време усетих, че приятелката ми ме хвана за члена...ръката ѝ беше топла, мека, беше супер. Тя попринцип е стисната и не говорим много за секс и такива.. но след около 4 5 минути биене на чикии тя някак си се завъртя и помна да ми прави свирки. Нали супер беше, но тя като говорехме преди тя каза, че не иска такива неща(секс, свирки и т.н.). После за мое очудване се съблече и ме накара да я обарвам за търдите, в този момент не знам какво да си мисля. Все пас го направихме, дори тя си носеше презарвативи!Не знам какво става, първо не искаше, а сега тя ме се нахвърли?Какво да си мисля, дали някой я накарал или ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    И с тази фейк тема ли очакваш да се вдигне форумната активност?
    Какво очакваш да се отговори тук? Може би "Носила си е презервативи, защото го е правила и с друг и затова е набрала смелост да го направи и с теб, а освен това не е искала да им изтече срокът на годност, защото все пак пари е дала..."?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И с тази фейк тема ли очакваш да се вдигне форумната активност?
    Какво очакваш да се отговори тук? Може би "Носила си е презервативи, защото го е правила и с друг и затова е набрала смелост да го направи и с теб, а освен това не е искала да им изтече срокът на годност, защото все пак пари е дала..."?
    Ами ако темата не е фейк?Как очаквате да има някаква активност във форума като пишете, че всяка 2ра тема е фейк???

    Доколкото до темата, сигурно момичето е помислило и е решило да те зарадва. Друго обяснение не виждам.
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Alexander1022 Виж мнението
    Ами ако темата не е фейк?Как очаквате да има някаква активност във форума като пишете, че всяка 2ра тема е фейк???
    Е как да не е фейк? Не ти ли се вижда странно как по цели седмици, а понякога дори и месеци има нулева активност и в такъв момент изведнъж ей така от нищото се пускат в рамките на около ден няколко теми от "различни" потребители с истории и то със сценарии изсмукани измежду пръстите? Как дълго време не виждаме тук свеж младеж, тийнейджър, юноша..., но изведнъж няколко тази седмица са се сетили за затрупания с прах и паяжини teenproblem, в който очакват да разрешат дълбокосмислените си проблеми?

    Но за какво ли се хабя да обяснявам точно на спящ фейк като теб и аз не знам. Сетил си се и ти "случайно" след 3 години, че имаш профил тук и си влязал с него да активничиш и защитаваш авторите точно в току-що пуснатите теми.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Но за какво ли се хабя да обяснявам точно на спящ фейк като теб и аз не знам. Сетил си се и ти "случайно" след 3 години, че имаш профил тук и си влязал с него да активничиш и защитаваш авторите точно в току-що пуснатите теми.
    Профилът ми е наистина е от 3 години и какво ? Кефи ме как наистина това ми е единственият профил и просто влизам през 2 - 3 дена да видя какво става, а ти пишеш, че съм фейк. И пак питам... как очакваш да не е затрупан с паяжини и прах като има индивиди като теб
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Е как да не е фейк? Не ти ли се вижда странно как по цели седмици, а понякога дори и месеци има нулева активност и в такъв момент изведнъж ей така от нищото се пускат в рамките на около ден няколко теми от "различни" потребители с истории и то със сценарии изсмукани измежду пръстите? Как дълго време не виждаме тук свеж младеж, тийнейджър, юноша..., но изведнъж няколко тази седмица са се сетили за затрупания с прах и паяжини teenproblem, в който очакват да разрешат дълбокосмислените си проблеми?

    Но за какво ли се хабя да обяснявам точно на спящ фейк като теб и аз не знам. Сетил си се и ти "случайно" след 3 години, че имаш профил тук и си влязал с него да активничиш и защитаваш авторите точно в току-що пуснатите теми.

    Ако искаш изкарай целия форум фейк..Да, малко е странно изведнъж да почне да се поблиува, но все пак е възможно някои от историите да са истински, пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно! И наистина как очаваш да има активност..ти би ли споделил проблем като знаеш, че отсреща ще те нахейтат или ще те подминат мислейки те за фейк.

  7. #7
    А за темата..от гледната точка на момиче, мисля че просто е искала да те зарадва, все пак говори с нея, може мнението й за тези неща да се е променило и след като вече сте го направили да й е по спокойно да говори за това

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от petq_75 Виж мнението
    Да, малко е странно изведнъж да почне да се поблиува, но все пак е възможно някои от историите да са истински, пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!
    Аха, значи според теб е "малко странно" и си се регистрирал(а) съвсем случайно, за ми кажеш как "пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!"?

    Цитирай Първоначално написано от petq_75 Виж мнението
    И наистина как очаваш да има активност..ти би ли споделил проблем като знаеш, че отсреща ще те нахейтат или ще те подминат мислейки те за фейк.
    Не се безпокой, ако споделеният проблем е сериозен и "мине теста" за достовереност, тогава молещият се на помощ ще я получи безкомпромистно. Но на твоето специално адвокатстване в теми такива със съмнителна достоверност като тази на автора и всички останали съчинили "малко странно" по едно и също време случайни истории с нулева стойност (нито интересни, нито достоверни, нито някому потребни) не виждам как някой очакваш да не нахейти. Именно такива фалишви теми отблъскват потребителите от форума, защото на никой не му е забавно да се хаби съветвайки несъществуващи хора с несъществуващи проблеми.

    Накратко това е причината аз да се боря и публично да разобличавам фейк темите. Защото искрено вярвам, че за да има смисъл от който и да било форум, хората в него трябва да са истински, а не платени като теб. Тук не останаха дори 12 годишни, които да ви се връзват.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Аха, значи според теб е "малко странно" и си се регистрирал(а) съвсем случайно, за ми кажеш как "пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!"?


    Не се безпокой, ако споделеният проблем е сериозен и "мине теста" за достовереност, тогава молещият се на помощ ще я получи безкомпромистно. Но на твоето специално адвокатстване в теми такива със съмнителна достоверност като тази на автора и всички останали съчинили "малко странно" по едно и също време случайни истории с нулева стойност (нито интересни, нито достоверни, нито някому потребни) не виждам как някой очакваш да не нахейти. Именно такива фалишви теми отблъскват потребителите от форума, защото на никой не му е забавно да се хаби съветвайки несъществуващи хора с несъществуващи проблеми.

    Накратко това е причината аз да се боря и публично да разобличавам фейк темите. Защото искрено вярвам, че за да има смисъл от който и да било форум, хората в него трябва да са истински, а не платени като теб. Тук не останаха дори 12 годишни, които да ви се връзват.

    Не мисля, че е ок да коментираш когато не знаеш. Платена съм била хахах. Да създадох си профила вчера, защото от няколко дни с приятеля ми четем историите и след като видях последните се бях престрашила да споделя и своята. Но както вече казах, хора като теб просто отказват хората. Да, възможно е онези истории да са фейк, но не те ме спират да пиша, нали?

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Alexander1022 Виж мнението
    Профилът ми е наистина е от 3 години и какво ? Кефи ме как наистина това ми е единственият профил и просто влизам през 2 - 3 дена да видя какво става, а ти пишеш, че съм фейк. И пак питам... как очакваш да не е затрупан с паяжини и прах като има индивиди като теб
    Да, точтно защото влизаш през 2 - 3 дни и имаш толкова горещ интерес към форума си само 26 мнения, 1/2 от които са в резултгат на форумна активност, която рязко се покачва след промените във форума (новия модераторски екип)

    Цитирай Първоначално написано от petq_75 Виж мнението
    Не мисля, че е ок да коментираш когато не знаеш. Платена съм била хахах. Да създадох си профила вчера, защото от няколко дни с приятеля ми четем историите и след като видях последните се бях престрашила да споделя и своята. Но както вече казах, хора като теб просто отказват хората. Да, възможно е онези истории да са фейк, но не те ме спират да пиша, нали?
    Да, убеди ни, че с "приятеля ти" сте имали толкова топъл интрес от форума, че чак сте стояли и сте го чели заедно, дори сте си направили този профил като общ и освен това чак ти е било необходимо да се "престрашиш", за да пуснеш тема (която я няма все още). Освен това призмнаваш, че историите може да са фейк, но ти с твоите цели общо 3 и трите, от които в тази тема са демонстрация за интересът ти и това, че нищо не би те спряло да пишеш...

  11. #11
    TrollFactory, явно много са те тормозили в училище, че сега тук си го изкарваш, а?!
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  12. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Alexander1022 Виж мнението
    TrollFactory, явно много са те тормозили в училище, че сега тук си го изкарваш, а?!
    Това ли е най-гениалната затапка, на която си способен? Колко време ти отне, за да я измислиш?

  13. #13
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от todor65 Виж мнението
    Какво да си мисля, дали някой я накарал или ?
    Лукавия се е вселил в нея.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си