.
Затворена тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Как да започна чат с момичето което харесвам

    Аз съм на 15 и съм много срамежлив искам да пиша на това момиче но всеки път като започна го трия защото си мисля че ще помисли че съм бавен или че ще напиша нещо тъпо

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Започни да си пишеш със случайни момичета, за да си упражняваш речника.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Ми то ако на мен примерно ми пишат 15 минути едно съобщение от няколко думи, със сигурност ще загубя интерес.
    Много е сложно, трябва да мислиш думи и ръцете да натискат по клавиатурата въпросните думи и да изпратиш въпросното съобщение. Като диофантов анализ на линейно уравнение...

  4. #4
    Чат да започнеш е лесно гледай на живо да се справиш

    Започни с здрасти, как си и

  5. #5
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    здр бепце копр асл плс пик? винаги действаше преди тфа :Д

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SashnataMechka Виж мнението
    Аз съм на 15 и съм много срамежлив искам да пиша на това момиче но всеки път като започна го трия защото си мисля че ще помисли че съм бавен или че ще напиша нещо тъпо
    5 атракционни задействания за индийски жени (в низходящ ред)

    · Предварителен избор: Този е най-горният

    · Слава (+ ve / -ve)

    · Мощност

    · Пари

    · Изглежда

    Предварителен подбор: Най-ефективен. Това означава, че вече имате момиче до вас, което да говори и да проявява интерес към вас. Имал съм жени да са груби с мен по време на социално събиране, когато първо се приближих до тях, но същите жени започнаха да ми гледат кученце очи, веднага щом ме видяха да говоря с друга жена. Работи като чар, но изисква остри умения за съблазняване.

    Слава: Известен или известен. Няма значение, докато хората говорят за вас и не сте засегнати от това. От Джим Морисън до Брад Пит до Джакомо Казанова

    Мощност: От бизнес магнат като Елон Мъск до диктатора Ким Чен Ун. От руски военачалник до дипломат от най-високо ниво до собственик на нощен клуб. Всички те имат жени, рояки над тях като мухи над ягвар.

    Пари: Дан Билзерян. Период!

    Изглежда: Вероятно това е най-важното, но все пак дори 5% увеличение на вашия арсенал за съблазняване ви води експоненциални резултати. Вземете линията на талията си по-малка от ширината на раменете. Тренирайте и се отървете от вашите manboobs. Обърнете се към експертен съвет относно вашите кърпи и прически.

    Можете да работите върху тези задействания един по един или всички наведнъж и да изградите себе си, за да дойдат жени, които да проявяват интерес. Междувременно научете съблазняването и продължавайте да се срещате с момичета. Вижте какво ги включва и какво не. Но докато достигнете това ниво по отношение на горните 5 задействания или не притежавате безупречни умения за съблазняване, ще трябва да направите първата стъпка в 99% от случаите.

  7. #7
    Брат точно как да го започнеш си зависи от теб. Но ти давам пример. Помисли си с какво се занимава на напоследък как са интересите. Добре ли е - ако знаеш че има проблеми, но си се познавате, а не от това само да я поздравява. Не се средоточавай върху нея, а върху това какво е вършила.

  8. #8
    Имаше един чат в абв влизаш там и се упражняваш. Аз понякога влизам там за разтоварване и такива идиоти ми пишат, че един малчуган, който да си тренира чат-уменията не бих го и забелязала дори, т.е. ще ти мине номера. Повечето момичета там са свикнали на простотии.
    Иначе като цяло бъде смел и най-вече себе си.

  9. #9
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от yecobas859 Виж мнението
    5 атракционни задействания за индийски жени (в низходящ ред)
    А защо за индийски.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #10
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Бъди мил, забавен и разказвай твои преживени истории, следи дали й е интересно, също я разпитвай и за нейни такива. Усети какво харесва (ако трябва - проучи) и използвай това като коз.
    "Ако успееш да разсмееш една жена поне 2 пъти в разговор - почти гарантирано е твоя". Тази фраза не я използвай, че е мой патент
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #11
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Усети какво харесва (ако трябва - проучи) и използвай това като коз.
    Точно така - като психопат да си колекционира информация за да я използва срещу нея или за негов напредък.
    Друрагят Исаев се залепи за една "Елисавета", дето кой знае дали това е истински човек или не и се мисли за големия сваляч

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    "Ако успееш да разсмееш една жена поне 2 пъти в разговор - почти гарантирано е твоя". Тази фраза не я използвай, че е мой патент
    Ти сигурно си и разказал за твоя въображаем комунизъм на твоята "Елисавета" и си я спукал от смях.

  12. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Бъди мил, забавен и разказвай твои преживени истории, следи дали й е интересно, също я разпитвай и за нейни такива. Усети какво харесва (ако трябва - проучи) и използвай това като коз.
    "Ако успееш да разсмееш една жена поне 2 пъти в разговор - почти гарантирано е твоя". Тази фраза не я използвай, че е мой патент
    Кого се опитвате да подведете, другарю Исаев?

    Тази фраза не е никакъв твой патент, а леко модифициран известен цитат на Мерлин Монро!

    https://www.brainyquote.com/quotes/m..._monroe_498605

  13. #13
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Веднъж го казах на някой от фейковете ти - когато се научиш да разбираш и усещаш иронията (себеиронията) и сарказма, тогава ще пораснеш.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  14. #14
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Cool

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Веднъж го казах на някой от фейковете ти - когато се научиш да разбираш и усещаш иронията (себеиронията) и сарказма, тогава ще пораснеш.
    Не коментирах “себеиронията” ти, а от къде си взел цитата, което не можеш да отречеш по никакъв начин и е тъпо да се правиш на ударен с мокър парцал, когато си хванат в плагиатство! Все едно аз да ксерокопирам чужда снимка и да твърдя, че е автопортрет, когато ме хванат и вместо да си замълча, да измисля някакво още по-тъпо замазване на нещата казвайки “ами това беше самоирония и вие сте тъпи!”... Ми не, другарю, сори ама не ти мина номерът да замажеш положението. Мисля, че и другите ще се съгласят.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-12-2020 на 16:24

  15. #15
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    След изречението "Тази фраза не я използвай, че е мой патент ", защо е смеещата се емотиконка според теб?
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  16. #16
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Между другото, само като вметка, и ние сме чели това-онова, както и гледали, за живота на Мерилин Монро. Само че ти не схвана иронията. Е, нищо де, не ти е за първи път, просто "някои го предпочитат горещо", а кое точно - ти ще се сетиш
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Cool

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    След изречението "Тази фраза не я използвай, че е мой патент ", защо е смеещата се емотиконка според теб?
    Това, че си използвал смееща се емотиконка не е никакво доказателство в подкрепа на оправданието ти. Много хора я ползват редовно, включително и аз и често пъти ползването й дори не значи нищо. Така че каква е гаранцията, че в момента не си гузен и просто набързо не си скалъпи това оправдание, а? Няма как да знаем дали си я използвал както твърдиш или с друга конотация, както и дали сега просто не си измиваш ръцете с това псевдооправдание.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Между другото, само като вметка, и ние сме чели това-онова, както и гледали, за живота на Мерилин Монро. Само че ти не схвана иронията. Е, нищо де, не ти е за първи път, просто "някои го предпочитат горещо", а кое точно - ти ще се сетиш
    Първо, ти си каза, че не обичаш да четеш, а сега си бил вече чел “това-онова”. Явно сега си почанал да мислиш, че ако казваш, че си чел, мненията ти ще имат повече тежест. Късно е! Вече каза друго и ще се помни и цитира от тук насетне! Второ, изобщо дори и не спекулирах дали в случая знаеш или не нещо от обща култура опитвайки се да те изкарам нечел. Напротив, нищо такова и дори сам ще ти кажа, че и да не го знаеше, сам по себе си според мен това не е някакъв невероятен като важност факт, така че да трябва задължително да го знаеш. Нямаше да те съдя и да не го знаеше. И не на поледно място, аз дори и няма да ти кажа, че без мен нямаше да го знаеш. Напротив, това, което щях да предположа даже щеше да е възможно най-благоприятното извинение и то дадено ти наготово, с което можеше да се разминеш. А именно, че може би си го чувал и просто в момента, когато си писал по-горе не си се досещал, че тя го е казала и то по този начин. Можеше просто да си признаеш с “Добре, прав си!” и много по-нормално и благополучно и без резил да излезеш от ситуацията вместо сега да си в позицията на “гузен негонен бяга”! Е, вече е късно! Резилът ти е налице! Най-добре го приеми като поука от живота и си признай с достойнство, че сега си тотално затапен и не ти остава друго освен да се извиниш на “публиката” за навежеството си!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-13-2020 на 00:09

  18. #18
    Пишем си вече. Започнах с думите:"Здравей, красавице.Може ли да се запознаем" Тя ми отговори и всичко потръгна. Бях откровен и и написах, че онзи ден съм я видял в дискотеката и че е много хубава, а тя ми каза, че ме е видяла и си ме спомня, което ме навежда на мисълта, че съм и направил някакво впечатление. Мисля си че ще имам успех, но ще видим, рано е още

  19. #19
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Дръж ни в течение за развитието на епистоларната ти любовь.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  20. #20
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това, че си използвал смееща се емотиконка не е никакво доказателство в подкрепа на оправданието ти. Много хора я ползват редовно, включително и аз и често пъти ползването й дори не значи нищо. Така че каква е гаранцията, че в момента не си гузен и просто набързо не си скалъпи това оправдание, а? Няма как да знаем дали си я използвал както твърдиш или с друга конотация, както и дали сега просто не си измиваш ръцете с това псевдооправдание.



    Първо, ти си каза, че не обичаш да четеш, а сега си бил вече чел “това-онова”. Явно сега си почанал да мислиш, че ако казваш, че си чел, мненията ти ще имат повече тежест. Късно е! Вече каза друго и ще се помни и цитира от тук насетне! Второ, изобщо дори и не спекулирах дали в случая знаеш или не нещо от обща култура опитвайки се да те изкарам нечел. Напротив, нищо такова и дори сам ще ти кажа, че и да не го знаеше, сам по себе си според мен това не е някакъв невероятен като важност факт, така че да трябва задължително да го знаеш. Нямаше да те съдя и да не го знаеше. И не на поледно място, аз дори и няма да ти кажа, че без мен нямаше да го знаеш. Напротив, това, което щях да предположа даже щеше да е възможно най-благоприятното извинение и то дадено ти наготово, с което можеше да се разминеш. А именно, че може би си го чувал и просто в момента, когато си писал по-горе не си се досещал, че тя го е казала и то по този начин. Можеше просто да си признаеш с “Добре, прав си!” и много по-нормално и благополучно и без резил да излезеш от ситуацията вместо сега да си в позицията на “гузен негонен бяга”! Е, вече е късно! Резилът ти е налице! Най-добре го приеми като поука от живота и си признай с достойнство, че сега си тотално затапен и не ти остава друго освен да се извиниш на “публиката” за навежеството си!
    , aз, което ми е било интересно и което ми е трябвало, за да се самоусъвършенствам, съм го чел. 100 пъти ти се каза, че аз почти не чета художествена литература, но явно си малоумен, за да го разбереш. Друг е въпроса, ти, като си толкова начетен защо правиш толкова много граматически грешки, които са от незнание, а не от бързане и си личи, повярвай. А когато аз съм гледал стари филми по "Метро Голдуин Майър" ти си се учил да четеш. Айде гледай "Казабланка" сега, като много знаеш и си падаш по американските филми.
    Последно редактирано от Blubalu : 08-05-2020 на 10:04
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  21. #21
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Пръдльо, aз, което ми е било интересно и което ми е трябвало, за да се самоусъвършенствам, съм го чел. 100 пъти ти се каза, че аз почти не чета художествена литература, но явно си малоумен, за да го разбереш. Друг е въпроса, ти, като си толкова начетен защо правиш толкова много граматически грешки, които са от незнание, а не от бързане и си личи, повярвай. А когато аз съм гледал стари филми по "Метро Голдуин Майър" ти си се учил да четеш. Айде гледай "Казабланка" сега, като много знаеш и си падаш по американските филми.
    Никъде не беше уточнил, че не четеш единствено художествена литература, а уточни как изобщо, че не четеш.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy
    Второ, аз книги не чета, прочел съм основни неща, върху които така или иначе вече съм разсъждавал, защото по начин на мислене си приличаме със Сталин. Книги четат малоумниците като теб, които не могат да размишляват самостоятелно
    Изброй ми книги, които си чел тогава от до. И да не са тип тънкокнижно издание като например инструкциите как да си поправиш телевизора "Велико Търново" или някой каталог на "Neckermann", на който си попаднал някъде из соц секцията на баба ти и си точил лиги на страниците с реклама на женско (а може би и това на мъжкото) бельо.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-05-2020 на 09:43

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си