.
Отговор в тема
Страница 8 от 13 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 325
  1. #176
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    В тия видеа от youtube, като цяло, се казват същите неща, които и аз казах (и които са общоизвестни), само че на умишлено по-усложнен език, за да звучи като нещо високонаучно и сложно за проумяване от обикновения човек с цел да звучат като някакво голямо откритие и ерудиция. А реално не казват нещо ново.
    По-усложнения език се използва защото хората в интелектуалните среди всъщност внимават в дефинициите и логическите връзки между понятията, които използват в изреченията си, за да се избегнат недоразумения като тези тук. Но за нискообразован и нискоинтелигентен човек, нормално е всичко това да звучи като просто високопарно надуване. Все пак нискоинтелигентния човек не може да допусне, че хората всъщност от чисто любопитство и в името на самото познание и ползотворната дискусия биха използвали специфични думи с висока степен на недвусмисленост, а не от желанието да се покажат като много ербапи пред Пенка на мегдана. Уви, за Пенчо на мегдана, нещата изглеждат точно такива, понеже тои не познава друго освен мегдана и само с това може да си го обясни.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-22-2020 на 22:02

  2. #177
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    "Когнитивни способности" всъщност означават точно връзка с реалността и правилни възприятия на заобикалящите те и хората, с които говориш. Което е доста пряко свързано с това дали разбираш отсрещния човек по правилния начин или си живееш в своя свят и пречупваш всичко казано през своята собствена призма. Точно това се казва и във видеото, но по някакъв менторски начин, сякаш да ти внушат, че ти си тъп и трябва да се учиш от такива видеа. Тъп е именно този, който се учи от тези видеа.

    Ти просто използваш наистина високопарно изречените фрази, които могат да се кажат и на по-прост език, с цел да си придадеш важност.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-23-2020 на 06:19
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  3. #178
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти просто опростяваш наистина високопарно изречените фрази, които могат да се кажат и на по-прост език, с цел да си придадеш важност.
    Значи високопарните фрази могат да се кажат и на по-прост език, и аз, ако ги кажа на по-прост език, тоест ако ги опростя, го правя с цел да си придавам важност? Чакаи да видя дали съм разбрал... Ако казвам нещата простичко и разбираемо, по този начин си придавам важност? В това няма абсолютно никакъв смисъл. Шокиран съм от мисълта, че е възможно наистина да си толкова малоумен.
    https://www.youtube.com/watch?v=jRKz82v5JQY

  4. #179
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Вместо "опростяваш" трябваше да е "използваш", моя грешка е. Просто телефона понякога си ги пише както си иска, защото понякога говоря, когато ме мързи да пиша. От предните постове ясно личи какво искам да кажа, не се прави на по-глупав, отколкото си.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-23-2020 на 06:21
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  5. #180
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    някакъв тъп тест на МЕНСА
    Много е смешно как приравняваш всичко, което не можеш с "тъпо":

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Правил съм такъв тест и се отказах на не знам кой въпрос
    Тестът не е тъп само, защото не е направен за твоя капацитет и не си успял да го решиш. А всъщност е с много елементарни въпроси, които за да не завършиш и да не изкараш поне средният минимум за бял европеец е срамно. Явно си го гледал като маймуна, на която са й дали да нареди пъзел с кубче и пирамида.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    и да си кажеш: "много съм умен, имам 200 точки на някакви триъгълничета, квадратчета и точки".
    Тук си личи по просташкото ти отношение, че сигурно на такива тестове изобщо си като примат, който най-много би обърнал масата и разпилял фигурките по земята.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    и не, защото нямаше да стигна до логичния отговор, а всъщност просто осъзнах, че това е по-скоро тест именно за логика, а не за "интелигентност", като какъвто се заявява и ми стана безинтересно.
    А на мен ми става ясно, че тестът явно е бил над капацитета ти дори да го завършиш до самия му край (което всеки би трябвало да може) и просто си се отказал.



    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Така и не разбрах до колко точки съм стигнал и мога да се закълна в каквото искаш. За какво са ми тези точки? Важното е като се заговориш с някого да го впечатлиш с реален, придобит от живота, опит, грамотност, обща култура, никой няма да ти гледа точките от теста на МЕНСА.
    Аргументът ти е същия като да кажеш "За какво да се образовам след като никой няма да ми гледа дипломата?". Въпросът не е в това дали някой ще се впечатли от точките ти на теста, а в предразсъдъците ти, че всичко, което е направено малко по-сложно е излишно в живота. Спомняйки си какво ти каза за книгите не се учудвам на отношението ти и тук:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy
    Второ, аз книги не чета, прочел съм основни неща, върху които така или иначе вече съм разсъждавал, защото по начин на мислене си приличаме със Сталин. Книги четат малоумниците като теб, които не могат да размишляват самостоятелно.
    На човек, за когото "книги четат само малоумниците" мисля, че е безмислено да му се обясянява в колко големи грешки е за множество неща от живота, хората и обществото като цяло. Ако не са книгите, ще сме не в средновековието, а в диваческото състояние на човешкия вид. Ти си прави изводите за себе си колко се излагаш само. Един тест не можеш да решиш, който е така направен, че всеки да може да го мине! Книги също не четеш и така дори не си запознат с интелектуалния пълнеж на идеологията, с която се идентифицираш! И въпреки това опонираш със самочувствие на видимо доста по-начетени хора от теб, които те затапват непрекъснато. И на фона на тази си простотия продъжлаваш и да лъжеш на всичкото отгоре като дърт ром за съществуването на някакъв фиктивен женски образ, който всички трябва да повярваме как "съвсем случайно" се появи от нищото, за да се запознаете в средата на горещата дискусия, в която ти "громеше капитализма и фашистите". Смешно е как отчаяно се опитваш да ни впечатлиш, че някаква измислена жена се е впечатлила на глупостите ти до такава степен, че една седмица по-късно вече обмисляте с другарката как ще си създадете здраво социалистическо семейство. Няма такава комедия в друг форум просто!.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy
    Когато са ме арестували, бях на 18, нещо говори ли ти това? Не съм бил полицай тогава. Беше за пропагандни надписи на чаршафи, закачени на мост. Айде, със здраве.
    Какво да ми говори? Фен си на някакъв селски футболен отбор и са те задържали за дребно хулиганство, защото си развявал петолъчки и после какво? Явно, за да си работил без проблеми в полицията по-късно, значи провинението ти е било толкова смотано и минимално, че даже не са си направили труда да ти правят полицейска регистрация. Ако бяха, никога нямаше да можеш да работиш в полицията. Или пък в замяна на това да те оставят "чист" като типичен комунист на разпит си си изпял всичко и си надоносничил хубаво на милиционерите срещу другарите си и са те пуснали по живо по здраво без да те регистрират. Сега обаче го водиш това като някакъв много интересен житейски опит и сваляш "Елисавета" разправяйки й как смело си се опълчил срещу "фашистката система".
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-23-2020 на 12:41

  6. #181
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Принцът на бял кон е убил дракона първо
    Май казармата едно време е била този дракон за принцовете?

  7. #182
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    Ти тотално не си на център...
    Снимка с "въображаемата" Лиза бих ти дал на ЛС, но ти си такъв лайнар, че ще я пуснеш тук веднага.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-23-2020 на 13:45
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  8. #183
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти тотално не си на център...
    Снимка с "въображаемата" Лиза бих ти дал на ЛС, но ти си такъв лайнар, че ще я пуснеш тук веднага.
    Виж какво, или ми докажи по някакъв начин, че цялата тази история е истина и аз ще си замълча, за което обещавам (няма да пускам нечии снимки, не ми е в стила, но отново използваш момента да обиждаш), или си върви опозорен и засрамен.

    Считам, че след като не ми отговори по никакъв друг начин, просто нямаш капацитет. Не съм виновен, че имаш такива големи дефицити. Комунизмът обаче няма да ги коригира. Вечно ще си злобен, завистлив, мразещ "умниците" и безбожник садист. Желая Бог да е на помощ на жената, която случайно излъжеш да се обвърже с бедствие като теб, дори и да е "автентична комунистка" като Елисавета.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-23-2020 на 14:09

  9. #184
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Този “доктор” още ли преписва учебниците по психология в тийнпроблем?

    Много сте интересни. Забавни.

    Единственото, което искам да кажа от гледна точка на жена, пък вие говорите наизуст е, че винаги можеш да излъжеш един мъж за това какъв човек си. И сексът по никакъв начин не показва нищо. По-скоро жената може да “нагоди” сексуалността си спрямо мъжа след относително малко общуване. Маските падат, когато заживееш с даден човек. А при някои години след заживяването. Така че нито дифендъра е прав, че с общуване може да си намери свястна жена, нито “докторът” с обратната теория чрез секс.

    Ако правилно съм разбрала високопарните ви изказвания. Хехе.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #185
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Виж какво, или ми докажи по някакъв начин, че цялата тази история е истина и аз ще си замълча, за което обещавам (няма да пускам нечии снимки, не ми е в стила, но отново използваш момента да обиждаш), или си върви опозорен и засрамен.

    Считам, че след като не ми отговори по никакъв друг начин, просто нямаш капацитет. Не съм виновен, че имаш такива големи дефицити. Комунизмът обаче няма да ги коригира. Вечно ще си злобен, завистлив, мразещ "умниците" и безбожник садист. Желая Бог да е на помощ на жената, която случайно излъжеш да се обвърже с бедствие като теб, дори и да е "автентична комунистка" като Елисавета.
    Може ли да се вярва на човек, който пише от повече от 3 акаунта? Не мисля. Ако беше поне малко човек на честта, щях да ти пратя снимка, но ти не си. А и всъщност аз съм с нея, не ти. Да, с въображаемата

    И дори не е и комунистка, идеалистка е, но пак няма да го разбереш... Абе...
    Последно редактирано от RedArmy : 06-23-2020 на 15:42
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #186
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Може ли да се вярва на човек, който пише от повече от 3 акаунта? Не мисля. Ако беше поне малко човек на честта, щях да ти пратя снимка, но ти не си. А и всъщност аз съм с нея, не ти. Да, с въображаемата

    И дори не е и комунистка, идеалистка е, но пак няма да го разбереш... Абе...
    Това с “честта” го научи от мен, защото в темата за кофата ти го казах аз първи. Второ, тук сме максимум 7 “редовни” души и никой друг освен най-големите балъци в този форум не ни мислят за едно и също лице. Ти се мислиш за голям психолог, а колкото по-често повтаряш, че трима или повече хора от тук сме един и същи човек, толкова по-смешен ставаш. Не можеш да признаеш реалността, че си мега смотан и може би повече от няколко души си мислят по еднакъв начин и забелязват това колко си изостанал и ти го казват. А ти си болен от комунизъм и не можеш да го разбереш.

    Пп. Учтиво каня другарката отново да се включи. Ако тя не го направи или ти не покажеш снимка, значи си лъжец!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-23-2020 на 17:35

  12. #187
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Истината за другаря Исаев!

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    На човек, за когото "книги четат само малоумниците" мисля, че е безмислено да му се обясянява в колко големи грешки е за множество неща от живота, хората и обществото като цяло. Ако не са книгите, ще сме не в средновековието, а в диваческото състояние на човешкия вид. Ти си прави изводите за себе си колко се излагаш само. Един тест не можеш да решиш, който е така направен, че всеки да може да го мине! Книги също не четеш и така дори не си запознат с интелектуалния пълнеж на идеологията, с която се идентифицираш! И въпреки това опонираш със самочувствие на видимо доста по-начетени хора от теб, които те затапват непрекъснато. И на фона на тази си простотия продъжлаваш и да лъжеш на всичкото отгоре като дърт ром за съществуването на някакъв фиктивен женски образ, който всички трябва да повярваме как "съвсем случайно" се появи от нищото, за да се запознаете в средата на горещата дискусия, в която ти "громеше капитализма и фашистите". Смешно е как отчаяно се опитваш да ни впечатлиш, че някаква измислена жена се е впечатлила на глупостите ти до такава степен, че една седмица по-късно вече обмисляте с другарката как ще си създадете здраво социалистическо семейство. Няма такава комедия в друг форум просто!.
    Велик психологически разбор!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #188
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Този “доктор” още ли преписва учебниците по психология в тийнпроблем?
    А ти още ли гониш дърти чичаци с дебели портфеили, които те третират като сексуален аксесоар, след което пишеш мелодрамите си тук?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ако правилно съм разбрала високопарните ви изказвания. Хехе.
    Явно не си разбрала високопарните ни изказвания, щом смяташ че твърдя че секса по някакъв магичен начин разкрива истинската същност на всеки. Ако не друго, даже е обратното или поне може да бъде използвано в обратен начин особенно от жените, щото един мъж след като половин литър кръв му е напуснала мозъка и е отишла в пениса, малко вероятно е да получи някакво просветление, а напротив - доста лесен е за манипулиране. Това което имах предвид е друго - че с един човек, докато не стигнете до ниво на интимност в което да правите секс, шанса да надникнеш зад маската му, било то чрез наблюдения или чрез споделяне от тяхна страна, е по-малък отколкото ако изобщо не стигате до това ниво. Тук естествено си говорим за сериозна връзка, а не за връзка от типа fuck buddies, тъи като темата която се заформи тук беше за предбрачния секс. Може би единственото уточнение, което пропуснах да направя и за което ще възприема донякъде критиката ти, е че не уточних за коя маска става въпрос, а именно тази по отношение на сексуалноста, която обаче е доста тясно свързана и с останалите маски и е доста решаваща, особено що се отнася за бъдещ, потенциално доживотен партньор. А господата тук заяваваха, че едва ли не ще опознаят една жена по-добре ако не са правили секс с нея, отколкото ако са, което е статистически грешно. С това съвсем не намеквам, че правенето на секс им гарантира някакво познание за човека насреща.

    ПП: Моя е грешката, I stand corrected.
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Казвам ти пак, много неща ще разбререш за една жена по време на секс,.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-23-2020 на 19:12

  14. #189
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Велик психологически разбор!
    По-леко, да не вземеш да еякулираш върху екрана ве. Така и жена не съм видял да те възбуди в тоя форум

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Изобщо не е повърхностно мнение!
    Е щом е за Грозния, кво друго да кажеш.


    ПП: Тва голямо подлизуркване, голямо умилкване, да не сте баджанаци на близначки, ве.
    Последно редактирано от defender : 06-23-2020 на 19:37

  15. #190
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Явно не си разбрала високопарните ни изказвания, щом смяташ че твърдя че секса по някакъв магичен начин разкрива истинската същност на всеки. Ако не друго, даже е обратното или поне може да бъде използвано в обратен начин особенно от жените, щото един мъж след като половин литър кръв му е напуснала мозъка и е отишла в пениса, малко вероятно е да получи някакво просветление, а напротив - доста лесен е за манипулиране. Това което имах предвид е друго - че с един човек, докато не стигнете до ниво на интимност в което да правите секс, шанса да надникнеш зад маската му, било то чрез наблюдения или чрез споделяне от тяхна страна, е по-малък отколкото ако изобщо не стигате до това ниво. Тук естествено си говорим за сериозна връзка, а не за връзка от типа fuck buddies, тъи като темата която се заформи тук беше за предбрачния секс. Може би единственото уточнение, което пропуснах да направя и за което ще възприема донякъде критиката ти, е че не уточних за коя маска става въпрос, а именно тази по отношение на сексуалноста, която обаче е доста тясно свързана и с останалите маски и е доста решаваща, особено що се отнася за бъдещ, потенциално доживотен партньор. А господата тук заяваваха, че едва ли не ще опознаят една жена по-добре ако не са правили секс с нея, отколкото ако са, което е статистически грешно. С това съвсем не намеквам, че правенето на секс им гарантира някакво познание за човека насреща.

    ПП: Моя е грешката, I stand corrected.
    Докторче, ако се опитваш използваш секса, като детектор на лъжата, нито една жена няма да иска да си легне с тебе ве.

    За какво толкова много искаш да опознаеш психопортрета на жената си, притесняваш ли се, тва дори мисля, че е по-скоро женско начинание.

    Дето веднъж ми каза една позната за приятели си: той си хърка на леглото, аз рева и съм седнала да мисля. Много се замислил нещо при тоя секс ве.
    Последно редактирано от defender : 06-23-2020 на 19:53

  16. #191
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

    За какво толкова много искаш да опознаеш психопортрета на жената си, притесняваш ли се, тва дори мисля, че е по-скоро женско начинание.
    Не ме интересува толкова психопортрета на жена ми, наи-вече защото в момента нямам жена, но ако имах, мисля че е основателно да ме интересуват психологичните и особености (по възможност преди да ми е станала жена). Но тук конкретно ме интересува женската психика като цяло и доколко, как и къде се застъпва с човешката психика изобщо. А защо човешката психика ме интересува мисля че е излишно да споменавам.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-23-2020 на 20:06

  17. #192
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не ме интересува толкова психопортрета на жена ми, наи-вече защото в момента нямам жена, но ако имах, мисля че е основателно да ме интересуват психологичните и особености (по възможност преди да ми е станала жена). Но тук конкретно ме интересува женската психика като цяло и доколко, как и къде се застъпва с човешката психика изобщо. А защо човешката психика ме интересува мисля че е излишно да споменавам.
    E, добре и при движенията и стененето в секса, как точно ще й разбереш психологическите особености - не разбирам, нещо ве?
    Дори мисля, че в секса се включват най-първични, инстинктивни и вродени нагони, какво толкова ще й опознаеш за психика от това. А и ти докато си почнал да мислиш и обмисляш и си свършил ве.
    Последно редактирано от defender : 06-23-2020 на 20:13

  18. #193
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    По-леко, да не вземеш да еякулираш върху екрана ве. Така и жена не съм видял да те възбуди в тоя форум


    ПП: Тва голямо подлизуркване, голямо умилкване, да не сте баджанаци на близначки, ве.
    То това намирисва на нещо друго даже, да го казвам ли, да не го ли... Всъщност на две неща. Или на тежко биполярно разстройство или на хомодружинка.


    И, откъде накъде ще ти показвам лични неща на теб, бе? Аз моя снимка няма проблем да покажа, даже все из форума някъде има поне 2 такива, но нейна - не и, понеже, си с педалски характер, знам че ще я пуснеш в темата. Познавам хора като теб много добре.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-23-2020 на 20:30
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  19. #194
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Доктора, все пак е донякъде прав.
    Докато жена му е възбудена при секса, може неусетно да изръси някое чуждо мъжко име при стененето.
    Много кофти ситуация.


    ПП: Интересно дали е разбирал нещо за личността на проститутките, с които е правил секс (уж).

  20. #195
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Дефенди, колкото повече спамиш, толкова по-малко смислени неща казваш!
    Личи ти че ти е адски скучно и освен тоя умрял форум не виждам нещо смислено да запълва живота и времето ти!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #196
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    E, добре и при движенията и стененето в секса, как точно ще й разбереш психологическите особености - не разбирам, нещо ве?
    Дори мисля, че в секса се включват най-първични, инстинктивни и вродени нагони, какво толкова ще й опознаеш за психика от това. А и ти докато си почнал да мислиш и обмисляш и си свършил ве.
    Точно това се поправих в предния си коментар - по време на секс тия неща нямат значение и животинското надделява над разума. И все пак, в ретроспекция, може да си извлечеш някакви изводи - колко сексуален опит има, какви неща я възбуждат, какви са и естествените наклонности, колко е активна или пасивна в секса и т.н. Естествено не и веднага след секс, когато главата ти е още пълна с допамин и това е последното за което ще си мислиш. Ама еи, ако не друго, поне ще я видиш как изглежда без грим на сутринта Впрочем това е много добър начин до погледнеш зад маската на всеки човек изобщо - какъв е когато се събуди, защото съвсем закономерно всичките филтри на речта и поведението още не са се включили напълно.

  22. #197
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    То това намирисва на нещо друго даже, да го казвам ли, да не го ли... Всъщност на две неща. Или на тежко биполярно разстройство или на хомодружинка.


    И, откъде накъде ще ти показвам лични неща на теб, бе? Аз моя снимка няма проблем да покажа, даже все из форума някъде има поне 2 такива, но нейна - не и, понеже, си с педалски характер, знам че ще я пуснеш в темата. Познавам хора като теб много добре.
    Коментарът на Тролфактори беше много на място, и бих го написал сам, ако смятах че ниския ти интелект заслужава толкова обстоен анализ. Значи по твоето извинение за логика, и аз трябва да съм негов феик или част от хомодружинката, въпреки че с Грозния се плюехме доста по едно време, даже ме докладваше на модераторите, а с Тролфактори съвсем не споделям политически и философски възгледи. И въпреки това мога да определя коментарите му като стоиностни, дори и да не съм съгласен с тях. Твоите коментари от друга страна са толкова малоумни, че съвсем различни хора ти казват едно и също нещо - че си абсолютен идиот. И въпреки това продължаваш да спориш и коментираш, без да дадеш нито един смислен аргумент, като че все едно нищо не е станало и всичко това е един голям заговор на група хора или на един човек с много феикове Наистина няма такава комедия

  23. #198
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Така и не разбрахте, че като видиш толкова тъпи коментари, в които някой се опитва "да те анализира", но изводите накрая се оказват прекалееено далече от личността ми, някак губиш желание да отговаряш. А и да отговориш, след малко той/те повтарят предното си мнение... Жалка история е. Защо аз да не казвам, че са един и същи човек, а те могат да кажат, че Лиза била фейк? Ммм? Трябва да си пълен глупак, за да не видиш колко е подобен маниера на писане и изобщо на изразяване на "тази" Фъзи, на Трола и на Грозния.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #199
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    То това намирисва на нещо друго даже, да го казвам ли, да не го ли... Всъщност на две неща. Или на тежко биполярно разстройство или на хомодружинка.
    Много ми е смешно как вие другарите все прибягвате до изваждането на тази карта срещу опонентите си, когато нямате аргументи, така сякаш това е някаква мега тежка обида и затапка, а в същото време на действия изглежда, че за вождовете ви хомосексуализмът е нещо прогресивно и за пример:



    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    И, откъде накъде ще ти показвам лични неща на теб, бе? Аз моя снимка няма проблем да покажа, даже все из форума някъде има поне 2 такива, но нейна - не и, понеже, си с педалски характер, знам че ще я пуснеш в темата. Познавам хора като теб много добре.
    Ти сам предложи да ми дадеш снимката. Напомням ти с цитата долу.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Снимка с "въображаемата" Лиза бих ти дал на ЛС, но ти си такъв лайнар, че ще я пуснеш тук веднага.
    От дълго време не само аз, а всички "чакаме" това да се случи, а ти очевидно нямаше никакви проблеми до сега да разкриваш подробности за ескалацията на вашата соц романтика пред целия форум. Не ми пробутвай изведнъж сега как ми нямаш доверие затова не искаш да докажеш, че "тя е истинска" докато в същото време от както спориш с мен в последните две седмици използваш въпросния женски профил с 2 мнения многократно като някаква подпора за глупостите си.

    Да се върнем на още някои твои "силни оменти", че още ме държи смях от тях:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    умишлено по-усложнен език, за да звучи като нещо високонаучно и сложно за проумяване от обикновения човек с цел да звучат като някакво голямо откритие и ерудиция.
    А твоите мнения дори няма опасност да звучат така.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Нямам висше образование, не ме е и срам от това, не ми и трябва, за да мога да работя това, което искам. На теб щом ти трябва, значи си толкова тъп, че чакаш други да ти наливат акъл и остарели, откъснати от реалността догми.
    Значи според теб висшето образование е да "чакаш други да ти наливат акъл и остарели, откъснати от реалността догми"? Ако дойдеш на власт, сигурно ще определиш 3-ти клас за средно образование.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy
    Второ, аз книги не чета, прочел съм основни неща, върху които така или иначе вече съм разсъждавал, защото по начин на мислене си приличаме със Сталин. Книги четат малоумниците като теб, които не могат да размишляват самостоятелно.
    По принцип ми е интересно какво общо мислиш, че имаш със Сталин и начина му на мислене след като не четеш книги? Как може да знаеш как той мисли след като едва ли си чел книгите му?

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Така и не разбрахте, че като видиш толкова тъпи коментари, в които някой се опитва "да те анализира", но изводите накрая се оказват прекалееено далече от личността ми, някак губиш желание да отговаряш.
    А може би са болезнено близко? Много добре анализирах хулиганската ти изцепка, с която се гордееш, че едва ли не си проявил голям бунт, за което са те задържали от полицията. И бързо, бързо като най-принципен доносник са те пуснали, че чак даже са те взели и на работа там. Някак си между принципите ти и делата ти има голяма разлика.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    А и да отговориш, след малко той/те повтарят предното си мнение... Жалка история е. Защо аз да не казвам, че са един и същи човек, а те могат да кажат, че Лиза била фейк? Ммм? Трябва да си пълен глупак, за да не видиш колко е подобен маниера на писане и изобщо на изразяване на "тази" Фъзи, на Трола и на Грозния.
    Нивото ти на дедектив е като на тройкаджия 8мо класник, който е тройкаджия само, защото му пишат оценките по милост. Типично е за отчаяният и прост човек да си мисли, че нещата все не му се получават, защото задължително има някаква конспирация срещу него. И колкото повече го повтаря, толкова по-убеден в себе си се чувства. А най-смешното е, че той самият използва същата тактика, в която обвинява другите и продължава въпреки, че досега не опонентите му, а той бива многократно уличен и то не от един или двама, а от минимум вече 4-ма или 5-ма различни души! И според капацитета не е изненадващо, когато неговият "интелектуален връх" е ваденето на "хомоаргументацията" и обвиненията, че всички до един са фейкове. Ако това е най-доборото, което рационализиращият му механизъм в глава му може да обработи и произведе, тогава няма защо да му се чудим на "резултатите му" и в живота.

    В обобщение ще кажа, че беден, злобен, немил, недраг и с дребна душица, другарят Исаев очевидно намира последно убежище и утеха във водката и "полъха на доброто старо време" в малката си социалистическа кутийка и с незначителните си социалистически хобита (да ремонтира стари съветски транзистори и телевизори). От там, той громи капитализма и фашистите в тийнпроблем правейки си женски профили и поддържайки жалки интриги. И животът му си минава тъжно, скотски и по социалистически. Няма защо да му се сърдим, че си измисля истории с въображаеми жени. Все пак това му е някакъв отдушник на горкия болшвеик в 21 век. Да проявим някакво разбиране...
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-24-2020 на 08:30

  25. #200
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Точно това се поправих в предния си коментар - по време на секс тия неща нямат значение и животинското надделява над разума. И все пак, в ретроспекция, може да си извлечеш някакви изводи - колко сексуален опит има, какви неща я възбуждат, какви са и естествените наклонности, колко е активна или пасивна в секса и т.н. Естествено не и веднага след секс, когато главата ти е още пълна с допамин и това е последното за което ще си мислиш. Ама еи, ако не друго, поне ще я видиш как изглежда без грим на сутринта Впрочем това е много добър начин до погледнеш зад маската на всеки човек изобщо - какъв е когато се събуди, защото съвсем закономерно всичките филтри на речта и поведението още не са се включили напълно.
    Докторе, за да ти спестя това да изглеждаш жалък пред гаджето ти при секса с нея, с твоите смешни психо тестчета, и че можеш да научиш нещо истинно за нея при секса, на което можеш да разчиташ, сега ще ти разкажа една история, за каква фина обработка става въпрос, дето дори няма да се усетиш, докато вече не е станало твърде късно:

    Един приятел отиват с гаджето си (вече му е жена) на море и отсядат в хотел. Вечерта се скарват (нещо за секс, той искал, тя не искала или нещо такова). Той се ядосва и за да й е гадно й казва, че тогава той няма да спи в стаята, на едно легло с нея, а ще отиде да спи в колата, защото, като й гледал голите баджаци със секси нощничката и още повече се дразнел.
    Афектиран, без дори да си измие зъбите, взема едно одеяло от гардероба и по джапанки отива да спи в колата. Пуска си седалката и след малко заспива.
    Към един часа (през нощта) обаче, тя го събужда, звъни му по телефона, той вдига и тя му казва: Какво правиш? - Той й отговаря: Спях, ама ти ме събуди! - Тя се подхилква доволно и му казва: Ти си спиш, а пък аз гледам порно! - и пак се подхилквала, ама вече едно такова разгонено, и веднага му затваря телефона.
    Моят приятел на седмото небе си казва: ахааа, тя ми дава знак, че е размислила, иска да се сдобрим и да правим секс. Взима си партакешите от колата и бегом, като партизанин към стаята на третия етаж (три етажа стълби), а първо за да влезе в хотела, трябва да мине почти през ресторанта към хотела, пълно с хора.
    Запъхтян стига до стаята, чука на вратата, ухилен да ушите. Тя, без хич да си дава зор, след цели 5 минути му отваря вратата, прави се на сънена и веднага му вдига скандал, защо се връща в стаята, как не си държал на думата, как таман заспивала и той я разсънил и тем подобни, и колко добре й било да разполага на цялото легло, и тряяяс вратата пред носа му (от тия врати дето бравата им е такава, че отвън не можеш да ги отвориш без ключ, дори и да не са заключени).
    Приятелят ми седи, като насран в коридора, сънен, шокиран и дефакто унищожен в ситуацията, чувстващ се като глупак. Пак тръгва да се връща в колата с партакешите (това става вече към 1.30 през нощта, а рецепционистката на хотела го гледала в стил, тоя къв е и полудел ли е, даже го питала дали наистина е отседнал в хотела, щото явно се усъмнила). Сутринта отива в стаята, а тая госпожица вече била отишла на закуска в ресторанта и той кибичил пред стаята да я чака, искал да се измие, а и не бил подходящо облечен или по някаква друга причина, не знам.
    Та като тръгваш да си правиш тестчета на жените при секса докторче, много вероятно е точно ти да се превърнеш в жертвата. Дето се вика на краставичар, краставици и така нататък... (тука говорим за средноинтелигентна женка, па представи си за тия по-възвишените и колко дракона ще трябва да утрепеш. Е, със сигурност има по-благородни женички де, може и ти на такава да случиш, въпреки че хич не ми се иска).
    Последно редактирано от defender : 06-24-2020 на 11:48

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си