.
Отговор в тема
Страница 6 от 8 ПървиПърви ... 2345678 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 198
  1. #126
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти ще кажеш какво очакваш да стане като минеш и плеснеш изтърканото до невидимост "Ко ста".
    (п.с. Дали може и още по-кратко да се изпише? Например "КС"?)
    Очаквах все още да има възпитани и спокойни хора, но явно са останали само тези, които обичат да се заяждат ))

    Може и по-кратко да бъде изписано, но не знаех, че ти точно си качествения контрол )

    Хубав ден ))

  2. #127
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    О, аз разбирам от закачка, по-грубите такива от непознати са леко по-трудни за хващане )

    Но, оки, извинявам се за грубата забележка в такъв случай )


  3. #128
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Важното е да има мир и някаква дискусия, нали затова е форума ))

    Но, за да тръгне някаква дискусия трябва тема. Ще рискувам с баналното, присъедини ли се към протестите тези дни из страната ))

  4. #129
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Простотия не съм сигурна дали бих ги нарекла, по-скоро добре организиран театър, чиято идея дори и да е за добруването на страната, няма как да се случи.

    Дори и да свалят сегашното, който и да е дойде ще е същия палячо и пак ще бъдем на същия хал.

    Аз ги видях на 2 пъти протестиращите, но не съм от подкрепящите ги, Особено като ги слушам какви искания имат. Да, имат добри намерения Уж, ако не бройм платените сред тях и тези, които не могат да вържат 2 приказки от агитката на турчалята, но няма как да се изпълнят.

    Пълно е с паплач във всички институции и освен с масов разстрел на площада, както е било едно време, май няма да се получат по друг начин нещата )

  5. #130
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Простотия не съм сигурна дали бих ги нарекла, по-скоро добре организиран театър, чиято идея дори и да е за добруването на страната, няма как да се случи.

    Дори и да свалят сегашното, който и да е дойде ще е същия палячо и пак ще бъдем на същия хал.

    Аз ги видях на 2 пъти протестиращите, но не съм от подкрепящите ги, Особено като ги слушам какви искания имат. Да, имат добри намерения Уж, ако не бройм платените сред тях и тези, които не могат да вържат 2 приказки от агитката на турчалята, но няма как да се изпълнят.

    Пълно е с паплач във всички институции и освен с масов разстрел на площада, както е било едно време, май няма да се получат по друг начин нещата )
    Прекалено много ми се издигна в очите, а който си мисли, че съм от БСП да го д..а. Аз за никаква партия от сегашните не съм.

    Не виждам някой да прави нещо реално или да направи. 30 години се редуват сини, червени и за цвят и малко жълти. Но просто не искам да е и Бойко, макар че ми е симпатичен, защото има "опасен чар".

    И да, бях на протестите и трябва да кажа, че те не бяха просто срещу него, бяха срещу цялата ситуация, която се върти като виенско колело от години. И все пак, през цялото време, си мислех, че и да свалят Бойко и да има предсрочни избори, пак ще изберат него, и само излишно ще се харчат пари за избори. Дори самия Бойко не е толкова виновен за нещата, виновен е защото обича ласкателствата и назначава именно неграмотни хора, които обаче са доста "талантливи" в това да го ласкаят. Реално той се опитва да контролира всичко, а Правителство с некадърни министри не се прави. Именно министрите и съветниците около него, трябва да го съветват и да има дискусии, на които всеки да си каже мнението и накрая да се вземе решение... за каквото и да е. Добре, но Бойко е авторитарен тип човек, освен това е и саможив и безкритичен към себе си... Никога не би взел грамотни хора, които да му дадат насоки, той обича подмазвачи и такива къде са му като сенки и са се залепили по него. Затова се е заобградил предимно с жени, които са некадърници в сферата, в която би трябвало да са министри.

    Друг е въпроса, че едно 80% от протестиращите въобще не знаят за какво са там и даже не могат да се изкажат като хората, като отиде репортер при тях. Събрала се тълпа и дай и ние да ходиме там, да видим какво има.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  6. #131
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Чела съм много за убитите ненужно, които са умряли просто ей така. Имам дори роднина, който е бил разстрелян по точно този начин )
    Не искам да се повтаря същото нещо, просто помисли над това - ако вкарат всичките зад решетките, това значи аз, ти и целия народ чрез данъците ни да плащаме, за да си седи Бай Ганьо в "затвора" и да го изхранваме и хрантутим Отново

    За БСП и президента съм абсолютно съгласна, не мога да го дишам тоя комунист и да ми разправят как той бил само "подкрепен" от тях като се кандидатира за президент е супер пародия. Друг е въпроса, че всичките реално са комунисти, щот от там са дошли. Забавни са като се пънат, че били реформирали държава, която се дави в корупция и беззаконие )

  7. #132
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не ми харесва желанието ти да повториш "народния съд". Звучиш като РедАрми...
    Видя ли, че всеки разумен човек, рано или късно достига до извода, че без радикални мерки не става. И на мен ми се иска да няма насилие и всичко да е хармония и идилия, но не става.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  8. #133
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    За БСП и президента съм абсолютно съгласна, не мога да го дишам тоя комунист и да ми разправят как той бил само "подкрепен" от тях като се кандидатира за президент е супер пародия.
    Радев го познавам лично от 1997-ма, защото тогава дядо ми ме заведе на авиошоу да гледаме изтребители и на МиГ-29 летеше той. Това си ми остана любимия самолет и досега. А после съм го срещал още няколко пъти. Като летец е може би номер 1 в България от новото поколение, но си променя мнението през 2 месеца и не бих го определил като комунист въобще.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  9. #134
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Радев го познавам лично от 1997-ма, защото тогава дядо ми ме заведе на авиошоу да гледаме изтребители и на МиГ-29 летеше той. Това си ми остана любимия самолет и досега. А после съм го срещал още няколко пъти. Като летец е може би номер 1 в България от новото поколение, но си променя мнението през 2 месеца и не бих го определил като комунист въобще.
    Твое мнение е това, за мен комунист е не просто човек който изповядва тази идеология, а и такъв, който е захранен с нея. Не би могъл да ме убедиш, че хора, които са израснали с това нещо не го вярват и не искат да е такъв строя.

    Не казвам нищо за него като пилот, не съм запозната, не съм го видяла на живо, но за мен мястото на пилотите не е във висшите етажи на властта )
    Последно редактирано от Wednesday666 : 07-15-2020 на 12:07

  10. #135
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Твое мнение е това, за мен комунист е не просто човек който изповядва тази идеология, а и такъв, който е захранен с нея. Не би могъл да ме убедиш, че хора, които са израснали с това нещо не го вярват и не искат да е такъв строя.

    Не казвам нищо за него като пилот, не съм запозната, не съм го видяла на живо, но за мен мястото на пилотите не е във висшите етажи на властта )
    Той се отказа от модернизация на МиГ-29 до нивото на МиГ-35... Сама можеш да си направиш изводите, умна си.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #136
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Той се отказа от модернизация на МиГ-29 до нивото на МиГ-35... Сама можеш да си направиш изводите, умна си.
    Какък извод си правиш от това, че рязко ми стана интересно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #137
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    3 извода:

    - Че често е фурнаджийска лопата, често безпринципен или с менящи се принципи, недотам мъж (като принципи и идеология).

    - Не е комунист, нито социалист, може би по-скоро по-социално ориентиран от другите (неговите алтернативи).

    - Може би най-добрия летец-изтребител от сегашните, заедно с Виктор Христов (това в контекста на интересите ми към военната авиация).


    И пак казвам - разновидност на социалистическа система не може да съществува в условия на капитализъм. Социална може, не и социалистическа.

    Това ми е мнението.

    П.П.: Не отговорих на въпроса конкретно. МиГ-35 е съвсем съвременен изтребител от поколение 4++ (което го доближава прекалено близо до 5-то, но трябва да си се интересувала от това) и ще закрие всеки F-15/F-16, да не кажа и F-35, който е пародия на изтребител отвсякъде. И то на многократно по-ниска цена. Ама наистина многократна. А ти да предпочетеш F-16 е просто безумие, а и Грипен (да не кажеш сега, че защитавам президента, който иска него). Това са самолети, който дори китайските изтребители 4-то поколение биха свалили веднага. Как да ти кажа какво е Dog-fight (близък въздушен бой), какво е РЛС, какво е активна фазирана антенна решетка и че при F-16 са имали страшни проблеми, докато създадат все пак нещо, което е по-зле от това, което руснаците са направили в началото на 60-те, какво огромно значение има системата за опознаване "свой-чужд). А двигателите с отклоняем вектор на тягата, които дават уникална маневреност на самолета? А аеродинамиката, виж как формата му "прелива" от едно в друго? Просто приеми на доверие, че, ако западните бяха по-добри, аз щях да го призная и се заклевам в това. Прекалено много съм се разхождал по летищата и знам какво може да направи един модернизиран МиГ-29. Който иска нека гледа: https://www.youtube.com/watch?v=maj1-_wqadM
    Последно редактирано от RedArmy : 07-16-2020 на 09:43
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  13. #138
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Като гръм от ясно небе: Wednesday666, ти спала ли си с АнархиБой - да/не?

    Това нещо мисля, че трябва да се изясни преди и останалите малко потребители да напуснат форума и тази мистерия да остане неразбулена.
    Троловете се появяват пак с безумна скорост )

    Нямах такова мнение за теб, но явно личния ми живот те вълнува безумно много, свой нямаш ли?

    Или е скучен?

    С кого съм спала или не си е мой проблем, както и на другия човек, не мислиш ли?

  14. #139
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Е, сега на тролове ли ще се обиждаме...

    Не, просто съм много любопитен (по природа). Обичам клюките и пикантните истории. Спомням си, че около теб и АнархиБой се въртеше някаква мелодрама на несподелена любов, (не)споделен секс и т.н. Та ми е любопитно дали си една от няколкото форумни секс бройки на форумния казанова или не? Не смятам, че е срамно да споделиш дали си била по библейски начин опозната от него или не.

    Виж за пример Лиланда - тя, въпреки че бе тотално разочарована от контакта си с него, открито заяви преди време, че са имали джиджи-биджи отношения.
    Истината обидна ли стана изведнъж, или просто неудобна
    Да вземам за пример Лиланда е меко казано смешно.
    Пикантна история наричаш нещо, развило се през 2013 година
    И не, не съм била по библейски начин опозната от Цветомир, това устройва ли те като отговор?

    И хайде ако обичаш, не се бъркай в личния ми живот повече

  15. #140
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Благодаря за отговора на въпроса ми! Ясно, ти не си една от бройките на АнархиБой. Пак повтарям - попитах, защото ми бе любопитно. Не се сърди, но съм запомнил ника ти единствено с тази история. Други може да те помнят с друго, аз само с това.

    Получих си отговора - няма какво друго да те питам.
    Само ще цитирам това, преди М да си го е самоизтрил!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #141
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само ще цитирам това, преди М да си го е самоизтрил!
    Скоро, скоро

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    В една нормална, правова и преди всичко демократична държава в 21 век власт се печели с изобри, а не се взима по дивашки начин! Мисля, че всички виждат какво се случва в момента и кои имат интерес от служебното правителство на Радев. Точно такива, които като теб се захласват по Русия и мразят и приписват цялото зло по света само на демократичния западен и свободен свят!
    Там е работата, че не живеем в нормална, правова и демократична държава. Тук всичко се случва наопаки, властта се взима със сила и всеки се опитва да се облагодетелства максимално. От мирните протести няма никакъв смисъл в нашата страна. Ако съдебната система беше на място, можеше да се очаква някакво възмездие за всички крадци и престъпници, но в нашия случай за съжаление това не е така. Единственото възмездие за тези хора може да дойде, ако нещо в системата се промени, а тази промяна няма как да дойде по мирен начин и смятам, че тези хора си губят времето.

    А колкото до Радев - този човек ще остане в историята като президентът, който във всяко свое изказване подтикваше народа да излезе на улицата, критикуваше управлението и създаваше интриги и условия за дестаблизиране на държавата. Човек, от когото се очакваше да се дистанцира от БСП и да бъде обединител на нацията. Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.

    Борисов пък е нагъл патологичен лъжец и крадец и не става за тази длъжност. Но всичко с времето си - мисля, че сега е доста неподходящ момент да се сваля правителството.

  18. #143
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    "кАчи се у джипката да те повозим малко"
    "тая проста кърджалийска п*тка"

    - цитати от Любимия ти Вожд и Лидер, хахахаха. Пари да има, на народа му е** майката.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  19. #144
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.
    А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор или главен прокурор да е член на политическа партия?!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Старото котило на БКП, от което тръгват всички метастази.
    Току-що описа ГЕРБ!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #145
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... За пореден път са качени на автобуси и докарани тумби от безработни, които ще подкрепят всеки протест за едни 30 или 50 лв...
    Георги Жеков, ти ли си? Тези с автобусите бяха качени от Тиквата, те затова и само един ден протестираха. На втория и на следващите защо нямаше контрапротести в защита на Бойко? Няма пари да плаща или какво? Няма да отрека, че съм го харесвал някога, когато беше Главен секретар на МВР. Изглеждаше ми като стабилен човек. Но се оказа, че има мания за величие, не можа да се слее с народа. Толкова си тъп, че дори не разбираш, че протестите не са (само) заради пари, а против цялата крадлива сган. ЦЯЛАТА! Не само против ГЕРБ. Аз лично също бих разстрелял цялата тая сган в Парламента, а имам и с какво, но веднага ще си пуснат заптиетата да ме затворят за 30 години. И не ги мразя, защото нямам пари да се обръсна. Заради цялата простотия, която направи досега. За плоския данък, за майките на деца-инвалиди, за орязването на парите от ТЕЛК, за това, че никой не помисли за медицинските работници, които всеки ден работят толкова натоварено, че си нямаш представа, господин компютърджия, за това, че изгониха милиони хора от Родината им, затова, че оставиха пенсионерите, които изградиха същата тази страна, която сега крадат като невидели. За това, че превърнаха детските градини в кафенета. За това, че цяла Северозападна България остана без нито един завод и работно място и хората нямат какво да ядат. Подал ли си си носа навън и да се разходиш за малко във Монтана, Враца, Берковица, Видин, да видиш как изглеждат хората там? Нормално ли е да се молиш за магистрала от Видин до София, за да ходиш на работа? Всеки ден. Знаеш ли разстоянието колко е? И още, и още...
    Последно редактирано от RedArmy : 07-21-2020 на 02:44
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор или главен прокурор да е член на политическа партия?!
    "А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор"
    Имаше един-единствен кандидат - това беше по-притеснителното.
    А главният прокурор на коя политическа партия е член? Поне според wikipedia не е член на никоя. Втората част от поста ти е подвеждаща.

  22. #147
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... да запазим проевропейския си път на развитие.
    "Проевропейският път на развитие" не мисля че е съвместим с чудовищната корупция във властта която имаме в момента!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #148
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    Добре де, има ли смисъл да отговарям на пост на човек, който ОЧЕВИДНО не разбира какво иска да му се каже? Под "за пари" имах предвид за по-големи заплати и пенсии, а не че са платени... Може ли на човек с отрязан крак да му се налага през няколко години пак да се явява на ТЕЛК? Да не би случайно да му е пораснал крак или какво? Колко трябва да си елементарен, да му се не види... Не, ти не си човек, не може да си. Ти си като извънземните от "Полицаят и извънземните" с Луи дьо Фюнес, ако си го гледал изобщо... Колко трябва да е жалък един човек, за да свежда всичко до парите... Facepalm.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-21-2020 на 23:37 Причина: Правописна грешка
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #149
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мисля, че помислиха доста добре. В момента всеки медицински работник взима по 1000 лв. от горе всеки месец докато сме в извънредно положние/извънредна епидемиологична обстановка. Даже и за хигиениситите се отнася до колкото знам. Поправи ме, ако ми е грешна информацията.
    Ще те поправя, искаш ли телефона на майка ми? Тя работи това. Ще и се обадиш ли? Ще ти разясни нещата. Заплатата не е променена и с лев. Оня ден по Хоризонт слушах, че дори ще се намаляват заплатите, поинтересувай се, не приказвай наизуст.

    И не говори по начин, по който внушаваш, че си живял по това време. Нищо не знаеш, нищо не помниш, сигурно си по-малък от мен. Ти не помниш и първите години на 90-те сигурно. Четеш глупости по сайтовете, а не си си направил труда да видиш някаква алтернативна информация.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-21-2020 на 23:40
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  25. #150
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Май без да искам създадох негативна дискусия )
    Няма смисъл даже да се включвам по темата, доста обширно сте я дискутирали вече.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си