.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776

    Тежки цигари ?

    Вярно ли е че тежките цигари са по-вредни от по-леките ? Аз пуша тежки дето дерат много, и мои приятели дето пушат по-леки ми викат че се тровя с тия цигари. Вярно ли е ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Тежки или вредни - все е цигара. В по-тежките има повече тутун и всичко е в повече. Твоите приятели също се тровят.

    Като си почнал да пушиш, защо ти пука дали се тровиш?

    Пуша всякакви и тежки и леки, ама интересното е, че мен не ме дере...

    От колко време пушиш?

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    от 4 години... пуша червено малборо, червен давидофф или черен дънхил. Като дам на някой да пуши от моите ми вика баси отровата ;d

  4. #4
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    То, че цигара, цигара верно. Ама според мен по-тежките повече вредят.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  5. #5
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    По-тежките вредят повече именно, защото са по-тежки. Въпроса си е реторичен. За това хората гледат да минават на по-леки цигари - за да не им вредят толкова много. И да, тези цигари, които пушиш ти са повече от отрова :S

  6. #6
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    повече отрова са, но като ще се тровиш - поне се трови качествено
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  7. #7
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    По-тежки,следователно повече тютюн,катран.. Нормално да са и по-вредни

  8. #8
    eстествено че се тровиш много повече,мисли малко

  9. #9
    Абе тия цигари са ти изпили мозъка, има си причина да се казват, че са по-тежки, демек са по-вредни....

  10. #10
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Отстрани има показатели, по които се определят. Катран, никотин и въглероден монооксид. Катрана и вългеродния монооксид тровят организма, а в по-тежките цигари са по-концентрирани. И сам можеш да стигнеш до логическото следствие.

    Не всички тежки цигари дерат, както и някои леки дерат силно. Цигарите, които пушиш са качествени и долнопробните марки може да са също толкова тровещи. Но поне да си знаеш, че хич не черниш леко дробовете. И аз бях на черен дънхил, червено боро и синьо виктори, но за няколко дена можеш да минеш на по-леки. В момента карам на син давидоф, пуша същото количество като преди, но се усеща разликата.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    По-вредни са, да, но все си е цигара. Аз също преди пуших най-силните, в момента съм на единички. Като свикнеш с тях, си ги усещаш също толкова силно. Ама запалиш ли по-силна цигара, наистина си е отрова.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Goddess Виж мнението
    По-вредни са, да, но все си е цигара. Аз също преди пуших най-силните, в момента съм на единички. Като свикнеш с тях, си ги усещаш също толкова силно. Ама запалиш ли по-силна цигара, наистина си е отрова.
    До тройки слязох, но единичките още са ми планински въздух. За колко време привикна към тях?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  13. #13
    Пушиш от 4 години и черен дънхил ти дере ;O
    Цитирай Първоначално написано от SonataArctica
    Толкова съм бясен... толкова, че чак ръцете ми треперят!


    "По-Добре да живея 10 години като лъв ,от колкото цял живот като мишка" - Жоро Илиев !!

  14. #14
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    До тройки слязох, но единичките още са ми планински въздух. За колко време привикна към тях?
    За нула... И аз така, слезнах на тройки, ама като ходя на дискотека и като изпуша една цяла кутия там и на другия ден ми се гади и си взимах 1-ка поне да ми е по-леко. Точно за седмица...Даже всички зарибих - и майка ми, и вуйчо ми, и кака ми покрай мен почнаха, а и те бяха на 7-ци хаха. Свиква се, после наистина си ги усещаш доста силно.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Goddess Виж мнението
    За нула... И аз така, слезнах на тройки, ама като ходя на дискотека и като изпуша една цяла кутия там и на другия ден ми се гади и си взимах 1-ка поне да ми е по-леко. Точно за седмица...Даже всички зарибих - и майка ми, и вуйчо ми, и кака ми покрай мен почнаха, а и те бяха на 7-ци хаха. Свиква се, после наистина си ги усещаш доста силно.
    Същата работа, улисвам се и с леките, и в крайна сметка пак съм препушил като комин. Веднъж си взех Булгартабак, но и на кафе да седна, отиват една камара. Свикна ли с времето да пушиш нормална бройка леки цигари?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Същата работа, улисвам се и с леките, и в крайна сметка пак съм препушил като комин. Веднъж си взех Булгартабак, но и на кафе да седна, отиват една камара. Свикна ли с времето да пушиш нормална бройка леки цигари?
    Мда, пуша си нормално, даже по-малко и отпреди. По половин кутия пуша на ден (ако излизам), ако съм си вкъщи - 5 цигари ако изобщо се сетя да запаля. Ама в дискотеката си пуша 1 цяла кутия, дори и преди това и през деня, вечерта да съм пушила...ии на следващия ден ми се гади и не пуша изобщо или чак вечерта.. ;д

    **от тази тема ми се допуши, отивам хахаха

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    Уау, цяла кутия на дискотека. Това не може да е добре за джобните :] . Това, което съм забелязал покрай пушачите около мен - в повечето случаи купуването на по-леки цигари води до повече пушене и вечерта се купува нова кутия, защото старата е свършила за един ден ...

  18. #18
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    За седмица и нещо си нормализирам бройката на по-леките, а и на дискотека дали ще са леки, дали тежки - всички свършват.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си